Praha - 4. Memoriál Věry Menčíkové 28.09.2021

OrganizátorŠachový klub Dopravní podnik Praha,z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Václav Soukup
Deputy ArbiterIM Martin Přibyl
RozhodčíCM Pavel Haase, CM Viktor Přibyl
Bedenkzeit (Rapid)12 minut + 3 sekundy za tah
MístoPraha
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2021/09/28
Ø ELO turnaje1567
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace30.09.2021 17:23:10, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
11
GMNavara DavidOKCZE271726841. Novoborský ŠK8,00,053,058,5252520-10,8
24
IMKourousis EpameinondasOKCZE23622355ŠK Dopravní podnik Praha7,50,052,056,524442033,8
32
IMVykouk JanOKCZE24412383ŠK ZIKUDA Turnov7,50,051,556,524762020,6
46
IMKulhánek TomášOKCZE22902293ŠK Dopravní podnik Praha7,50,048,553,02145202,0
53
FMVojta TomášOKCZE23952351TJ Spartak Vlašim7,00,049,552,52301200,4
68
FMHollan MartinOKCZE22832294Slavia Kroměříž7,00,048,553,522982019,6
715
FMHollan PetrOKCZE22022218Slavia Kroměříž7,00,048,052,52120204,0
816
WIMSochorová PetrawOKCZE21732141ŠK GARDE Lipovec7,00,047,052,0205320-5,4
930
FMHajiyev KananOKAZE20282141ŠK Dopravní podnik Praha6,50,049,053,522432056,4
1013
FMJedlička AlešOKCZE221521942222 ŠK Polabiny Pardubice6,50,046,550,0209720-9,8
1119
FMNetušil MiloslavS65OKCZE21582156ŠK Sokol Vyšehrad Praha6,50,046,050,0202420-11,2
1214
IMPřibyl JosefS65OKCZE22042186ŠK Dopravní podnik Praha6,50,046,050,0202620-15,0
1311
IMJuřek JosefS65OKCZE22492267ŠK Sokol Vyšehrad Praha6,50,045,049,0209220-13,6
1410
IMTričkov VasilOKCZE22512214TJ Bohemians Praha6,50,045,048,5207720-8,4
1523
Hadraba VladimírOKCZE21112091ŠK Teplice6,50,044,046,5186520-25,2
1624
Agnello Francesco ClaudioU20OKITA21102046Trapani - Sicilia6,50,043,547,5182320-6,2
1727
Hostička FrantišekS65OKCZE20692020ŠO TJ Tatran Prachatice6,50,043,047,0195320-4,0
1852
Vojta JakubU16OKCZE18342108TJ Spartak Vlašim6,00,052,557,022022080,8
197
IMHrabuša MatejOKSVK22862359ŠK Dopravní podnik Praha6,00,049,054,0203320-33,4
2072
Delgerdalai BayarjavkhlanU12OKCZE16801920ŠK Staré Město6,00,049,053,022092093,6
2186
Pražák DanielU14OKCZE15901735Šachová akademie VŠTE Čes. Budějovi6,00,048,052,020972092,4
2221
FMBauma JiříOKCZE21372106ŠO TJ DUKLA Praha6,00,048,052,0191420-22,2
2318
Hruška JanOKCZE21612141Unichess Praha6,00,047,051,0201420-7,2
245
IMJirovský PavelOKCZE22992292Sokol Kolín6,00,046,050,0202920-36,2
2528
Zima JanOKCZE20632072ŠK ZIKUDA Turnov6,00,045,549,5190920-4,2
2622
Weissbeck SimonOKGER21182048Schwarze Pumpe Freiburg6,00,045,049,0195220-15,4
2744
Koper ŠtefanS65OKCZE19121842ŠK Mahrla Praha6,00,044,047,519142014,8
2850
Minbayev BolatbekOKKAZ18542078Praha6,00,043,546,519912034,8
2925
Jínová LuciewOKCZE20902130ŠK Česká Lípa6,00,043,046,5189520-14,8
3040
Melich JindřichS65OKCZE19591961TJ Pankrác Praha6,00,042,046,0175220-26,6
31106
Souček JanU14OKCZE14421662Šachy Štěpán Praha6,00,042,043,519052072,0
3269
Hozda MaxU14OKCZE17261730ŠO TJ DUKLA Praha6,00,041,545,018262049,2
3337
Přibyl RadomírOKCZE19831984TJ Spartak Pelhřimov6,00,041,045,0172620-34,0
3446
Plášek ZdeněkOKCZE18961933TJ Sokol Praha-Vršovice6,00,041,044,0165220-18,2
3538
Bartoníček ZdeněkS65OKCZE19741994ŠK Garde Kaznějov6,00,040,544,5184220-19,0
3696
Rousek JanU16OKCZE15061582Unichess Praha6,00,040,043,018432056,8
379
IMBurdalev KirillOKCZE22762314ŠK Dopravní podnik Praha5,50,054,558,52289205,4
3817
Eret MatoušU20OKCZE21672117ŠK Sokol Klatovy5,50,047,551,5193620-24,6
3957
Ocelák JakubU16OKCZE17741885Unichess Praha5,50,046,550,519982055,8
4087
Souček PetrU16OKCZE15761916Unichess Praha5,50,045,549,520412077,4
4134
Špírek AdamOKCZE19951984ŠK Česká Lípa5,50,045,549,0188020-9,6
4239
Matveev ArtemU18OKUKR19722294Mykolajiv5,50,043,546,5177320-17,2
4347
Jecha PetrOKCZE18911856TJ Jiskra Jaroměř5,50,043,046,5177920-8,0
4454
Václavík JanU16OKCZE18261928ŠK Teplice5,50,042,545,518382011,4
4520
Kotál VáclavOKCZE21502021ŠACHklub Písek5,50,042,046,0176020-57,2
4667
Doležal OldřichOKCZE17401740GROP Praha5,50,042,044,520232064,6
4775
Jiroušek JanU18OKCZE166518472222 ŠK Polabiny Pardubice5,50,041,545,018812049,0
4833
Groh JiříS65OKCZE20031994ŠK Sokol Vyšehrad Praha5,50,041,044,5183120-24,0
4943
WFMPřibylová SofieU20wOKCZE19221904ŠK Dopravní podnik Praha5,50,041,044,5168320-19,4
5032
CMPetras MilanOKCZE20031999Šachový klub Bohnice Praha5,50,037,040,5169520-48,2
5136
Brouček TomášOKCZE19872059ŠK ZIKUDA Turnov5,50,036,540,0173220-43,2
5245
Jirásek JiříS65OKCZE18991864Šachový klub Slovan Jirkov5,50,036,539,0155820-51,8
53109
Porš JaroslavU16OKCZE14351898ŠK ZIKUDA Turnov5,00,045,547,518672056,8
5429
Němec JáchymU14OKCZE20612102Klub šachistů Říčany 19255,00,045,048,5187120-17,8
5556
Bouška JiříU10OKCZE181419302222 ŠK Polabiny Pardubice5,00,045,047,018832025,2
5673
Vít ZdeněkS65OKCZE16791637Steinitz - Makabi Praha5,00,043,547,018932046,4
57119
Vajdík JosefU18OKCZE13521410Klub šachistů Říčany 19255,00,043,546,018082056,2
5848
Buksa JaromírS65OKCZE18862083Praha5,00,043,047,0167520-10,4
59124
Roubal MatyášU12OKCZE12631716ŠK Sokol Klatovy5,00,042,544,517022058,0
6042
Musil VítězslavS65OKCZE19331938Agentura 64 Grygov5,00,042,046,0171720-33,8
6112
Liuba VolodymyrOKUKR22162082TJ Sokol Praha-Vršovice5,00,042,045,5170420-71,6
6276
Krňák VladimírS65OKCZE16581724TJ Sokol Praha-Vršovice5,00,041,545,016772022,4
6362
Plicka PetrOKCZE17591767ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou5,00,041,544,01726208,4
6435
Doležal VítOKCZE19941978TJ AERO Odolena Voda5,00,040,544,0171320-48,8
6526
CMBeneš PetrOKCZE20782071ŠK Slavoj Litoměřice5,00,040,543,5166220-64,8
6651
Russa RobertoOKHUN18421810Vízügyi Sport Club5,00,040,543,5165420-29,2
6759
Železný JanOKCZE17661684Sportovní klub Kbely Praha5,00,040,543,5154620-9,6
68163
Christensen Axel EmilS65OKDEN01000Birkerod5,00,040,044,01660
6990
Kolbušovský MichalU16OKCZE15481724ŠK Dopravní podnik Praha5,00,040,042,516542027,0
70179
Niesner OndřejOKCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha5,00,040,042,01617
7161
Barabas AlešOKCZE17641771ŠK Dopravní podnik Praha5,00,040,041,5162620-24,6
7268
Závůrková MonikawOKCZE17371804TJ Kavalier Sázava5,00,039,542,0164820-6,6
7353
Židů JanOKCZE18301939ŠK Mlejn Praha5,00,039,042,5167820-24,6
7474
Legkostup MaximOKCZE16750TJ Sokol Praha-Vršovice5,00,039,041,0162920-2,0
7597
Sichrovský TomášU18OKCZE14951769ŠK Česká Lípa5,00,038,540,516102034,4
7688
Hocek LukášU20OKCZE15651565ŠK Rakovník5,00,038,041,0146320-11,0
77101
Hosová SandraU16wOKCZE14721489Sokol Buštěhrad5,00,038,040,017952053,0
7858
Macoun JiříS65OKCZE17701813ŠO TJ DUKLA Praha5,00,037,540,5162220-24,2
7983
Buřita DobroslavOKCZE16161660Šachový klub Frýdlant5,00,037,540,0160120-7,4
80115
Rucabado ŠtefanU18OKCZE13921566Unichess Praha5,00,036,038,515812049,0
8181
Trunečka TomášOKCZE16420Praha5,00,035,038,0148620-39,6
8292
Majzlan BlažejS65OKSVK15441609MK Slovenský orol Prievidza5,00,034,537,513862013,8
8385
Slavík PavelOKCZE15911617TJ Spartak Pelhřimov5,00,034,036,0142920-8,8
84104
Hoang Do Ba HuyU12OKCZE14481469ŠK Praha-Smíchov5,00,034,035,515512030,0
8549
Picek MiroslavOKCZE18631835TJ Neratovice4,50,042,546,0163520-39,2
8631
Pavlíček PetrS65OKCZE20141897Šachový klub Loko Praha4,50,041,545,5161320-58,4
8766
Čimbora MatějOKCZE17400ŠK Dopravní podnik Praha4,50,040,544,018162026,0
8841
Budinský PetrOKCZE19551968ŠK Dopravní podnik Praha4,50,039,543,0154120-70,8
8991
Strnadová MonikaU16wOKCZE15461668Klub šachistů Říčany 19254,50,039,042,016212013,0
9060
Franc LuborS65OKCZE17641811Sokol Kolín4,50,039,041,0166920-10,4
9184
Bartoň MilanS65OKCZE16131584ŠO Praga Praha4,50,038,041,0153220-5,6
92120
Veny JaumeU14OKCZE13181514ŠK Dopravní podnik Praha4,50,038,041,016392041,8
9365
Šaur FrantišekS65OKCZE17451766TJ Sokol Praha-Vršovice4,50,037,539,5147820-42,2
94129
Bernt TheodorU14OKCZE12041308ŠK Praha-Smíchov4,50,036,539,514952040,0
9595
Štogr ViktorU14OKCZE15071623Unichess Praha4,50,036,039,51617207,2
96131
Leština ml. PetrU16OKCZE11801288ŠK Dopravní podnik Praha4,50,036,038,515152042,6
9764
Chamoso JavierOKCZE17461495TJ Sokol Praha-Vršovice4,50,034,535,5143620-45,2
98130
Chon JeremyU12OKCZE11891435TJ Bohemians Praha4,50,034,036,515072040,8
9980
Ragula MariánOKCZE16420ŠK Dopravní podnik Praha4,50,034,036,5155320-8,0
10077
Řeřábek JaroslavS65OKCZE16571578Klub šachistů Říčany 19254,50,034,036,5157320-18,0
101117
Kraus PetrOKCZE13681429Chess club Písek4,50,034,036,014912026,8
102108
Rous DominikU16OKCZE14391431ŠK Dopravní podnik Praha4,50,033,035,01401202,6
103152
Gvazava MikhailU18OKCZE01008ŠK Dopravní podnik Praha4,00,042,046,01635
10482
Závůrka VladimírOKCZE16391639TJ Kavalier Sázava4,00,042,046,0160320-5,8
105155
Breiner DanielOKCZE01000Praha4,00,039,542,51601
106127
Sboev KirillU10OKCZE12471306ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova Pr4,00,038,541,516072034,2
10798
Harašta FrantišekS65OKCZE14891491ŠK Mahrla Praha4,00,038,041,0159320-3,6
10855
Fišer JiříS65OKCZE18171813Unichess Praha4,00,038,039,5157420-50,8
109118
Verner MatějU14OKCZE13621336ŠK Sokol Vyšehrad Praha4,00,037,540,014192012,8
110142
Dvořáček VojtěchOKCZE01250TJ Bohemians Praha4,00,037,040,01485
11170
Kalvach LadislavS65OKCZE17231752ŠK Mahrla Praha4,00,037,040,0135820-58,8
112102
Beguivin AlanOKCZE14700Praha4,00,036,539,5143920-6,6
113168
Jurčík RóbertOKSVK01000Turzovka4,00,036,038,51495
114111
Sochor VáclavU10OKCZE14321294ŠK ZŠ Horka nad Moravou4,00,035,537,51493209,0
115107
Jodas DanielU16OKCZE14391579ŠK ZIKUDA Turnov4,00,035,537,5129820-4,0
116110
Novák AlanU18OKCZE14351358ŠK ZIKUDA Turnov4,00,035,537,0136720-6,8
117125
Táborská AnetaU18wOKCZE12571459ŠK ZIKUDA Turnov4,00,035,038,014302030,2
118138
Mrázek TomášOKCZE01510ŠK Praha-Smíchov4,00,035,038,01392
119128
Davaakhuu AnungooU12wOKCZE12191116TJ Kobylisy Praha4,00,034,537,014122012,6
120113
Leština st. PetrOKCZE14131439ŠK Dopravní podnik Praha4,00,034,536,5136320-8,0
121136
Vodička JanU20OKCZE10491178Klub šachistů Říčany 19254,00,034,535,513882033,4
12289
Papírník MilanOKCZE15491572ŠO Praga Praha4,00,034,036,0128420-1,2
123112
Bára JosefOKCZE14131472ŠK Dopravní podnik Praha4,00,033,035,0122520-6,6
12499
Vaško PavelS65OKCZE14851522TJ Bohemians Praha4,00,032,534,5124620-38,4
12563
Lexa VáclavS65OKCZE17571705TJ Sokol Praha-Vršovice4,00,032,534,5128420-52,4
126100
Sarbojeet BhowmickOKIND14751412SK OAZA Praha4,00,032,034,0134720-1,0
127140
Sochor AntonínU10OKCZE01288ŠK ZIKUDA Turnov4,00,031,534,51346
12893
Štrba MariánU20OKCZE15330Sportovní klub Kbely Praha4,00,031,033,0108520-13,8
129164
Jakubše Tamae SeverínaU10wOKCZE01000TJ Bohemians Praha4,00,030,531,51267
130123
Rössler ErikU12OKCZE12751318TJ AERO Odolena Voda4,00,029,530,5122920-2,0
13178
Chloupek PetrOKCZE16541691TJ Kobylisy Praha3,50,041,545,01577204,6
13279
Brotánek TomášU18OKCZE16431232TJ Jince3,50,038,541,0154320-16,4
133176
Mashkov DmitryOKCZE01000ŠK Mlejn Praha3,50,036,540,01542
134137
Půlpán JiříOKCZE01639Praha3,50,036,039,01470
13571
Kolbušovský PetrOKCZE16991680ŠK Dopravní podnik Praha3,50,036,038,0139520-53,6
136114
Táborský VáclavU12OKCZE14131261ŠK ZIKUDA Turnov3,50,036,038,0149320-2,0
13794
Akerman JanS65OKCZE15271507ŠO Praga Praha3,50,034,538,0131420-24,8
138132
Pánek DanielU16OKCZE11771449ŠK Dopravní podnik Praha3,50,034,036,51307203,6
139135
Martínek DenisU12OKCZE11031236Šachový klub Bohnice Praha3,50,032,534,513502017,0
140103
Švihnos VladimírS65OKCZE14491317TJ AERO Odolena Voda3,50,032,034,01360200,0
141133
Hosová StellaU14wOKCZE11481167Sokol Buštěhrad3,50,031,534,0120120-7,0
142170
Kašpar MarošOKCZE01000Praha3,50,031,033,51293
143139
Novák PeterOKCZE01303ŠK Dopravní podnik Praha3,50,031,033,51351
144147
Dubský LukášU14OKCZE01098ŠK Dopravní podnik Praha3,50,031,032,01272
145159
Decastelo FilipOKCZE01000Praha3,50,030,533,01376
146105
Raba MilanS65OKCZE14441458Šachový klub Praha 43,50,029,531,5116520-27,8
147177
Medvetskyy DanyloU12OKCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha3,50,025,027,01097
148116
Kosťukevič SergejOKCZE13750Praha3,00,039,042,014872013,0
149171
Květ IvoS65OKCZE01000Kladno3,00,036,538,51363
150143
Rössler MichalOKCZE01234TJ AERO Odolena Voda3,00,032,533,51279
151141
Svoboda OndřejU12OKCZE01252ŠK ZIKUDA Turnov3,00,031,033,01084
152165
Janda ViktorU14OKCZE01000Unichess Praha3,00,030,532,51197
153150
Bucková BarboraU14wOKCZE01059ŠK ZIKUDA Turnov3,00,030,531,51255
154151
Klimeš MartinU14OKCZE01037ŠK 1921 Zábřeh3,00,030,531,51109
155144
Čížek FilipU10OKCZE01168ŠK Sokol Vyšehrad Praha3,00,030,032,01128
156178
Mojžíš JaroslavOKCZE01000Praha3,00,030,032,01128
157182
Zajíček RadekOKCZE01000Praha3,00,030,032,01192
158173
Liška DavidOKCZE01000Praha3,00,030,032,01176
159145
Bílek AlexanderU14OKCZE01109TJ Bohemians Praha3,00,030,032,01216
160172
Laube TomášU10OKCZE01000Praha3,00,029,531,51098
161157
Burša JosefU14OKCZE01000ŠO TJ Sokol Voznice3,00,029,530,51180
162161
Hrdina KryštofU16OKCZE01000Bořanovice3,00,029,031,01259
163174
Luňáček LubošU12OKCZE01000ŠK ZIKUDA Turnov3,00,026,528,51054
175
Mach MiroslavS65OKCZE01000ŠO TJ Sokol Voznice3,00,026,528,51047
165160
Dědeček TomášOKCZE01000ŠK Sokol Vyšehrad Praha2,50,033,535,01180
166122
Vávrová JaroslavaS65wOKCZE12901290ŠK Praha-Smíchov2,50,033,035,01229205,4
167134
Vávrová JiřinaS65wOKCZE11091263Šachový klub Praha 42,50,033,034,5119420-4,4
168121
Floriánová BarboraU10wOKCZE13171080ŠK ZIKUDA Turnov2,50,032,533,5110120-19,6
169148
Kubát FrantišekU14OKCZE01095ŠK Dopravní podnik Praha2,50,030,031,51103
170167
Javořík ViktorOKCZE01000ŠK Praha-Smíchov2,50,028,530,01103
171156
Brynosh DarynaU18wOKCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha2,00,032,534,51166
172158
Burša LukášOKCZE01000ŠO TJ Sokol Voznice2,00,030,531,51080
173154
Bauer SebastianU14OKCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha2,00,030,031,01020
174146
Hyška MelicharU10OKCZE01100ŠK Dopravní podnik Praha2,00,029,531,5923
175153
Mojžíšová BarboraU10wOKCZE01008ŠK Sokol Vyšehrad Praha2,00,028,530,51105
176169
Kašpar AdamU10OKCZE01000ŠO TJ Sokol Voznice2,00,024,525,5884
177162
Chloupková BáraU18wOKCZE01000Praha2,00,024,525,5986
178126
Pobříslová IvanawOKCZE12491258TJ AERO Odolena Voda2,00,022,023,0780200,0
179180
Porter WilliamU10OKCZE01000TJ Kobylisy Praha2,00,021,522,5819
180149
Šámal JiříU10OKCZE01089ŠK Dopravní podnik Praha1,50,031,534,01073
181166
Jaruška AdamU16OKCZE01000ŠO TJ Sokol Voznice1,01,024,525,5839
182181
Šámal JakubU10OKCZE01000ŠK Dopravní podnik Praha1,00,022,023,0689

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž