Memoriál Svatopluka Hastíka HD18+Open

OrganizátorŠK Jeseník
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajePavel Koriťák ml.
Hlavní rozhodčíKarel Volek
RozhodčíRadomír Kolář
Bedenkzeit2 x 15 min. + 3 sek./tah
MístoJeseník
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2020/10/03
Ø ELO turnaje1636
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace03.10.2020 15:43:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnaje10, 12, 14, 18+OPEN
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1CMStrašil Pavel308013CZE2117Tatran Litovel
2FMČempel Jaroslav300730CZE2038ŠK Slavoj Poruba
3Gnida Patrik351660CZE2028Šachový klub Jeseník, z.s.
4Bareš Jáchym345075CZE1927Agentura 64 Grygov
5Gawlas Roman351652CZE1921Tatran Litovel
6Táborský Bedřich378151CZE1869Šachový klub Jeseník, z.s.
7Dvořák Vladimír315745CZE1865SK ROŠÁDA Prostějov
8Škovroň Josef329886CZE1800TJ Zlaté Hory
9Kolář Jan378054CZE1785Šachový klub Mohelnice, z.s.
10Polách Ladislav st.23739754CZE1686ŠK Velké Losiny
11Kincl Dobromir358843CZE1652TJ Sokol Skalička z.s.
12Macek Oldřich339415CZE1591ŠK 1921 Zábřeh
13Brácha Pavel335894CZE1591SK ROŠÁDA Prostějov
14Milfort Václav331813CZE1582ŠK 1921 Zábřeh
15Jeřábková Julia378020CZE1568Šachový klub Mohelnice, z.s.
16Valíček Martin23727675CZE1520Šachový klub Jeseník, z.s.
17Polách Ladislav ml.23739746CZE1517ŠK Velké Losiny
18Cimburek Jan390283CZE1467SK Řetězárna
19Gvizdová Michala23713828CZE1363Šachový klub Jeseník, z.s.
20Fibich Milan23741554CZE1293ŠK Velké Losiny
21Tschuliková Dominika23718536CZE1225Šachový klub Jeseník, z.s.
22Morongová Gabriela23727659CZE1170Šachový klub Jeseník, z.s.
23Le Viet CuongCZE1481ŠK Velké Losiny
24Paškov DenisCZE1449ŠK ZŠ Hrabišín
25Pobucký OndřejCZE1401Šachový klub Mohelnice, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž