For all program developers: If you are interested in uploading chess tournaments on chess-results.com, please contact me!

2. liga B 20/21

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec 312576
Hlavní rozhodčíFA Michal Babička 351849
Rozhodčívarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/18 Datum do 2021/04/18
Ø ELO turnaje2001
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace02.10.2020 17:35:22, Creator/Last Upload: czech republic licence 101

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2020/10/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  SK Děčín:
3  TJ Tatran Podbořany  Karlovarský šachklub Tietz "A":
4  Karlovarský šachklub Tietz "B"  Český Lev Kolešovice:
5  Sekáček Unichess  ŠK Teplice:
6  ŠK Kladno  TJ Sokol Údlice:
2. Kolo Datum kola 2020/11/08 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "A"  TJ Sokol Údlice:
2  ŠK Teplice  ŠK Kladno:
3  Český Lev Kolešovice  Sekáček Unichess:
4  Karlovarský šachklub Tietz "A"  Karlovarský šachklub Tietz "B":
5  SK Děčín  TJ Tatran Podbořany:
6  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  ŠK Sokol Vyšehrad "C":
3. Kolo Datum kola 2020/11/22 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  TJ Tatran Podbořany  ŠK Slavoj Litoměřice "B":
3  Karlovarský šachklub Tietz "B"  SK Děčín:
4  Sekáček Unichess  Karlovarský šachklub Tietz "A":
5  ŠK Kladno  Český Lev Kolešovice:
6  TJ Sokol Údlice  ŠK Teplice:
4. Kolo Datum kola 2020/12/06 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "A"  ŠK Teplice:
2  Český Lev Kolešovice  TJ Sokol Údlice:
3  Karlovarský šachklub Tietz "A"  ŠK Kladno:
4  SK Děčín  Sekáček Unichess:
5  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  Karlovarský šachklub Tietz "B":
6  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  TJ Tatran Podbořany:
5. Kolo Datum kola 2021/01/10 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Tatran Podbořany  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  Karlovarský šachklub Tietz "B"  ŠK Sokol Vyšehrad "C":
3  Sekáček Unichess  ŠK Slavoj Litoměřice "B":
4  ŠK Kladno  SK Děčín:
5  TJ Sokol Údlice  Karlovarský šachklub Tietz "A":
6  ŠK Teplice  Český Lev Kolešovice:
6. Kolo Datum kola 2021/01/24 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "A"  Český Lev Kolešovice:
2  Karlovarský šachklub Tietz "A"  ŠK Teplice:
3  SK Děčín  TJ Sokol Údlice:
4  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  ŠK Kladno:
5  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  Sekáček Unichess:
6  TJ Tatran Podbořany  Karlovarský šachklub Tietz "B":
7. Kolo Datum kola 2021/02/07 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Karlovarský šachklub Tietz "B"  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  Sekáček Unichess  TJ Tatran Podbořany:
3  ŠK Kladno  ŠK Sokol Vyšehrad "C":
4  TJ Sokol Údlice  ŠK Slavoj Litoměřice "B":
5  ŠK Teplice  SK Děčín:
6  Český Lev Kolešovice  Karlovarský šachklub Tietz "A":
8. Kolo Datum kola 2021/02/21 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "A"  Karlovarský šachklub Tietz "A":
2  SK Děčín  Český Lev Kolešovice:
3  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  ŠK Teplice:
4  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  TJ Sokol Údlice:
5  TJ Tatran Podbořany  ŠK Kladno:
6  Karlovarský šachklub Tietz "B"  Sekáček Unichess:
9. Kolo Datum kola 2021/03/14 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Sekáček Unichess  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  ŠK Kladno  Karlovarský šachklub Tietz "B":
3  TJ Sokol Údlice  TJ Tatran Podbořany:
4  ŠK Teplice  ŠK Sokol Vyšehrad "C":
5  Český Lev Kolešovice  ŠK Slavoj Litoměřice "B":
6  Karlovarský šachklub Tietz "A"  SK Děčín:
10. Kolo Datum kola 2021/03/28 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Litoměřice "A"  SK Děčín:
2  ŠK Slavoj Litoměřice "B"  Karlovarský šachklub Tietz "A":
3  ŠK Sokol Vyšehrad "C"  Český Lev Kolešovice:
4  TJ Tatran Podbořany  ŠK Teplice:
5  Karlovarský šachklub Tietz "B"  TJ Sokol Údlice:
6  Sekáček Unichess  ŠK Kladno:
11. Kolo Datum kola 2021/04/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Kladno  ŠK Slavoj Litoměřice "A":
2  TJ Sokol Údlice  Sekáček Unichess:
3  ŠK Teplice  Karlovarský šachklub Tietz "B":
4  Český Lev Kolešovice  TJ Tatran Podbořany:
5  Karlovarský šachklub Tietz "A"  ŠK Sokol Vyšehrad "C":
6  SK Děčín  ŠK Slavoj Litoměřice "B":
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 20.12.2020 10:31
PixFuture exclusive partner, tiráž