2. liga B 20/21

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec 312576
Hlavní rozhodčíFA Michal Babička 351849
Rozhodčívarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/18 Datum do 2021/04/18
Ø ELO turnaje2001
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace02.10.2020 17:35:22, Creator/Last Upload: czech republic licence 101

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1Babička Michal3518491988CZESK Děčín3
2Balín Daniel3809541875CZEŠK Teplice13
3Balín Jan3154512352CZETJ Tatran Podbořany2
4Balín Kamil3137852033CZETJ Tatran Podbořany10
5FMBartoš Jan3150602130CZESekáček Unichess7
6Bauer Jindřich3283592087CZEČeský Lev Kolešovice7
7Bauer Ondřej3683771832CZEČeský Lev Kolešovice13
8Bayer Radek3144712039CZEŠK Teplice11
9CMBeneš Petr3118122110CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"7
10Bicek Richard3284722132CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"7
11Boreš Miroslav3111202100CZESK Děčín6
12Boreš Roman3031942074CZESK Děčín8
13Brčák Marek3359161919CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"15
14Brejník Gustav3626622266CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"1
15FMBretšnajdr Vladimír3009422212CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"7
16Bublík František3825401860CZEŠK Teplice14
17Buchcar Tomáš3284212115CZESK Děčín2
18FMBurdalev Kirill141219132359CZETJ Tatran Podbořany1
19Cako Laszlo10081532049NEDTJ Sokol Údlice6
20FMČáp Adam3449152273CZEŠK Kladno2
21FMČesal Jaroslav3009002126CZETJ Tatran Podbořany7
22Chaloupka František3217701990CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"12
23Chaloupka Martin3042121986CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"13
24Chaloupka Vladimír3212652072CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"11
25CMChrz Pavel3079801965CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"15
26Civín Dominik3723311976CZEČeský Lev Kolešovice11
27Čontoš Václav3139042170CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"5
28Cozl David3072031974CZEČeský Lev Kolešovice8
29FMDoležal Martin3009502209CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"8
30Domlátil Jiří3118392063CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"9
31FMFedorov Evgenii41880042230RUSČeský Lev Kolešovice2
32Florián Jiří3522761569CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"16
33IMFreisler Pavel3014772256CZEŠK Kladno1
34Fric Pavel3363432029CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"10
35Fryč Miroslav3121182178CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"6
36Gallik Miroslav3611602056CZEŠK Teplice6
37FMGregor Jiří3046382189CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"4
38Gutman Petr3097532082CZEŠK Kladno7
39Hadraba Vladimír3016632131CZEŠK Teplice2
40IMHagarová Zuzana149008662285SVKKarlovarský šachklub Tietz "A"4
41Hajšman Martin3444271612CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"14
42Halla Josef3699501777CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"8
43Haman Jakub3216992229CZEŠK Kladno3
44Havránek Tomáš3171102066CZESK Děčín11
45Hejda Václav3451301710CZEČeský Lev Kolešovice16
46Heller Jan3725281860CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"17
47Hladík Vladimír3524111707CZETJ Sokol Údlice19
48Hlaváč Rudolf3048911999CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"4
49Hlaváček Tomáš3321192102CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"8
50Hlavina Matouš3866502107CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"5
51Hlavsa Petr3174382164CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"3
52Hoke Petr3050061952CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"14
53Hons Tomáš3795492015CZETJ Sokol Údlice10
54Horák Aleš3489532112CZETJ Sokol Údlice5
55Horák Jiří3033302166CZETJ Sokol Údlice3
56Horák Karel3317402119CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"11
57Hrbolka Ladislav3121692232CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"2
58FMHrbolka Ladislav3007722080CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"4
59Hroch Jiří3137002084CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"3
60Hruška Jan3507292118CZESekáček Unichess14
61Hula Lukáš3198302012CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"12
62Hůrka Jiří3429391739CZEŠK Kladno15
63Hüttner Miloš3246632038CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"2
64Illetško Jaroslav3017952159CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"6
65Janda Zdeněk3093032097CZESK Děčín9
66WIMJaščenko Olga41358222120CZESekáček Unichess8
67Jeníček Emil3213892043CZEŠK Teplice8
68Jesenský Jaromír3368661456CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"18
69Ježil Pavel3050221739CZETJ Sokol Údlice17
70Jirásko Miroslav237294141805CZETJ Sokol Údlice14
71IMJurčík Martin149075342395SVKSekáček Unichess1
72Kadlec Adam3671171799CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"19
73Kalousek Zdeněk3313412013CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"11
74Kalužný Jiří3528451827CZETJ Sokol Údlice16
75Kalužný Matyáš3393502132CZETJ Sokol Údlice4
76Kameník Martin3107191962CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"6
77Kánský Pavel3088542023CZESK Děčín12
78Kantořík Pavel3662001609CZEČeský Lev Kolešovice17
79Kantořík Radovan237197451850CZEČeský Lev Kolešovice14
80Kaplan Zdeněk237412012085CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"5
81Kindl František3246711873CZETJ Sokol Údlice15
82Klátil Karel3132971982CZESK Děčín15
83Klement Lukáš3050492248CZETJ Tatran Podbořany4
84Klíma Matěj237090222019CZESekáček Unichess13
85Koblasa Josef3864211942CZETJ Sokol Údlice13
86Kočí Vladimír3699851677CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"13
87Koller Martin3437811832CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"18
88Korsa Jindřich3125682063CZETJ Tatran Podbořany8
89Korsa Jiří3640101880CZETJ Tatran Podbořany13
90FMKotek Daniel3064792174CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"9
91Kotrba Matěj3309572021CZETJ Sokol Údlice9
92Kotyk Václav3842322151CZEŠK Kladno4
93Kouba Libor3592971889CZESekáček Unichess20
94Koval Nikita3944401619CZEŠK Teplice19
95Kovář Jan3443701998CZETJ Sokol Údlice11
96Kovář Ladislav3121421856CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"15
97Kovář Vladimír237381031711CZETJ Sokol Údlice18
98Kovář Vojtěch3149432238CZESekáček Unichess3
99Kozák Karel3218261855CZETJ Tatran Podbořany14
100FMKozák Miloš3032672126CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"3
101Král David3260971982CZEŠK Teplice10
102Krásný Drahomír3460712003CZETJ Sokol Údlice8
103Krejčík Jiří3138902109CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"9
104Krejnický Martin3633241721CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"9
105Krušelj Daniel145100061987CROSK Děčín17
106Krutský Martin3615262090CZEŠK Teplice3
107Kšána Václav3237562146CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"9
108FMKuba Jindřich3182482283CZESekáček Unichess2
109Kučera Milan3530191737CZETJ Tatran Podbořany17
110Kudrlička Ladislav3159902071CZEŠK Teplice7
111Kural Jaroslav3078151902CZEŠK Kladno12
112Lácha Jan3112511806CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"16
113Lácha Josef3115701983CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"14
114Lamser Jan3012212105CZESekáček Unichess9
115Lešák Jiří3018501967CZESK Děčín14
116Lhotský František237038221977CZEŠK Kladno10
117Libosvár Jan3438031497CZETJ Tatran Podbořany18
118Mach Petr3835462081CZESekáček Unichess11
119Macíček Jakub3250902245CZESekáček Unichess5
120Mašek Daniel3872311832CZESK Děčín18
121Mazánek Kamil3212812063CZETJ Tatran Podbořany9
122Mestl Martin3633671918CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"6
123IMMichálek Jan3039762276CZETJ Tatran Podbořany3
124Minařík Petr3082421765CZEŠK Kladno13
125Mišičko Ján3438111601CZEŠK Kladno17
126Mišičko Ján3158182045CZEŠK Kladno8
127Miskolczi Vítězslav3208381969CZESekáček Unichess17
128Molkanov Oleg3815352074CZESekáček Unichess10
129Molnár Ladislav3375521702CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"11
130IMMožný Miloš3004542253CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"1
131Musil Miroslav3561072036CZEKarlovarský šachklub Tietz "A"12
132FMNatsidis Christoph246011792352GERSK Děčín1
133Nedvěd Pavel3662421673CZEŠK Kladno14
134Němec David3082772028CZEŠK Kladno11
135Neuman Zákoucká Adéla3208621897CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"8
136Nováček Jan3104172024CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"11
137Novotný Josef3028481915CZEŠK Sokol Vyšehrad "C"14
138Nudčenko Karel3215402034CZETJ Sokol Údlice7
139Ocelák Jakub237079332043CZESekáček Unichess12
140Očenášek Jan237166301396CZEKarlovarský šachklub Tietz "B"12
141Okrouhlík Zdeněk3242801803CZEŠK Teplice16
142FMPapáček Štěpán3010352256CZEŠK Slavoj Litoměřice "B"1
143Papay Jindřich3121501937CZESK Děčín16
144Papay Marek3300431998CZESK Děčín13
145FMPařízek Vojtěch3609962186CZEŠK Slavoj Litoměřice "A"5
146Paulus Václav3839702054CZEŠK Teplice1
147GMPetr Martin3182992489CZEČeský Lev Kolešovice1
148Pichert Miroslav3431701772CZETJ Tatran Podbořany15
149Pokorný Petr3115612189CZESekáček Unichess6
150Pokrupa Marek3073862137CZEČeský Lev Kolešovice5

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž