PAIRING TREE: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wl5v0C780sACe65RrtsfkXQs__RlEGn9Bo3pF5y8jXU/edit?usp=sharing

EUROPEAN HYBRID QUALIFICATION

OrganizatorEuropean Chess Union
FederacjaEuropean Chess-Union ( ECU )
Dyrektor turnieju Pisk, Petr 304689
Arbiter głównyIA Nikolopoulos, Panagiotis 4226070
Deputy ArbiterBiagioli, Marco 841285; Bailleul, Geert 225185; Cicek, Melih 6390030; Delega, Tomasz 1108000; Penzina, Vera 24188336; Raoof, Adam N 405230
Bedenkzeit120' + 30'' bonus
MiastoTornelo.com
Number of rounds6
Tournament typeSystem szwajcarski
Rating calculation -
Data od2021/05/24 Data do 2021/05/29
Elo Ø turnieju2512
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony30.05.2021 17:41:00, Creator/Last Upload: biagioli

Wybranie turniejuKO Stage
Swiss stage
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Skład drużynyALB, ARM, AUT, AZE, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, ENG, ESP, FRA, GEO, GER, GRE, HUN, ISL, ISR, ITA, MDA, MKD, MNE, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Alphabetical list all groups, Terminarz
Tabela końcowa po 6 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Informacje o zawodniku POL

POL
SNrNazwiskoRgFed123456PktM-sceGroup
46GMPiorun Kacper2615POL1½½½002,581KO Stage
69GMKrasenkow Michal2597POL1111½15,55KO Stage
71GMGajewski Grzegorz2596POL½½½1½½3,556KO Stage
110GMHeberla Bartlomiej2556POL101½002,589KO Stage
146IMGumularz Szymon2517POL1½½½103,561KO Stage
150GMNasuta Grzegorz2512POL1½10½03,076KO Stage
155IMTeclaf Pawel2502POL1½½1½½4,044KO Stage
161IMJanik Igor2495POL11½0002,597KO Stage
253FMSeemann Jakub2288POL0½00000,5239KO Stage

Results of the last round for POL

RdSzachNr NazwiskoFedRgPkt WynikPkt NazwiskoFedRg Nr
624
GMAlekseenko Kirill RUS26994 0 - 1 GMKrasenkow Michal POL2597
69
646
GMPredke Alexandr RUS2690 1 - 03 GMNasuta Grzegorz POL2512
150
6152
GMTomashevsky Evgeny RUS27064 ½ - ½3 GMGajewski Grzegorz POL2596
71
61718
GMLupulescu Constantin ROU2656 1 - 0 GMHeberla Bartlomiej POL2556
110
633155
IMTeclaf Pawel POL2502 ½ - ½ GMPechac Jergus SVK2519
142
634146
IMGumularz Szymon POL2517 0 - 1 GMJobava Baadur GEO2603
61
64846
GMPiorun Kacper POL2615 0 Nieskojarzony 
6126161
IMJanik Igor POL2495 0 Nieskojarzony 
6217253
FMSeemann Jakub POL2288½ 0 Nieskojarzony 

Dane zawodnika POL

RdSNrNazwiskoRgFedPktWyn.
GM Piorun Kacper 2615 POL Rp:2299 Pkt 2,5
1264Lauda Alexandr1845MDA0,5w 1
2264Lauda Alexandr1845MDA0,5s ½
3103GMSanal Vahap2563TUR3,0s ½
4103GMSanal Vahap2563TUR3,0w ½
5-Nieskojarzony- --- 0
6-Nieskojarzony- --- 0
GM Krasenkow Michal 2597 POL Rp:2987 Pkt 5,5
1174IMCabarkapa Novak2473SRB0,0w 1
2174IMCabarkapa Novak2473SRB0,0s 1
381GMYuffa Daniil2587RUS2,0s 1
481GMYuffa Daniil2587RUS2,0w 1
54GMAlekseenko Kirill2699RUS4,0w ½
64GMAlekseenko Kirill2699RUS4,0s 1
GM Gajewski Grzegorz 2596 POL Rp:2615 Pkt 3,5
1212GMTratar Marko2419SLO1,0w ½
2212GMTratar Marko2419SLO1,0s ½
3116GMPetrov Nikita2550RUS2,0s ½
4116GMPetrov Nikita2550RUS2,0w 1
52GMTomashevsky Evgeny2706RUS4,5w ½
62GMTomashevsky Evgeny2706RUS4,5s ½
GM Heberla Bartlomiej 2556 POL Rp:2447 Pkt 2,5
1171IMShubin Kirill2481RUS1,0w 1
2171IMShubin Kirill2481RUS1,0s 0
3236FMStoyanov Tsvetan2376BUL1,5s 1
4236FMStoyanov Tsvetan2376BUL1,5w ½
518GMLupulescu Constantin2656ROU5,5w 0
618GMLupulescu Constantin2656ROU5,5s 0
IM Gumularz Szymon 2517 POL Rp:2664 Pkt 3,5
1121GMSumets Andrey2546UKR0,5s 1
2121GMSumets Andrey2546UKR0,5w ½
312GMEljanov Pavel2672UKR3,0w ½
412GMEljanov Pavel2672UKR3,0s ½
561GMJobava Baadur2603GEO3,5s 1
661GMJobava Baadur2603GEO3,5w 0
GM Nasuta Grzegorz 2512 POL Rp:2610 Pkt 3,0
167GMHakobyan Aram2598ARM0,5s 1
267GMHakobyan Aram2598ARM0,5w ½
3123GMSaric Ante2543CRO2,0w 1
4123GMSaric Ante2543CRO2,0s 0
56GMPredke Alexandr2690RUS5,5w ½
66GMPredke Alexandr2690RUS5,5s 0
IM Teclaf Pawel 2502 POL Rp:2671 Pkt 4,0
1140GMShengelia David2521AUT0,5s 1
2140GMShengelia David2521AUT0,5w ½
364GMRomanov Evgeny2599RUS2,0w ½
464GMRomanov Evgeny2599RUS2,0s 1
5142GMPechac Jergus2519SVK3,0s ½
6142GMPechac Jergus2519SVK3,0w ½
IM Janik Igor 2495 POL Pkt 2,5
158GMDurarbayli Vasif2606AZE0,0- 1K
258GMDurarbayli Vasif2606AZE0,0- 1K
389GMKryakvin Dmitry2577RUS4,0w ½
489GMKryakvin Dmitry2577RUS4,0s 0
5-Nieskojarzony- --- 0
6-Nieskojarzony- --- 0
FM Seemann Jakub 2288 POL Pkt 0,5
1116GMPetrov Nikita2550RUS2,0s 0
2116GMPetrov Nikita2550RUS2,0w ½
3-Nieskojarzony- --- 0
4-Nieskojarzony- --- 0
5-Nieskojarzony- --- 0
6-Nieskojarzony- --- 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use