Prague International Chess Festival 2021 - D

Organizátor1. Novoborsky Chess Club, z.s. and AVE-KONTAKT s.r.o.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePetr Laušman
Hlavní rozhodčíIA Pavel Votruba 301019
Deputy ArbiterIA Martin Dobrotka 14900645
RozhodčíFA Lubos Drahotsky 353507
Bedenkzeit (Standard)2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s/move
MístoDon Giovanni Hotel, Praha
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/06/14 Datum do 2021/06/20
Ø ELO turnaje2016
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace20.06.2021 15:14:19, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výběr turnajeMasters, Futures, open, E1, E2, E3, rapid, blitz
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
, Celková statistika
Partie90 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Nasazení/Výsledky

7. Kolo Datum kola 2021/06/18 Hodina 15:00

Šach.Čís. JménoFEDELOBody VýsledekBody JménoFEDELO Čís.
12
GMNasuta Grzegorz POL25125 ½ - ½5 GMKrzyzanowski Marcin POL2503
4
25
GMPetr Martin CZE24895 ½ - ½5 IMBlohberger Felix AUT2475
6
312
FMFinek Vaclav CZE2359 0 - 1 GMPlat Vojtech CZE2521
1
420
FMHollan Petr CZE2275 0 - 1 GMGreenfeld Alon ISR2507
3
515
IMPavlidis Anastasios GRE2333 ½ - ½ IMHrabusa Matej SVK2359
11
623
FMSimek Petr CZE22514 ½ - ½4 IMKraus Tomas CZE2466
7
78
GMRasik Vitezslav CZE24514 ½ - ½4 CMPein Jonathan ENG2239
25
89
GMNeuman Petr CZE23944 ½ - ½4 FMNemec Pavel CZE2235
27
926
Docekal Jan CZE22384 0 - 14 FMSorm Daniel CZE2345
13
1014
FMColbow Collin GER23394 ½ - ½4 FMJedlicka Ales CZE2195
33
1130
Dahl Christoph GER22124 1 - 04 FMSeemann Jakub POL2305
17
1232
Nemec Jachym CZE21974 1 - 04 FMSerrano Salvador Eduardo CZE2280
19
1310
Wachinger Nikolas GER2369 1 - 0 Stanetzek Carsten GER2174
35
1416
IMKulhanek Tomas CZE2315 ½ - ½ Pahl Theis GER2123
37
1544
Mach Petr CZE2089 1 - 0 FMReal Thibault BEL2267
21
1622
WIMNavrotescu Andreea FRA2253 1 - 0 FMHajiyev Kanan AZE2102
42
1724
Soural Jan CZE2246 1 - 0 Rudiano Nicolas FRA2029
52
1856
FMPacl Vaclav CZE2015 0 - 1 FMHolemar David CZE2229
28
1960
Benes Miroslav CZE1977 0 - 1 IMJurek Josef CZE2213
29
2034
FMFrank Emanuel AUT2182 1 - 0 Jirousek Jan CZE1985
58
2118
FMSreyas Payyappat IND23033 1 - 0 Fruth David GER1657
89
2236
WIMPavlidou Ekaterini GRE21573 1 - 03 Zauner Christoph AUT2018
55
2339
Vorisek Jakub CZE21143 ½ - ½3 Voriskova Anna CZE1911
67
2440
Pahl Erik GER21103 1 - 03 Panek Bartosz POL1878
71
2553
Slepov Kyryl CZE20273 ½ - ½3 Ret Adam Josef CZE2109
41
2681
Peglau Sarah GER17333 0 - 13 Toman Jan CZE2096
43
2765
Perkampus Laurin GER1920 1 - 0 Maloberti David FRA2084
45
2846
Matthes Aaron GER2074 1 - 0 Peglau Charis GER1726
82
2966
Soucek Jan CZE1916 0 - 1 FMValenta Vit Vaclav CZE2067
47
3076
Bouska Jiri CZE1804 0 - 1 Mlynek Petr CZE2053
49
3151
Plesek Jiri CZE2030 1 - 0 Martirosyan David CZE1709
84
3288
Peglau Dora GER1673 1 - 0 Machala Vladislav CZE1968
61
3377
Lhotska Anna CZE1784 1 - 0 Soucek Petr CZE1954
62
3448
CMLlopis De Aysa Manuel ESP20602 1 - 02 Mencik Pavel CZE1766
80
3574
Mach Ondrej CZE18242 0 - 12 Pavlicek Lukas CZE2001
57
3679
Marek Jakub CZE17762 0 - 12 WCMStarosta Martyna POL1910
68
3769
John Tom IRL19072 1 - 02 Juhanak Daniel CZE1691
86
3896
Zak Daniel CZE13752 0 - 12 Skokan Frantisek CZE1899
70
3993
Veselsky Jan CZE15452 ½ - ½2 Bartos Karel CZE1851
72
4054
Szeko Ludovit SVK2025 1 - 0 Le Anh Dung CZE1721
83
4173
Pavlicek Petr CZE1844 ½ - ½ Bezdek Tomas CZE1601
90
4275
Zeman Arnost CZE1821 0 - 1 Pressler Tobias CZE1599
91
4398
Melnikov Ivan CZE12851 1 - 01 Kleprlik Jan CZE1569
92
4487
Popov Roman CZE1687½ ½ - ½1 Krauskopfova Lenka CZE1922
64
4597
Tomanek Karel CZE13730 0 - 1½ Svoboda Daniel CZE1414
94
4685
Hozda Max CZE1701 0 - 13 Novotny Martin CZE2117
38
4731
FMLudvik Tomas CZE2203 0 nenasazen 
4850
Ocelak Jakub CZE2043 0 nenasazen 
4959
Novotny David CZE1985 0 nenasazen 
5063
Kulhanek Jachym CZE1947 0 nenasazen 
5178
Arugadoss Bharath GER17811 0 nenasazen 
5295
Dobsa Emma CZE14011 0 nenasazen 
5399
Lickova Anna CZE00 0 nenasazen 
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž