Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 05:53:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Extraliga mládeže - Východ 2020/21
Poslední aktualizace06.06.2021 17:32:21, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2021/01/16 Hodina 14.00
Šach.
3
ŠK AD Jičín
ELO
-
1
2222 ŠK Polabiny
ELO
3 : 3
1.1
FM
Špreňar Petr
2259
Z H
-
Brožka Karel
2216
Z sm
1 - 0
1.2
Fojt Petr
2010
Z
-
Jiroušek Jan
2017
Z
½ - ½
1.3
Ret Adam Josef
2108
Z
-
Kulhánek Jáchym
1980
Z
½ - ½
1.4
Šádek Vojtěch
1907
-
CM
Jareš Michal
1956
Z
0 - 1
1.5
Bednář Miloš
1640
Z m
-
Juchelka Marek
1842
m
1 - 0
1.6
Petirová Iva
1328
Z D
-
Třasáková Adéla
1768
D m
0 - 1
Šach.
4
ŠŠPM Lipky HK
ELO
-
2
TJ Spartak Vlašim
ELO
2½:3½
2.1
FM
Stinka Jakub
2247
Z H
-
Voříšek Jakub
2154
Z
½ - ½
2.2
Neumann Filip
2146
Z
-
Vojta Jakub
2031
Z
½ - ½
2.3
Winter Ondřej
1932
Z m
-
Hák David
2168
Z H
0 - 1
2.4
Cibulka Josef
2023
Z
-
Dudek Vojtěch
1994
Z
0 - 1
2.5
Voříšková Anna
1888
Z D
-
Křížek Kryštof
1972
Z
½ - ½
2.6
Vestfál Jan
1918
-
Dudková Josefína
1493
Z D
1 - 0
Šach.
5
ŠK DURAS BVK Brno
ELO
-
7
Beskydská šachová škola Frýdek-Místek
ELO
½ :5½
3.1
Barák David
2091
Z
-
FM
Stalmach Richard
2296
Z m
0 - 1
3.2
Glozar Petr
2105
Z
-
FM
Miča Marek
2294
Z
0 - 1
3.3
Nezval Filip
2016
Z
-
Gnojek Petr
2245
Z
½ - ½
3.4
Dvořáková Olga
1833
Z D
-
Frank Adam
2129
Z
0 - 1
3.5
Tajovský Matěj
1928
Z
-
Nytra Ondřej
2046
Z
0 - 1
3.6
Kunčická Klára
1282
D
-
WFM
Laurincová Kristýna
2052
Z D
0 - 1
Šach.
6
ŠK Staré Město
ELO
-
8
SK Prostějov
ELO
6 : 0
4.1
FM
Švanda Ondřej
2297
Z
-
Hrabal Matěj
1940
Z
1 - 0
4.2
Babula Vlastimil
2002
Z m
-
Trávníček Kryštof Mikuláš
2058
Z
1 - 0
4.3
Němec David
2058
Z
-
Blaha Marek
1883
Z
1 - 0
4.4
Pavlíček Lukáš
1928
H
-
Hladký Tadeáš
1980
Z H
1 - 0
4.5
Babula Matěj
1473
sm
-
Urban Jakub
1334
m
1 - 0
4.6
Procházka Rostislav
1033
m
-
Březíková Beáta
1219
D sm
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž