Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:51:38
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
FIDE Open České Budějovice A
Poslední aktualizace09.07.2021 15:35:51, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 72
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
7. Kolo Datum kola 2021/07/07 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
PGN
1
4
GM
Neuman Petr
2397
5
½ - ½
5½
FM
Havelka Josef
2387
5
PGN
2
8
GM
Manik Mikulas
2353
5
½ - ½
5
IM
Plischki Sebastian
2352
9
PGN
3
14
FM
Simek Petr
2282
4½
½ - ½
4½
FM
Straka Vojtech
2417
1
PGN
4
2
IM
Schnider Gert
2416
4½
1 - 0
4½
Zeman Matyas
2261
17
PGN
5
25
Hrbek Stepan
2234
4½
0 - 1
4½
FM
Finek Vaclav
2378
6
PGN
6
10
FM
Hollan Martin
2343
4½
1 - 0
4½
Lajbl Jan
2147
44
PGN
7
60
Lachmund Delf
2075
4½
0 - 1
4½
FM
Svanda Ondrej
2317
12
PGN
8
35
Borkovec Milan
2196
4½
½ - ½
4½
FM
Hollan Petr
2303
13
PGN
9
18
WIM
Sieber Fiona
2261
4
½ - ½
4½
FM
Lorscheid Gerhard
2191
37
PGN
10
34
FM
Frank Emanuel
2199
4
0 - 1
4
GM
Velicka Petr
2408
3
PGN
11
40
FM
Bombek Peter
2183
4
0 - 1
4
FM
Vyprachticky David
2326
11
PGN
12
48
Tscharotschkin Michael
2136
4
1 - 0
4
Walek Petr
2276
15
PGN
13
56
Babula Vlastimil
2086
4
½ - ½
4
FM
Vojtek Vladimir
2251
20
PGN
14
22
FM
Stinka Jakub
2237
4
1 - 0
4
Jires Jiri
2139
47
PGN
15
24
FM
Hiermann Dietmar
2236
4
½ - ½
4
Kopriva Martin
2095
54
PGN
16
26
Kratochvil Vit
2228
4
½ - ½
4
Placer Sebastian
2017
70
PGN
17
71
Blazek Jiri
2008
4
½ - ½
4
Vybiral Zdenek
2226
27
PGN
18
94
Balint Peter
1918
4
0 - 1
4
Toman Ondrej
2201
33
PGN
19
16
FM
Mostbauer Florian
2274
3½
½ - ½
3½
Steiner Bruno
2123
50
PGN
20
52
Sykora Ondrej
2099
3½
½ - ½
3½
IM
Freisler Pavel
2256
19
PGN
21
58
Neumann Filip
2082
3½
½ - ½
3½
FM
Bachofner Andreas
2220
28
PGN
22
79
Kiani Kiarash
1988
3½
0 - 1
3½
IM
Jurek Josef
2214
29
PGN
23
62
Horak Jan
2072
3½
½ - ½
3½
IM
Kantorik Marian
2212
31
PGN
24
32
Marsalek Zdenek
2202
3½
½ - ½
3½
FM
Hrbolka Ladislav
2078
59
PGN
25
36
FM
Haba Zdenek
2192
3½
½ - ½
3½
Barak David
2068
64
PGN
26
68
Nezval Filip
2030
3½
½ - ½
3½
Hak David
2187
38
PGN
27
75
Hlavac Rudolf
1999
3½
0 - 1
3½
Flajsman Pavel
2184
39
PGN
28
41
Nagy Ladislav
2161
3½
1 - 0
3½
Slepov Kyryl
2050
67
PGN
29
46
Albertini Luca
2142
3½
½ - ½
3½
Paulus Vaclav
2060
65
PGN
30
89
Zelbova Lada
1939
3½
0 - 1
3½
FM
Bartos Jan
2130
49
PGN
31
72
Zauner Christoph
2007
3
1 - 0
3
Mikes Jan
2363
7
PGN
32
73
Groh Jiri
2004
3
1 - 0
3
FM
Novotny Michal
2243
21
PGN
33
74
Hruby Milan
2000
3
0 - 1
3
Soural Jan
2236
23
PGN
34
30
WIM
Richterova Natasa
2213
3
1 - 0
3
Vrchotka Josef
1992
78
PGN
35
82
Hladky Tadeas
1968
3
½ - ½
3
FM
Lys Josef
2145
45
PGN
36
81
Fojt Petr
1983
3
0 - 1
3
Kuntner Reinhard
2101
51
PGN
37
90
Steiner Juraj
1936
3
0 - 1
3
Hosticka Frantisek
2098
53
PGN
38
93
Musil Vitezslav
1918
3
0 - 1
3
AIM
Daroczi Donat
2092
55
PGN
39
100
Pors Jaroslav
1878
3
1 - 0
3
WIM
Medunova Vera
2084
57
PGN
40
103
Zhou Lepu Coco
1873
3
1 - 0
3
Hulin Petr
2074
61
PGN
41
63
Malinovsky Petr
2070
3
½ - ½
3
Janous Marek
1951
86
PGN
42
66
Karimi Farhad
2054
3
1 - 0
3
Novotny David
1926
92
PGN
43
125
Roubal Matyas
1693
3
0 - 1
3
FM
Valenta Vit
2019
69
PGN
44
42
Flasik Radoslav
2161
2½
1 - 0
2½
Vilimek Vit
1895
98
PGN
45
77
Mrazik Tomas
1995
2½
½ - ½
2½
Pribyl Rene
1915
96
PGN
46
80
Jirousek Jan
1985
2½
½ - ½
2½
Husa Daniel
1742
116
PGN
47
83
Richter Martin
1966
2½
1 - 0
2½
Cipl Jan
1730
118
PGN
48
85
Prazak Daniel
1962
2½
1 - 0
2½
Mametev Artem
1515
138
PGN
49
107
Jirasko Miroslav
1852
2½
1 - 0
2½
Novak Vaclav
1949
87
PGN
50
111
Pavlicek Petr
1822
2½
½ - ½
2½
Hofstadler Mario
1943
88
PGN
51
91
Hurtik Matej
1932
2½
1 - 0
2½
Vojtek Pavel
1511
139
PGN
52
117
Molnar Ladislav
1738
2
0 - 1
2
Vltavsky Vladimir
2160
43
PGN
53
120
Cizek Jan
1715
2
0 - 1
2
Brom Jiri
1998
76
PGN
54
114
Lang Simon
1757
2
1 - 0
2
Ondrejat Miroslav
1963
84
PGN
55
119
Toman Jan
1717
2
½ - ½
2
Zeleny Tomas
1917
95
PGN
56
97
Steinbauer Filip
1899
2
1 - 0
2
Simunek Jakub Simon
1701
123
PGN
57
99
Sadek Vojtech
1893
2
1 - 0
2
Schmied Eva-Maria
1710
122
PGN
58
101
Stehlik Jiri
1873
2
½ - ½
2
Nagyova Daniela
1677
126
PGN
59
105
Chval Zdenek
1862
2
1 - 0
2
Wojdyla Alex
1620
131
PGN
60
140
Mrkvan Frantisek
1510
2
0 - 1
2
Dvorak Milan
1841
108
PGN
61
109
Mach Ondrej
1834
2
1 - 0
2
Simajchl Adam
1594
133
PGN
62
143
Vana Jan
1370
2
½ - ½
2
Lhotsky Zdenek
1828
110
PGN
63
112
Richterova Julie
1815
2
0 - 1
2
Havelkova Beata
1485
141
PGN
64
134
Purkyt Jaroslav
1553
1½
½ - ½
1½
Danko Jiri
1873
102
PGN
65
128
Popov Roman
1662
1½
0 - 1
1½
Fiser Jiri
1857
106
PGN
66
127
Steinbauer Sebastian
1677
1½
1 - 0
1½
Kotal Vit
1765
113
PGN
67
115
Milovs Daniels
1743
1½
½ - ½
1½
Zednicek Filip
1548
135
PGN
68
121
Sobotka Radim
1711
1½
0 - 1
1½
Svoboda Petr
1655
129
PGN
69
142
Krejci Vera Marie
1470
1½
0 - 1
1½
Paldus Jan
1698
124
PGN
70
104
Kosut Tomas
1869
1
1 - 0
1
Kubik Miroslav
1643
130
PGN
71
132
Richter Rudolf
1595
1
0 - 1
1
Zezula Jakub
1536
136
PGN
72
137
Huskova Agata
1536
0
1
volno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž