2. liga F 20/21

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/18 Datum do 2021/04/18
Ø ELO turnaje2011
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace01.10.2020 19:15:45, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2020/10/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava  SK Slavia Orlová "B":
2  Sokol Dobrá  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
3  ŠK TJ Dolní Benešov  TJ Tatran Litovel:
4  SK Prostějov  TŽ Třinec "B":
5  TJ Baník Havířov  ŠK Karviná:
6  Labortech Ostrava "B"  TJ Slovan Havířov:
2. Kolo Datum kola 2020/11/08 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  TJ Slovan Havířov:
2  ŠK Karviná  Labortech Ostrava "B":
3  TŽ Třinec "B"  TJ Baník Havířov:
4  TJ Tatran Litovel  SK Prostějov:
5  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  ŠK TJ Dolní Benešov:
6  TJ Ostrava  Sokol Dobrá:
3. Kolo Datum kola 2020/11/22 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sokol Dobrá  SK Slavia Orlová "B":
2  ŠK TJ Dolní Benešov  TJ Ostrava:
3  SK Prostějov  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
4  TJ Baník Havířov  TJ Tatran Litovel:
5  Labortech Ostrava "B"  TŽ Třinec "B":
6  TJ Slovan Havířov  ŠK Karviná:
4. Kolo Datum kola 2020/12/06 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  ŠK Karviná:
2  TŽ Třinec "B"  TJ Slovan Havířov:
3  TJ Tatran Litovel  Labortech Ostrava "B":
4  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TJ Baník Havířov:
5  TJ Ostrava  SK Prostějov:
6  Sokol Dobrá  ŠK TJ Dolní Benešov:
5. Kolo Datum kola 2021/01/10 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK TJ Dolní Benešov  SK Slavia Orlová "B":
2  SK Prostějov  Sokol Dobrá:
3  TJ Baník Havířov  TJ Ostrava:
4  Labortech Ostrava "B"  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
5  TJ Slovan Havířov  TJ Tatran Litovel:
6  ŠK Karviná  TŽ Třinec "B":
6. Kolo Datum kola 2021/01/24 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  TŽ Třinec "B":
2  TJ Tatran Litovel  ŠK Karviná:
3  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TJ Slovan Havířov:
4  TJ Ostrava  Labortech Ostrava "B":
5  Sokol Dobrá  TJ Baník Havířov:
6  ŠK TJ Dolní Benešov  SK Prostějov:
7. Kolo Datum kola 2021/02/07 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Prostějov  SK Slavia Orlová "B":
2  TJ Baník Havířov  ŠK TJ Dolní Benešov:
3  Labortech Ostrava "B"  Sokol Dobrá:
4  TJ Slovan Havířov  TJ Ostrava:
5  ŠK Karviná  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
6  TŽ Třinec "B"  TJ Tatran Litovel:
8. Kolo Datum kola 2021/02/21 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  TJ Tatran Litovel:
2  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TŽ Třinec "B":
3  TJ Ostrava  ŠK Karviná:
4  Sokol Dobrá  TJ Slovan Havířov:
5  ŠK TJ Dolní Benešov  Labortech Ostrava "B":
6  SK Prostějov  TJ Baník Havířov:
9. Kolo Datum kola 2021/03/14 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Baník Havířov  SK Slavia Orlová "B":
2  Labortech Ostrava "B"  SK Prostějov:
3  TJ Slovan Havířov  ŠK TJ Dolní Benešov:
4  ŠK Karviná  Sokol Dobrá:
5  TŽ Třinec "B"  TJ Ostrava:
6  TJ Tatran Litovel  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
10. Kolo Datum kola 2021/03/28 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová "B"  BŠŠ Frýdek-Místek "C":
2  TJ Ostrava  TJ Tatran Litovel:
3  Sokol Dobrá  TŽ Třinec "B":
4  ŠK TJ Dolní Benešov  ŠK Karviná:
5  SK Prostějov  TJ Slovan Havířov:
6  TJ Baník Havířov  Labortech Ostrava "B":
11. Kolo Datum kola 2021/04/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Labortech Ostrava "B"  SK Slavia Orlová "B":
2  TJ Slovan Havířov  TJ Baník Havířov:
3  ŠK Karviná  SK Prostějov:
4  TŽ Třinec "B"  ŠK TJ Dolní Benešov:
5  TJ Tatran Litovel  Sokol Dobrá:
6  BŠŠ Frýdek-Místek "C"  TJ Ostrava:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž