Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:18:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Prague International Chess Festival 2021 - F Rapid
Poslední aktualizace19.06.2021 13:36:05, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
pohlaví
1
GM
Plat Vojtech
325740
CZE
2559
2
IM
Kourousis Epameinondas
4211626
CZE
2418
3
FM
Hollan Martin
360937
CZE
2294
4
IM
Pribyl Josef
300187
CZE
2244
5
Vybiral Zdenek
305200
CZE
2234
6
Toman Ondrej
344516
CZE
2186
7
Rosenbaum Vit
338125
CZE
2155
8
FM
Netusil Miloslav
301183
CZE
2133
9
Borkovec Milan
307610
CZE
2116
10
CM
Urban Zdenek
312754
CZE
2079
11
Kiratzopoulos Efthimios
4207629
GRE
2069
12
Szeko Ludovit
14913046
SVK
2046
13
Bartos Alois
309150
CZE
2036
14
Vetrovsky Michal
303372
CZE
2034
15
Kalousek Zdenek
331341
CZE
2022
16
Bilek Petr
23740779
CZE
2020
17
Benes Miroslav
325945
CZE
1989
18
Rusnak Jan
325767
CZE
1978
19
FM
Valenta Vit Vaclav
307440
CZE
1970
20
Zeman Arnost
318426
CZE
1964
21
Simecek Bohumil
308188
CZE
1961
22
Peglau Markus
16203240
GER
1890
23
Kuchynka Lubos
321400
CZE
1879
24
Skaloud Dusan
339610
CZE
1786
25
Silhavy Miroslav
320633
CZE
1769
26
Zvacek Antonin
397873
CZE
1768
27
Plesnivy Martin
359262
CZE
1761
28
Lancaric Tomas
14932571
SVK
1759
29
Mencik Pavel
374652
CZE
1750
30
Krasa Marek
332577
CZE
1726
31
Bouska Jiri
23722223
CZE
1708
32
AIM
Gubin Michail
23726261
CZE
1689
33
Civin Dominik
372331
CZE
1689
34
Nespor Ivan
358274
CZE
1688
35
Divis Jan
23728655
CZE
1674
36
Silhanek Martin
391298
CZE
1660
37
Sima Patrik
23715499
CZE
1602
38
Strnadova Monika
23701668
CZE
1551
w
39
Juros Zbynek
359505
CZE
1544
40
Peglau Dora
16220005
GER
1507
w
41
Lihotsky Lukas
23727004
CZE
1478
42
Lihotsky Jiri
23726997
CZE
1434
43
Peglau Paul David
16290550
GER
1404
44
Pressler Tobias
23715359
CZE
1402
45
Zak Daniel
376051
CZE
1375
46
Peglau Adelheid
16290534
GER
1310
w
47
Peglau Lorena
16290542
GER
1235
w
48
Soucek Andrej
23727349
CZE
1142
49
Horackova Isabela
376884
CZE
1121
w
50
Afacan Erman Hasan
CZE
0
51
Lutskiy Konstantin
CZE
0
52
Lutskiy Mikhail
CZE
0
53
Mikolajczyk Michal
1198696
POL
0
54
Mitevski Miki
CZE
0
55
Pavlata Milos Jan
CZE
0
56
Reischig Richard
CZE
0
57
Ruzek Michal
CZE
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž