Praha - Zlatá Praha Rapid Open 26.06.2021

OrganizátorChess Academy Club, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíFA Ladislav Hajšman
Bedenkzeit (Rapid)12 minut + 3 sekundy za tah
MístoPraha
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2021/06/26
Ø ELO turnaje1565
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace28.06.2021 20:34:51, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeOpočenský (GM), Macek (S-65), Zlatá Praha Open, Zlatá Praha Junior, Zlatá Praha Rapid, Zlatá Praha Blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
12
IMJirovský PavelOKCZE23192293Sokol Kolín6,030,0202133,023922012,2
28
Toman JanOKCZE20332029Unichess Praha5,529,0205032,023142050,8
33
IMHrabuša MatejOKSVK227723592222 ŠK Polabiny5,529,0202232,523132010,8
44
IMPřibyl JosefS65OKCZE22442210ŠK Dopravní podnik Praha5,528,5189931,0219920-2,2
51
GMNeuman PetrOKCZE24342406ŠK Líně5,528,0192831,5230020-14,6
612
WFMPřibylová SofieU20wOKCZE19141886ŠK Dopravní podnik Praha5,025,5167128,51947209,8
722
Hozda MaxU14OKCZE16821649Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5,024,5171026,519082041,6
86
Soural JanOKCZE21492175TJ Pankrác Praha4,530,0196432,5211220-1,6
97
Holý FilipOKCZE20412086TJ Bohemians Praha4,527,5183931,0199020-3,6
105
IMPřibyl MartinOKCZE21642150ŠK Dopravní podnik Praha4,527,5173431,0198520-26,6
1110
FMHajiyev KananOKAZE20102102Praha4,527,0195030,521002020,0
129
Kalousek ZdeněkOKCZE20222010Šachový klub Viktoria Žižkov Praha4,526,5174229,0189220-16,0
1313
Plášek ZdeněkOKCZE18881934TJ Sokol Praha-Vršovice4,524,5162527,0178720-11,4
1411
Moreno González CarlosOKESP19301930ŠK Dopravní podnik Praha4,524,0164527,0184520-6,6
1519
Barabas AlešOKCZE17551765ŠK Dopravní podnik Praha4,523,5162424,51792208,0
1637
Veny JaumeU14OKCZE12391431ŠK Dopravní podnik Praha4,520,0158722,016012055,4
1714
Ryšánek JakubOKCZE18791961TJ Valašské Meziříčí4,027,0187329,519512012,6
1821
Bečvář PavelS65OKCZE17231739ŠO Praga Praha4,023,5149124,5166720-7,2
1920
Novotný DavidOKCZE17321824TJ Kobylisy Praha4,023,0152725,01729200,6
2044
Čimbora MatejOKCZE00ŠK Dopravní podnik Praha4,022,5173025,51780
2117
Škaloud DušanOKCZE17861794ŠŠPM Lipky Hradec Králové4,022,5148224,0165120-1,0
2231
Koňařík FilipOKCZE14841641TJ Valašské Meziříčí4,022,0137124,01413206,6
2316
Fišer JiříS65OKCZE18271821Unichess Praha3,526,0153628,5165420-8,0
2418
Franc LuborS65OKCZE17651823Sokol Kolín3,525,0168627,5176820-1,0
2527
Kolbušovský MichalU16OKCZE15221547ŠK Dopravní podnik Praha3,524,0177026,516832024,2
2629
Harašta FrantišekS65OKCZE15021466ŠK Mahrla Praha3,523,5155226,0150020-4,2
2736
Pásek JosefU12OKCZE13121396TJ Bohemians Praha3,522,5153023,514712021,2
2826
Motlíček OndřejOKCZE15291499TJ Zlaté Hory3,521,5143623,5147820-12,4
2933
Svoboda DanielU14OKCZE14221502Unichess Praha3,519,5154321,515072011,6
3025
Papírník MilanOKCZE15491577ŠO Praga Praha3,518,5142019,5144120-0,4
3139
Pánek DanielU16OKCZE11461274ŠK Dopravní podnik Praha3,022,5157424,513802026,0
3243
Brotánek TomášU18OKCZE01162TJ Jince3,022,0169324,51643
3350
Varyvoda ViktoriiawOKCZE00Praha3,022,0155323,51503
3428
Vaško PavelS65OKCZE15151535TJ Bohemians Praha3,021,5128722,5122820-31,6
3523
Školoud BarnabášOKCZE16491679ŠK Praha-Smíchov3,020,5135122,5140420-42,0
3624
Tolar JanS65OKCZE16201579TJ Sokol Praha-Vršovice3,020,5114622,5119920-12,2
3738
Sboev KirillU10OKCZE12301290ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar3,019,5146821,51363208,4
3834
Jakuš LubomírS65OKCZE13941369ŠK Mahrla Praha3,018,5139819,51314202,8
3935
Langr AlešU16OKCZE13791313Unichess Praha2,522,5154624,0139320-3,8
4015
Tejkal JiříS65OKCZE18761904Šachový klub Praha 42,522,0141123,5144920-70,4
4142
Martínek DenisU12OKCZE10931179Šachový klub Bohnice Praha2,520,0146822,013052019,2
4232
Souralová VenušewOKCZE14561470Unichess Praha2,520,0137621,0124920-39,6
4330
Beguivin AlanOKCZE14981506TJ Kobylisy Praha2,518,5133819,5122920-29,8
4440
Mores AntonínU14OKCZE11281226ŠK Praha-Smíchov2,518,0143319,01264201,0
4549
Školoud NatanaelU10OKCZE00Praha2,019,5147321,01315
4646
Kůžel MartinU14OKCZE00TJ Bohemians Praha2,017,5130818,51150
4748
Školoud JosefU08OKCZE00Praha2,017,0122018,01062
4852
Zahrádka RomanU18OKCZE00Praha2,015,5121616,51058
4941
Vávrová JiřinaS65wOKCZE11041250Šachový klub Praha 41,516,0129217,0968203,4
5045
Jung BedřichU12OKCZE00ŠK Dopravní podnik Praha1,017,5137419,51065
5151
Zahrádka MarekU14OKCZE00Praha1,017,0115618,5382
5247
Mojžíš JaroslavOKCZE00Praha1,016,5131418,51005

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: rating average of the opponents (variabel with parameters)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž