Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:38:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Zori Karpat. Tournament A (OPEN)
Viimeisin päivitys06.08.2021 12:59:30, Creator/Last Upload: ifregionchessnataly
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
IM
Rytenko Vsevolod
14133040
UKR
2383
2
FM
Meleshko Volodymyr
14111055
UKR
2291
3
IM
Fingerov Dmitry
14109301
UKR
2273
4
Prokofiev Valentyn
14160161
UKR
2251
5
Mamedov Ruslan
14121590
UKR
2202
6
IM
Terletsky Oleg
14116774
UKR
2191
7
AIM
Shakhaylo Dmitriy
14191890
UKR
2005
8
Voitychuk Orest
14157055
UKR
2000
9
Kvak Robert
14195259
UKR
1991
10
Gryshko Vitalii
14174286
UKR
1964
11
Lesyk Denis
14107384
UKR
1961
12
Pyrig Roman
14179156
UKR
1945
13
Dubnevych Maksym
14184001
UKR
1944
14
Goroshkov Maksym
14142716
UKR
1943
15
Lozynskyi Bohdan
14182602
UKR
1927
16
IM
Chubar Vladimir
14101491
UKR
1866
17
Stasiuk Vitaly
14141558
UKR
1855
18
Sleptsov Yuri
14136538
UKR
1827
19
Salevich Volodimir
14116600
UKR
1825
20
Biletskyy Dmytro
14163276
UKR
1796
21
Korniichuk Oleksandra
14155656
UKR
1790
22
Ivanytska Liudmyla
14176211
UKR
1782
23
Bartolome Martin Angel
24527823
ESP
1765
24
Stefurak Roman
14192616
UKR
1755
25
Kovalskyi Roman
14184214
UKR
1752
26
Garsky Vladyslav
34100270
UKR
1748
27
Zinyak Artem
14171090
UKR
1737
28
Karvatskyi Oleksii
14191059
UKR
1732
29
Kovalenko Nazarii
34104747
UKR
1725
30
Vasynda Oleksandr
14176297
UKR
1724
31
Diachek Andriy
34106499
UKR
1672
32
Polishchuk Serhii
14128624
UKR
1672
33
Perets Dmitry
14174456
UKR
1651
34
Shved Dmytro
14198738
UKR
1631
35
Fishchuk Vladyslav
34122117
UKR
1628
36
Stefurak Taras
14196069
UKR
1592
37
Semeshko Mykola
34112570
UKR
1588
38
Koval Dariy
14179547
UKR
1580
39
Savitsky Anton
34151117
UKR
1525
40
Petrenko Maryna
14197820
UKR
1507
41
Hubenko Volodymyr
14169134
UKR
1495
42
Basova Yuliya
34105336
UKR
1431
43
Stamat Bogdan
14194554
UKR
1431
44
Pankiv Maksym
34135588
UKR
1419
45
Hushpit Lukian
14189208
UKR
1416
46
Basova Polina
14191849
UKR
1407
47
Hrechanyi Maksym
14195267
UKR
1378
48
Basov Nikita
14191830
UKR
1275
49
Ozhaiska Yaryna
14195976
UKR
1251
50
Yamshchikova Alisa
34135790
UKR
1188
51
Kryvoruchko Mykhaylo
34127070
UKR
1130
52
Biriukova Yana
UKR
0
53
Bulbachynska Anna
34153110
UKR
0
54
Chub Dmytro
14162156
UKR
0
55
Melnychuk Yuriy
14144034
UKR
0
56
Tkachov Oleksandr
UKR
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot