Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:27:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
FIDE Open České Budějovice B
Poslední aktualizace09.07.2021 15:19:10, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 72
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
CM
Petras Milan
306665
CZE
1976
Sachovy klub Bohnice
2
Antal Jozsef
710270
HUN
1944
Hungary
3
Bakalar Jan
14901978
SVK
1904
Slovakia
4
Sibl Vaclav
333522
CZE
1892
SK Valdstejn Cheb
5
Chval Petr
341738
CZE
1888
TJ Slovan Jindrichuv Hradec
6
Lizner Milan
324256
CZE
1860
TJ Pankrac
7
Titera Libor
357278
CZE
1857
TJ Bizuterie Jablonec nad Nisou
8
Svetly Jiri
316032
CZE
1833
Sachovy oddil TJ Dukla Praha
9
Simacek Vaclav
338338
CZE
1799
SK Sokol Klatovy
10
Slajs Vlastimil
310115
CZE
1775
TJ Spartak Sobeslav
11
Lener Jaroslav
330035
CZE
1772
SK Dvorec
12
Junghannss Fabian
16299493
GER
1746
Germany
13
Krupansky Jaromir
345709
CZE
1737
Sachovy klub Pribram-Banik
14
Rychlik Zdenek
377163
CZE
1735
Rychvaldsky spolek sachovy 1945
15
Kotleska Roman
23735570
CZE
1722
Sokol Tabor
16
Cyron Karel
358010
CZE
1715
SK Hostalkovice
17
Petkov Andon
337854
CZE
1697
TJ Spartak Sobeslav
18
Suliga Eckhard
24615374
GER
1691
Germany
19
Berka Lubos
368571
CZE
1681
TJ Plzen Kosutka
20
Weiss Pavel
396109
CZE
1664
TJ CSAD Libouchec
21
Matlocha Lubomir
384755
CZE
1660
Rychvaldsky spolek sachovy 1945
22
Macho Miloslav
350974
CZE
1652
Sk Valdstejn Cheb
23
Valasek Jakub
342521
CZE
1642
TJ CZ Strakonice
24
Josko Jiri
336912
CZE
1623
Sachovy klub Pist
25
Weiss Petr
305600
CZE
1612
Sachy Povrly
26
Cipera Josef
341746
CZE
1603
TJ CZ Strakonice
27
Beran Jakub
23727071
CZE
1598
Sokol Bakov nad Jizerou
28
Janouskova Adela
23709804
CZE
1595
SK Line
29
Vavrousek Petr
323357
CZE
1573
Sachovy klub Chocen
30
Smola David
23721367
CZE
1572
QCC Ceske Budejovice
31
Garabik Marek
23717742
CZE
1555
Sachova akademie VSTE
32
Veselsky Jan
303135
CZE
1552
SK Praha-Smichov
33
Vorsilka Jiri
365149
CZE
1548
SK OAZA Praha
34
Stanke Petr
385557
CZE
1547
SK OAZA Praha
35
Kroulik Vaclav
23725478
CZE
1545
Region Panda
36
Novy Jaroslav
315419
CZE
1542
Sokol Bakov nad Jizerou
37
Novakova Blanka
23700220
CZE
1540
SK Royal
38
Jodas Daniel
23718927
CZE
1511
SK Zikuda Turnov
39
Havelka Stanislav
23713615
CZE
1498
QCC Ceske Budejovice
40
Barta David
391360
CZE
1488
Sachova akademie VSTE
41
Petirova Iva
23741961
CZE
1488
Sachovy klub Jicin
42
Svejdar Petr
23727195
CZE
1455
Sokol Bakov nad Jizerou
43
Kral Ladislav
333280
CZE
1453
SK Tyn nad Vltavou
44
Svejda Karel
23709472
CZE
1451
QCC Ceske Budejovice
45
Hladky Jiri
23707216
CZE
1448
Sachovy klub Lokomotiva Brno
46
Hrbek Jachym
23709138
CZE
1446
Sachy Stepan
47
Bastyr Pavel
335800
CZE
1441
TJ Pankrac
48
Svoboda Daniel
23718684
CZE
1426
Unichess
49
Dobsa Emma
23709391
CZE
1408
Unichess
50
Skutil Frantisek Elias
23727160
CZE
1397
SK Line
51
Rybackova Lucie
23739207
CZE
1372
Gambit Jihlava
52
Barth Vit
23724803
CZE
1359
TJ Bohemians Praha
53
Slaby Martin
23713593
CZE
1357
TJ Spartak Sobeslav
54
Klimes Roman
23726628
CZE
1350
QCC Ceske Budejovice
55
Slaby Matej
23734876
CZE
1345
SACHklub Tabor
56
Stanke Vilem
397504
CZE
1342
SK OAZA Praha
57
Tomecek Marian
383058
CZE
1317
Sk EMKaD Holesov
58
Bara Jan
23716150
CZE
1310
SK Dopravni Podnik Praha
59
Kutak Jaroslav
23741473
CZE
1295
SK DDM Trebechovice pod Orebem
60
Policar Martin
23734868
CZE
1288
TJ Spartak Pelhrimov
61
Dudarec Elias
23714930
CZE
1254
Sachy Stepan
62
Hetfleischova Elen
399213
CZE
1247
Region Panda
63
Fousek Petr
23736003
CZE
1245
TJ CHS Chotebor
64
Rybacek Martin
23739266
CZE
1244
Gambit Jihlava
65
Richterova Natasa
384488
CZE
1239
TJ Namest nad Oslavou
66
Taborska Aneta
23733039
CZE
1237
SK Zikuda Turnov
67
Postl Frantisek
23709448
CZE
1228
Sachova Akademie VSTE
68
Zezula Matej
23725796
CZE
1204
TJ Namest nad Oslavou
69
Klapuch Dominik
23712937
CZE
1195
Slezan Opava
70
Jilek Pavel
23734043
CZE
1185
Sachova akademie VSTE
71
Brestak st. Pavel
23741465
CZE
1179
QCC Ceske Budejovice
72
Skalicky Jindrich
344788
CZE
1158
SK OAZA Praha
73
Slivova Linda
23709294
CZE
1150
SK Teplice
74
Cermakova Laura
23709375
CZE
1150
QCC Ceske Budejovice
75
Kroulik Stepan
23725460
CZE
1129
Region Panda
76
Hladka Leontyna
23709227
CZE
1127
Jezdci Jundrov
77
Hladky Mikulas
23720476
CZE
1102
Jezdci Jundrov
78
Janouskova Eliska
23715553
CZE
1064
SK Line
79
Cajka Richard
23724013
CZE
1039
Sachy Stepan
80
Zacharova Vera
373940
CZE
1586
SK Royal
81
Jilek Marcel
398128
CZE
1440
Sachovy klub Jicin
82
Husova Adina
23733829
CZE
1178
Sachy Stepan
83
Gregor Alexandr
23735813
CZE
1171
QCC Ceske Budejovice
84
Brestak ml. Pavel
23734027
CZE
1062
Qcc Ceske Budejovice
85
Dvorak Milan
23734906
CZE
1038
Region Panda
86
Beran Prokop
CZE
0
Sokol Bakov nad Jizerou
87
Beranova Marta
CZE
0
Sokol Bakov nad Jizerou
88
Eckl Benedikt
34605584
GER
0
Germany
89
Klimes Miroslav
CZE
0
QCC Ceske Budejovice
90
Kutil Adam
CZE
0
TJ Namest nad Oslavou
91
Martinek Tomas
CZE
0
Sokol Bakov nad Jizerou
92
Mik Tomas
23742640
CZE
0
Region Panda
93
Pesek Petr
23735872
CZE
0
QCC Ceske Budejovice
94
Slonek Richard
CZE
0
Sachy Stepan
95
Svoboda Marek
CZE
0
QCC Ceske Budejovice
96
Zhou Leyi Charlotte
16258100
GER
0
Germany
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž