"Nizami Ganjavi-880" international online chess tournament (U17, rapid team)

Təşkilatçı(lar)"Tehsil" Republican Sport Center, Ministry of Educational, Azerbaijan Chess Fed.
FederasiyaAzerbaijan ( AZE )
Turnir direktoruRaul Guliyev
Baş hakimIA Abdullayev Elshad
Baş hakimin müaviniFA Nuriyev Nasir
HakimMushfig Asgarov, Javid Samadov, Radin Taghiyev, Shams Mehdiyeva, Ramil Imanov
Nəzarət vaxtı10 minutes + 5 sec/move
Keçirilmə yerihttps://tornelo.com/chess/orgs/tehsilchess
Number of rounds9
Tournament typeKomandalar üçün İsveçrə sistemi
Reytinq hesablanması -
Tarix2021/04/02 a(ə) 2021/04/04
Reytinq-Ø1790
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə04.04.2021 21:01:00, Yaradan/Son yükləmə: raul quliyev

LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur
Komandanın ümumi görünüşüAZE, AZE - 2, AZE - 3, AZE - Nakh, BRA, CUB, CZE, DEN, EST, IRI, JAM, KGZ, LAT, MDA, MEX, MGL, MNE, PER, PHI, RUS, SVK, TUR, UAE, UKR
SiyahılarKomanda-Başlanğıc sıralaması
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, 9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama
Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması
Komanda cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Ən yaxşı oyunçularBoard list
Statistikalar, Oyun cədvəli
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

9 turdan sonra yekun sıralama

Rk.SNo KomandaOyunlar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13
Iran971115035,5
22
Turkey970214234,0
31
Russia970214038,0
44
Azerbaijan961213031,0
59
Mongolia960312032,0
614
Azerbaijan-3950410029,5
715
Philippines950410029,5
85
Ukraine950410028,5
98
JTX Brasil942310027,5
1018
Latvia942310027,0
1117
Estonia934210026,5
1212
Moldova94149027,5
1316
Kyrgyzstan94149026,5
1410
Slovakia93339026,0
156
Cuba Masters94149025,5
1611
Interchess-Czech Republic94149025,5
1719
Peru94058028,0
1822
Mexico93248027,5
197
Azerbaijan-293157027,0
2024
Jamaica93066024,5
2113
Denmark92256022,0
2220
Montenegro91355017,0
2323
Abu Dhabi CCMG91173018,0
2421
Azerbaijan-Nakhchivan90090014,0

Annotasiya:
Tay-brek1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tay-brek2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tay-brek3: points (game-points)