Correu de contacte: resultatsonlinefce@gmail.com

AVÍS 25-M 13:10 H *** REVISIÓ DE RESULTATS TANCADA. NO S'ADMETEN MÉS MODIFICACIONS ***

Des4 = 1000 - (punts fets amb negres) x 2
Punts fets amb negres = (1000 - Des4) / 2

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS ONLINE ACTIUS

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi
Àrbitre principalAI Zaiats, Vladimir
Deputy ArbiterAC Ferrer Joyera, Oscar
Control de temps12 min + 5 seg
Seulichess.org
Number of rounds28
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculationEloN
Data2021/02/07 Al 2021/03/21
Mitjana d'Elo1827
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització25.03.2021 14:04:29, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Mostra senyeres
LlistesClassificació final després de 28 rondes, Rànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 28 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16, Rd.17, Rd.18, Rd.19, Rd.20, Rd.21, Rd.22, Rd.23, Rd.24, Rd.25, Rd.26, Rd.27, Rd.28
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16, Rd.17, Rd.18, Rd.19, Rd.20, Rd.21, Rd.22, Rd.23, Rd.24, Rd.25, Rd.26, Rd.27, Rd.28
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments dels equips

5. Ronda El 2021/02/14 A les 10:00
Núm.EquipEquipRes.:Res.
1  Barcelona A1 - DH  Ateneu Colon B - 2D4:0
2  Santa Eugenia A - 2D  Platja d'Aro A1 - DH0:4
3  Ateneu Colon A - DH  Montornes A - PR4:0
4  Gerunda A - DH  Figueres B - 2D3:1
5  Barcelona A2 - DH  La Lira B - PR4:0
6  Terrassa B - 2D  Sant Cugat A - DH0:4
7  Sant Andreu A - DH  Llinars A - 1D:
8  Vic - 1C  Agusti A1 -1D½:
9  La Lira A - 1D  Agusti A2 - 1D3:1
10  Gerunda C - PR  Sant Boi A -1D2:2
11  Bergueda - PR  Tordera A - 2D0:4
12  Terrassa A - DH  Amposta A - 2D:
13  Sant Joan - 1C  Catalonia-Joviat A - 2D0:4
14  Vila Olimpica A - 1D  Fornells A - 1C4:0
15  Calldetenes - PR  Sant Boi B - 1C3:1
16  Martorell - 2D  Sant Feliu A2 - 2D2:2
17  Molins Foment A - PR  La Lira C - 1C4:0
18  Peon Negro A - 1C  Vallfogona - 2D½:
19  Vila Olimpica B - 3C  Sitges A - 1C0:4
20  Cerdanyola A - DH  Sant Andreu D - 1C3:1
21  Peona i Peo A - 1D  CERAP Riudoms - 2C2:2
22  Taradell-Centelles - PR  Figueres A - DH:
23  Sant Feliu A1 - 2D  Tordera B - 1C3:1
24  Rubinenca A - PR  Comtal - 2D3:1
25  Sant Cugat B - 2D  Torredembarra - PR3:1
26  Sant Cugat C - 1C  Santpedor - 2D2:2
27  Caldes de Montbui A - 1D  Platja d'Aro A2 - DH0:4
28  Cardona - 2D  Vilafranca A - 2D1:3
29  Sant Quirze del Valles - 1D  Ateneu Colon D - 1C:
30  Tarrega A - 2D  Hospitalet Bellvitge - PR:
31  Mollerussa A - 1C  Catalonia-Joviat B - PR1:3
32  Figueres C - PR  Constanti - 1C4:0
33  Agusti C - 2C  Valls E - 2C3:1
34  Santa Maria de Palautordera A - 3C  Rubinenca B - 2C:
35  Llinars B - 1C  Figueres D - 2C4:0
36  Llinars D - 3C  Colon Sabadell Chessy D - 1C1:3
37  Ateneu Colon E - 3C  Escola Peon Negro A - 3C4:0
38  Cerdanyola D - 3C  Peon Negro B - 2C4:0
39  Gerunda H - 3C  Montornes B - 3C1:3
40  Llinars C - 3C  Tona A1 - 1C2:2
41  Ateneu Colon F - 1C  Cerdanyola B - PR3:1
42  Ateneu Colon C - PR  Peona i Peo B - 2D2:2
43  La Lira E - 3C  Suria A - 2C2:2
44  Vilafranca C - 1C  Riudoms Fischer B - 3C4:0
45  Montgri - 3C  Tona A2 - 1C0:4
46  Abrera - 2C  Gerunda E - 2C4:0
47  Colon Sabadell Chessy E - 2C  Paretana - PR3:1
48  Congres B - 1C  Mollerussa B - 2C3:1
49  Suria B - 3C  Gerunda D - PR0:4
50  Caldes de Montbui B - 2C  Amposta C - 2C1:3
51  Riudoms Fischer A - 2C  Amposta D - 3C1:3
52  Gerunda G - 3C  Amposta B - 1C½:
53  Molins Foment B - 3C  Lleida B - 3C4:0
54  Gerunda F - 3C  Vilabarca - 1C:
55  Fornells B - 3C  Alt Emporda - 1C½:
56  La Lira F - 3C  Lleida A - PR1:3
57  Valls F - 3C  Sitges B - 2C:
58  Santa Maria de Palautordera B - 3C  Figueres E - 2C:
59  Escola Peon Negro B - 3C  La Lira D - 2C2:2
60  Fornells C - 3C  Peon Negro C - 3C0:4
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, Impressió