Krajský přebor mládeže SŠS v rapid šachu 2020 HD8 Poslední aktualizace12.09.2020 13:30:00, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 10 | | Curin Marek | CZE | 0 | Sk Oaza Praha | 6 | 1 | 31,5 |
2 | 37 | | Trejbal Jindřích | CZE | 0 | | 6 | 0 | 30 |
3 | 12 | | Fadrny Jachym | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 5,5 | 0 | 32,5 |
4 | 18 | | Hujova Tess | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 5 | 0 | 30,5 |
5 | 1 | | Jenikova Sabina | CZE | 1134 | Sk Spartak Celakovice | 5 | 0 | 29,5 |
6 | 15 | | Hodek Roman | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 5 | 0 | 29 |
7 | 4 | | Beran Prokop | CZE | 0 | Sokol Bakov Nad Jizerou | 5 | 0 | 26,5 |
8 | 28 | | Melicharová Veronika | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 5 | 0 | 26 |
9 | 38 | | Vaňáček Pavel | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 5 | 0 | 26 |
10 | 36 | | Topencikova Ellen | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 4,5 | 0 | 26 |
11 | 31 | | Polacek Matous | CZE | 0 | Pravy Hradec, Z.S. | 4 | 0 | 33 |
12 | 2 | | Mauric Jan | CZE | 1009 | Tj Jince | 4 | 0 | 31,5 |
13 | 33 | | Soukup Erik | CZE | 0 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 4 | 0 | 29 |
14 | 35 | | Ticha Marie | CZE | 0 | Sokol Bustehrad | 4 | 0 | 27,5 |
15 | 3 | | Cap Jakub | CZE | 1005 | Tj Spartak Vlasim | 4 | 0 | 27,5 |
16 | 42 | | Žížala Matěj | CZE | 0 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 0 | 25,5 |
17 | 8 | | Canda Vojtech | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 4 | 0 | 25,5 |
18 | 25 | | Křížová Eliška | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 4 | 0 | 24 |
19 | 24 | | Krizan Martin | CZE | 0 | Pravy Hradec, Z.S. | 4 | 0 | 24 |
20 | 17 | | Hruška Jindřích | CZE | 0 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 3,5 | 0 | 27,5 |
21 | 11 | | Dosek Vojtech | CZE | 0 | Tj Jince | 3,5 | 0 | 26,5 |
22 | 19 | | Chvoj Josef | CZE | 0 | Sokol Bustehrad | 3,5 | 0 | 24 |
23 | 29 | | Moustafa Yassen | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 3,5 | 0 | 23,5 |
24 | 34 | | Stránský Daniel | CZE | 0 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 3,5 | 0 | 22,5 |
25 | 5 | | Brablík Dominik | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 3 | 0 | 26,5 |
26 | 13 | | Fadrny Jonas | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 3 | 0 | 23,5 |
27 | 27 | | Maršík Antonín | CZE | 0 | ŠK Spartak Čelákovice | 3 | 0 | 23,5 |
28 | 22 | | Kania Alex | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 3 | 0 | 23 |
29 | 21 | | Kammová Natálie | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 3 | 0 | 21,5 |
30 | 39 | | Vlckova Linda | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 3 | 0 | 19 |
31 | 30 | | Ondrakova Nikola | CZE | 0 | Tj Spartak Vlasim | 3 | 0 | 18,5 |
32 | 23 | | Komárek Tomáš | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 2,5 | 0 | 22 |
33 | 16 | | Hraský Josef | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 2,5 | 0 | 22 |
34 | 20 | | Janatkova Rozarka | CZE | 0 | Tj Spartak Vlasim | 2,5 | 0 | 19 |
35 | 9 | | Cibulková Julie | CZE | 0 | ŠK JOLY Lysá n. Labem | 2,5 | 0 | 17,5 |
36 | 41 | | Voráček Radomír | CZE | 0 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 2 | 0 | 23,5 |
37 | 6 | | Brixí Tomáš | CZE | 0 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 0 | 22 |
38 | 32 | | Sekaninova Terezie | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 2 | 0 | 18,5 |
39 | 26 | | Kubat Jachym | CZE | 0 | Sk Spartak Celakovice | 2 | 0 | 16 |
40 | 7 | | Byshkin Mark | CZE | 0 | Klub Šachistů Říčany 1925 | 1,5 | 0 | 20 |
41 | 14 | | Gacho Matej | CZE | 0 | Sachovy Klub Zdice | 1 | 0 | 16,5 |
42 | 40 | | Vopalkova Lada | CZE | 0 | Tj Spartak Vlasim | 0 | 0 | 17,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: points (game-points) Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|