Open Desko Liberec 2021 Poslední aktualizace27.07.2021 10:27:43, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 84
Pořadí po 7 kole
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | GM | Hába Petr | CZE | 2436 | ŠK Gordic Jihlava | 6 | 0,5 | 30 | 33,5 |
2 | 2 | IM | Bureš Jaroslav | CZE | 2395 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 0,5 | 29,5 | 32,5 |
3 | 4 | FM | Sabol Marian | CZE | 2259 | ŠK Vysoké Mýto | 5,5 | 0 | 30 | 33,5 |
4 | 7 | FM | Kratochvíl Josef | CZE | 2212 | ŠK Gordic Jihlava | 5 | 0 | 28 | 31,5 |
5 | 3 | FM | Finěk Václav | CZE | 2359 | TJ Desko Liberec | 5 | 0 | 25,5 | 29 |
6 | 5 | FM | Kučera (88) Petr | CZE | 2256 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 5 | 0 | 24,5 | 28 |
7 | 14 | | Horák Jan | CZE | 2072 | Region Panda, z.s. | 5 | 0 | 24 | 27 |
8 | 9 | | Viták Jiří | CZE | 2203 | TJ Desko Liberec | 4,5 | 0 | 30 | 33 |
9 | 10 | | Křivánek Vladimír | CZE | 2180 | DDM Praha 6 | 4,5 | 0 | 27,5 | 30,5 |
10 | 8 | | Bělaška Přemysl | CZE | 2205 | TJ Desko Liberec | 4,5 | 0 | 27,5 | 30 |
11 | 16 | | Cibulka Josef | CZE | 2020 | ŠŠPM Lipky HK | 4,5 | 0 | 27 | 30 |
12 | 13 | | Cakl Zdeněk | CZE | 2083 | TJ Desko Liberec | 4,5 | 0 | 25,5 | 29 |
13 | 15 | | Holásek Pavel | CZE | 2052 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 4,5 | 0 | 24 | 27 |
14 | 6 | FM | Kučera (64) Petr | CZE | 2214 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 4,5 | 0 | 24 | 26,5 |
15 | 26 | | Macháček Jan | CZE | 1790 | TJ Desko Liberec | 4,5 | 0 | 22,5 | 23,5 |
16 | 21 | | Matthaei Jakob | GER | 1919 | USG Chemnitz | 4 | 0 | 26,5 | 29,5 |
17 | 11 | | Kadeřábek Jiří | CZE | 2108 | Sokol Bakov nad Jizerou | 4 | 0 | 26 | 28 |
18 | 12 | | Sýkora Ondřej | CZE | 2099 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 4 | 0 | 25,5 | 28,5 |
19 | 17 | | Čermák Jan | CZE | 2014 | ŠK Český Brod | 4 | 0 | 25,5 | 27,5 |
20 | 19 | | Wuensch Ulrich | GER | 1973 | USG Chemnitz | 4 | 0 | 25 | 28 |
21 | 28 | | Müller David | CZE | 1738 | TJ Desko Liberec | 4 | 0 | 24,5 | 27 |
22 | 18 | | Bradáč Daniel | CZE | 2009 | TJ Desko Liberec | 4 | 0 | 24,5 | 26,5 |
23 | 22 | | Kučera Jaroslav | CZE | 1906 | TJ Desko Liberec | 4 | 0 | 24 | 26,5 |
24 | 23 | | Holásek Vojtěch | CZE | 1906 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 4 | 0 | 22,5 | 24,5 |
25 | 30 | | Juhaňák Daniel | CZE | 1691 | Unichess | 4 | 0 | 22,5 | 24,5 |
26 | 27 | | Holásek Vít | CZE | 1778 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 4 | 0 | 22 | 24 |
27 | 39 | | Rychtecký Pavel | CZE | 1582 | ŠK Teplárna Praha-Malešice | 4 | 0 | 20,5 | 22,5 |
28 | 20 | | Fiala Jan | CZE | 1919 | ŠK Český Brod | 3,5 | 0 | 26 | 28 |
29 | 31 | | Hrazdira Matyáš Josef | CZE | 1679 | TJ Slovan Varnsdorf z.s. | 3,5 | 0 | 25,5 | 28 |
30 | 33 | | Blažek Matěj | CZE | 1658 | TJ Desko Liberec | 3,5 | 0 | 25 | 27 |
31 | 34 | | Papoušek Michal | CZE | 1650 | TJ Desko Liberec | 3,5 | 0 | 22,5 | 24,5 |
32 | 37 | | Leksová Soňa | CZE | 1624 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 3,5 | 0 | 22 | 24,5 |
33 | 35 | | Vytlačil Václav | CZE | 1637 | Šachový klub Lomnice nad Popelkou, | 3,5 | 0 | 22 | 24 |
34 | 43 | | Blažek Tomáš | CZE | 1548 | TJ Desko Liberec | 3,5 | 0 | 21,5 | 24 |
35 | 58 | | Buchta Josef | CZE | 1336 | TJ Desko Liberec | 3,5 | 0 | 21 | 23 |
36 | 25 | | Zenkl Robin | CZE | 1806 | | 3,5 | 0 | 18 | 19 |
37 | 40 | | Brůna Matouš | CZE | 1570 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 22,5 | 24,5 |
38 | 49 | | Holásková Veronika | CZE | 1421 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 3 | 0 | 22 | 24 |
39 | 51 | | Kobr Matěj | CZE | 1362 | Region Panda, z.s. | 3 | 0 | 21,5 | 24 |
40 | 24 | | Koper Štefan | CZE | 1885 | Šachový spolek Kostelec nad Černými | 3 | 0 | 21 | 24 |
41 | 44 | | Volman Václav | CZE | 1543 | Šachový klub Lomnice nad Popelkou, | 3 | 0 | 21 | 22,5 |
42 | 32 | | Kovář Jindřich | CZE | 1659 | TJ Lokomotiva Liberec | 3 | 0 | 21 | 22 |
43 | 29 | | Ardelt Hannes | AUT | 1732 | SC Kirchberg/ Pielach | 3 | 0 | 20 | 21,5 |
44 | 42 | | Švec Luděk | CZE | 1551 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 18,5 | 19,5 |
45 | 54 | | Ausperger Vít | CZE | 1124 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 18 | 19,5 |
46 | 46 | | Hušková Agáta | CZE | 1536 | TJ Desko Liberec | 3 | 0 | 17 | 19 |
47 | 38 | | Fridland Manfred | GER | 1623 | USG Chemnitz | 2,5 | 0 | 23 | 25,5 |
48 | 36 | | Žítek Jiří | CZE | 1631 | TJ Lokomotiva Liberec | 2,5 | 0 | 21 | 23,5 |
49 | 59 | | Goldschmidt Luis | GER | 1000 | USG Chemnitz | 2,5 | 0 | 18 | 19 |
50 | 52 | | Bělaška Adam | CZE | 1272 | TJ Desko Liberec | 2,5 | 0 | 16,5 | 17,5 |
51 | 41 | | Purkyt Jaroslav | CZE | 1553 | SK Děčín | 2 | 0 | 20 | 21 |
52 | 50 | | Cyhelský Luděk | CZE | 1416 | TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou | 2 | 0 | 19,5 | 20,5 |
53 | 48 | | Bělaška Václav | CZE | 1460 | TJ Desko Liberec | 2 | 0 | 19 | 20 |
54 | 61 | | Schwarz Quirin | GER | 1000 | USG Chemnitz | 2 | 0 | 18,5 | 20,5 |
55 | 47 | | Zadražil Filip | CZE | 1484 | TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou | 2 | 0 | 18,5 | 19,5 |
56 | 53 | | Ausperger Aleš | CZE | 1150 | TJ Desko Liberec | 2 | 0 | 18 | 19,5 |
57 | 60 | | Podzemský Michal | CZE | 1000 | TJ Desko Liberec | 2 | 0 | 14,5 | 15,5 |
58 | 45 | | Brandejský Vít | CZE | 1543 | ŠK Český Brod | 1 | 0 | 18,5 | 20,5 |
59 | 55 | | Doležal Eduard | CZE | 1093 | TJ Krásná Lípa | 1 | 0 | 16 | 17 |
60 | 57 | | Holásek Tomáš | CZE | 1035 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 1 | 0 | 14,5 | 15,5 |
61 | 56 | | Holásková Markéta | CZE | 1089 | Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. | 0 | 0 | 16,5 | 17,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|