EUROPEAN ONLINE YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 2020 Girls 18

Organisator(en)The European Chess Union
FederatieEuropean Chess-Union ( ECX )
ToernooidirecteurIM IO Pisk, Petr 304689
HoofdscheidsrechterIA Biagioli, Marco 841285
Deputy ArbiterIA Delega, Tomasz 1108000
ScheidsrechterIA Bailleul, Geert 225185; IA Ciçek, Melih 6390030; IA Cimina, Andra 11602384; IA Dervieux, Dominique 654655; IA Deventer, Klaus 12900699; IA Karali, Panagiota 4264584; IA Khachatryan, Vahagn 13300598; IA Raetsky, Alexander 4103203
Bedenkzeit25' + 5''
PlaatsTornelo.com
Rating calculation -
Datum vanaf2020/09/18 tot 2020/09/20
Gemiddelde rating1710
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op21.09.2020 11:28:44, Creator/Last Upload: biagioli

ToernooiselectieArbiters and Captains
O12, O14, O16, O18
G12, G14, G16, G18
LinksOfficiële beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
Overzicht voor teamALB, AND, ARM, AUT, AZE, BEL, BLR, CRO, CYP, CZE, DEN, ENG, EST, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, IRL, ISL, ITA, JCI, LAT, LUX, MKD, MNC, MNE, NED, NOR, POL, ROU, RUS, SCO, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR
Overview for groupsT1, T2
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Chronoloog
Eindstand na 9 ronden, Tussenstand na de 9 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , niet ingedeeld
De beste vijf spelers, Totaal statistieken, Medaille-statistiek
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Spelersoverzicht voor NED

NED
SNoNaamRtgFED123456789Pts.Rk.Groep
10De Winter Arthur1987NED1011101106,016O12
17Grooten Tommy1897NED10½0110½15,042O12
24Smeets Kobe1787NED11010101½5,527O12
17FMHan Yichen2014NED111½½01106,014O14
21Slagboom Leandro1996NED01010101½4,553O14
38Rutten Alexander1801NED10½½11½015,525O14
9FMElgersma Onno2309NED11100½1½½5,523O16
23Pham Khoi2128NED001101½003,577O16
29FMVan Dael Siem2097NED10011½1004,551O16
2GMSchoppen Casper2536NED1111½10½17,02O18
16Grutter Tim2253NED11001½½015,028O18
1Huang Wendy1860NED111½½½0116,57G12
18Maris Lauri1511NED½½1100½104,548G12
88Feng Elysia0NED01011½0014,553G12
1Roebers Eline2066NED0111101117,03G14
4Van Foreest Machteld1960NED1½11010½16,011G14
13Verheij Dana1821NED0½001111½5,038G14
26De Zoeten Cato1780NED0101110015,030G16
35Arnold Kiri1727NED1010½011½5,033G16
37Cordes Jule1718NED1010100014,051G16
10Duson Robin1990NED1½10110½16,09G18
20Warnaar Alisha1842NED00110011½4,535G18
33Waardenburg Marlinde1736NED00100½1114,536G18

Resultaten van de laatste ronde voor NED

Rd.Bo.No. NaamGrFEDRtgPt. ResultaatPt. NaamGrFEDRtg No.
943
CMSamunenkov Ihor UKR21526 1 - 06 De Winter Arthur NED1987
10
91424
Smeets Kobe NED17875 ½ - ½5 Agasarov Benik ARM1699
38
92317
Grooten Tommy NED18974 1 - 04 Sundac Ivano CRO1539
62
961
Huang Wendy NED1860 1 - 0 Helliesen Lykke-Merlot NOR1503
20
91835
WCMSvergina Sofya T2RUS1401 1 - 0 Maris Lauri NED1511
18
93352
Barteckova Valerie CZE1289 0 - 1 Feng Elysia NED0
88
921
Roebers Eline NED20666 1 - 0 WFMZvereva Margarita T1RUS1841
7
984
Van Foreest Machteld NED19605 1 - 05 WCMKapicakova Lucia SVK1468
46
91638
Maklakova Naomi LAT1546 ½ - ½ Verheij Dana NED1821
13
912
FMMakoveev Ilya T1RUS2407 1 - 06 FMHan Yichen NED2014
17
91938
Rutten Alexander NED1801 1 - 0 Merriman James ENG1681
59
93163
Munshi Aryan SCO11354 ½ - ½4 Slagboom Leandro NED1996
21
91059
Makridis Dimitrios GRE19085 ½ - ½5 FMElgersma Onno NED2309
9
91963
Kristoferitsch Daniel AUT1865 1 - 0 FMVan Dael Siem NED2097
29
93058
Schernthaner David AUT1914 1 - 0 Pham Khoi NED2128
23
91621
Sleurs Juliette BEL1817 ½ - ½ Arnold Kiri NED1727
35
91926
De Zoeten Cato NED17804 1 - 04 WFMTsotsonava Elene GEO1687
39
92937
Cordes Jule NED17183 1 - 03 Ostensson Julia SWE1373
65
932
GMSchoppen Casper NED25366 1 - 06 IMRemizov Yaroslav T2RUS2338
10
91716
Grutter Tim NED22534 1 - 0 Elashvili Giorgi GEO1747
64
9810
Duson Robin NED19905 1 - 05 Muedder Melanie GER1825
21
91520
Warnaar Alisha NED18424 ½ - ½4 Ristic Mladjana SRB1610
43
92133
Waardenburg Marlinde NED1736 1 - 0 Danchanka Zlata BLR1396
54

Spelerdetails voor NED

Rd.SNoNaamRtgFEDPts.Res.
De Winter Arthur 1987 NED Rp:1814 Pts. 6,0
163Lavrencic Matic1521SLO6,0s 1
239Milosavljevic Teodor1691SRB5,0w 0
359Brady Fearghal1552IRL4,0s 1
443Brattgjerd Isak Vinh1663NOR3,5w 1
535Olsen William Alexander1715NOR5,0s 1
651Azadaliyev Jahandar1602AZE8,0w 0
747Shamatava Nikolozi1640GEO4,0s 1
844Costa Leonardo1663GER5,5w 1
93CMSamunenkov Ihor2152UKR7,0s 0
Grooten Tommy 1897 NED Rp:1530 Pts. 5,0
170Fizer Marek1464CZE4,0w 1
250Temirbekov Taimaz1608RUS5,5s 0
360Ahmad Khagan1539AZE6,5w ½
479Oruzinsky Juraj1391SVK5,0s 0
556Buchta Bartolomej1597CZE3,5w 1
667Balint Peter1503AUT4,0s 1
752Religa Marek1601SWE4,5w 0
8100Kumar Ishan1140SCO4,5s ½
962Sundac Ivano1539CRO4,0w 1
Smeets Kobe 1787 NED Rp:1719 Pts. 5,5
177Dotzer Lukas1408AUT4,0s 1
255Lohia Sohum1598ENG4,0w 1
33CMSamunenkov Ihor2152UKR7,0s 0
447Shamatava Nikolozi1640GEO4,0w 1
561Kiladze Luka1539GEO5,5s 0
658Brozynski Patryk1584IRL4,5w 1
763Lavrencic Matic1521SLO6,0w 0
850Temirbekov Taimaz1608RUS5,5s 1
938Agasarov Benik1699ARM5,5w ½
Huang Wendy 1860 NED Rp:1652 Pts. 6,5
151Buchtova Viktorie1294CZE5,0w 1
232Arora Tashika1413ENG5,0s 1
316WCMZavivaeva Evelina1538RUS5,5w 1
414AIMKaras Eugenia1540ENG6,0s ½
515Marchenko Yelyzaveta1538UKR5,5w ½
610Ciarletta Iris1583FRA6,5s ½
711WFMShvedova Alexandra1581RUS7,0w 0
836Salamon Julia1382POL4,5s 1
920Helliesen Lykke-Merlot1503NOR5,5w 1
Maris Lauri 1511 NED Rp:1265 Pts. 4,5
168Abramkina Veranika1198BLR5,5s ½
229Kucuk Aybike1459TUR5,5w ½
356Seemann Pola1264POL4,5s 1
451Buchtova Viktorie1294CZE5,0w 1
566Gkoutzouki Aikaterini Argyro1218GRE6,0s 0
655Criveanu Maria1264ROU5,0w 0
752Barteckova Valerie1289CZE3,5s ½
888Feng Elysia0NED4,5w 1
935WCMSvergina Sofya1401RUS5,5s 0
Feng Elysia 0 NED Rp:1351 Pts. 4,5
138Huseynova Lala1374AZE5,0w 0
261Arakelyan Syuzanna1237ARM5,0s 1
350Krasilnikova Marija1298LAT4,5w 0
459Decraene Lotus1241BEL3,5s 1
531Arzur Maia1427FRA5,0w 1
634Guid Taja1402SLO4,5s ½
736Salamon Julia1382POL4,5w 0
818Maris Lauri1511NED4,5s 0
952Barteckova Valerie1289CZE3,5s 1
Roebers Eline 2066 NED Rp:1797 Pts. 7,0
145Norman Kseniya1496BLR7,0s 0
259Mamardashvili Ana1390GEO3,5w 1
349Trgovac Marta1424CRO5,5s 1
430Sereda Yaroslava1579GER6,0w 1
524Puia Alexia-Teodora1654ROU5,5s 1
610WFMTarasenka Aliaksandra1827BLR7,5w 0
741Putar Lara1516IRL6,5w 1
846WCMKapicakova Lucia1468SVK5,0s 1
97WFMZvereva Margarita1841RUS6,5w 1
Van Foreest Machteld 1960 NED Rp:1740 Pts. 6,0
148Badalyan Seda1464ARM6,0w 1
232Koyuncu Haticesu1567TUR4,5s ½
341Putar Lara1516IRL6,5w 1
423Gasparyan Milena1661ARM5,5s 1
511Ter-Avetisjana Agnesa Stepania1827LAT6,5w 0
621Katter Marlene1668AUT5,0s 1
77WFMZvereva Margarita1841RUS6,5w 0
839WCMGasimova Samra1523AZE5,0s ½
946WCMKapicakova Lucia1468SVK5,0w 1
Verheij Dana 1821 NED Rp:1421 Pts. 5,0
157Karavitaki Antonia1400GRE3,5s 0
266Zetocha Adela1318SVK3,5w ½
367Sichinava Mariam1310GEO6,0s 0
471Lazovic Emilija1293SRB4,0w 0
573Miltiadou Danai1278CYP3,5s 1
665Ratama Sofie Kristine1338NOR2,5w 1
740Beyeler Lilo1522SUI4,0s 1
856Haile Batel Goitom1400ISL4,5w 1
938Maklakova Naomi1546LAT5,0s ½
FM Han Yichen 2014 NED Rp:2076 Pts. 6,0
167Sandor Samuel1630SVK5,0s 1
271Kvikvinia Teimuraz1601GEO4,0w 1
347Herega Nejc1757SLO5,5s 1
44FMSiniauski Artsiom2200BLR6,0w ½
510Eilenberg Jonas2113GER5,0s ½
611FMPalchuk Andrii2107UKR6,5w 0
746AFZlatkov Anton1761MKD5,0s 1
822Dobre Radu-Fabian1983ROU5,5w 1
92FMMakoveev Ilya2407RUS7,5s 0
Slagboom Leandro 1996 NED Rp:1537 Pts. 4,5
171Kvikvinia Teimuraz1601GEO4,0s 0
269Freibergs Andrejs1626LAT5,0w 1
365Burdot Louis1641LUX4,0s 0
477Jakovic Roko1499CRO4,0w 1
550CMAslanov Umid1754AZE5,0s 0
693Kosta Kelvin1223ALB3,0w 1
749Lerch Johannes1755AUT5,0s 0
870Rousis Chrysostomos1602CYP4,0w 1
963Munshi Aryan1135SCO4,5s ½
Rutten Alexander 1801 NED Rp:1824 Pts. 5,5
188Blackford Ross1319SCO3,0w 1
27FMMitusov Semen2182UKR6,0s 0
376Briem Benedikt1511ISL3,5w ½
468Paseka Matyas1629CZE4,0s ½
562Seyid Huseyn1656AZE4,0w 1
674Austad Eirik1573NOR5,5s 1
713Bilovil Bogdan2078UKR6,5w ½
815Davtyan Arsen2065ARM5,5s 0
959Merriman James1681ENG4,5w 1
FM Elgersma Onno 2309 NED Rp:2047 Pts. 5,5
161Fuglestein Sander1882NOR4,0s 1
244Pobor Milo1988MNE4,0w 1
350Jurakic Lukas1957CRO5,0s 1
434FMIngebretsen Jens E2047NOR6,0w 0
532Melkonyan Arshak2079ARM7,0s 0
653Olsson William1941SWE4,5w ½
763Kristoferitsch Daniel1865AUT5,5s 1
836AGMNaumovich Yaroslav2040BLR5,0w ½
959Makridis Dimitrios1908GRE5,5s ½
Pham Khoi 2128 NED Rp:1696 Pts. 3,5
175Frank Adam1743CZE5,0s 0
281Lapus Vitaliy1703BLR5,0w 0
389Connor Austin1612SCO2,0s 1
479Maravic Ivan1721CRO4,5w 1
567Troselj Ivan1805CRO3,5s 0
677Petrovic Aleksa1736SRB4,0w 1
761Fuglestein Sander1882NOR4,0s ½
863Kristoferitsch Daniel1865AUT5,5w 0
958Schernthaner David1914AUT4,5s 0
FM Van Dael Siem 2097 NED Rp:1868 Pts. 4,5
181Lapus Vitaliy1703BLR5,0s 1
273Gnojek Petr1748CZE5,0w 0
357Piceu Jarid1919BEL4,0s 0
483Ostlund Joar1691SWE3,5w 1
568Magold Victor1801ROU4,5s 1
667Troselj Ivan1805CRO3,5w ½
753Olsson William1941SWE4,5s 1
86FMTsvetkov Andrey2337RUS6,5w 0
963Kristoferitsch Daniel1865AUT5,5s 0
De Zoeten Cato 1780 NED Rp:1594 Pts. 5,0
164Karavitaki Evaggelia1374GRE5,5s 0
258Shehzad Alisha1471NOR4,5w 1
361Bedic Noemi1391CRO3,5s 0
463Ferguson Dayna1374IRL3,5w 1
543Vicze Zsofia1636AUT3,0s 1
651Dicen Imogen1561ENG4,0w 1
78WFMZeliantsova Kseniya1923BLR7,0w 0
853Babayeva Nasrin1546AZE5,0s 0
939WFMTsotsonava Elene1687GEO4,0w 1
Arnold Kiri 1727 NED Rp:1606 Pts. 5,0
173Navez Alice1265BEL2,0w 1
210Yeshchenko Uliana1909UKR5,5s 0
375Lazareva Emilie1243NOR3,0w 1
48WFMZeliantsova Kseniya1923BLR7,0s 0
564Karavitaki Evaggelia1374GRE5,5w ½
616WFMCiolacu Alessia-Mihaela1876ROU5,0s 0

Toon de complete lijst

Schaaktoernooi-resultaten server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 21.10.2020 17:16
PixFuture exclusive partner, Impressum