1. liga V 20/21

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Deputy ArbiterIA Petr Záruba
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/04 Datum do 2021/04/11
Ø ELO turnaje2137
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace04.10.2020 17:11:58 / Page cached 04.12.2020 06:46:18 10min., Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2020/10/04 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TŽ Třinec  ŠK Staré Město:
2  Moravská Slavia Brno „B“  TJ Vlčnov:
3  SK Slavia Orlová   ŠK Gordic:
4  Slavoj Český Těšín   ŠK Vsetín6:2
5  A64 PROCLIENT Grygov  Šachy Hošťálková3:5
6  ŠK Slavoj Poruba „B“  TJ CHS Chotěboř 4:4
2. Kolo Datum kola 2020/10/25 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město  TJ CHS Chotěboř :
2  Šachy Hošťálková  ŠK Slavoj Poruba „B“:
3  ŠK Vsetín  A64 PROCLIENT Grygov:
4  ŠK Gordic  Slavoj Český Těšín :
5  TJ Vlčnov  SK Slavia Orlová :
6  TŽ Třinec  Moravská Slavia Brno „B“:
3. Kolo Datum kola 2020/11/15 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Moravská Slavia Brno „B“  ŠK Staré Město:
2  SK Slavia Orlová   TŽ Třinec:
3  Slavoj Český Těšín   TJ Vlčnov:
4  A64 PROCLIENT Grygov  ŠK Gordic:
5  ŠK Slavoj Poruba „B“  ŠK Vsetín:
6  TJ CHS Chotěboř   Šachy Hošťálková:
4. Kolo Datum kola 2020/11/29 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město  Šachy Hošťálková:
2  ŠK Vsetín  TJ CHS Chotěboř :
3  ŠK Gordic  ŠK Slavoj Poruba „B“:
4  TJ Vlčnov  A64 PROCLIENT Grygov:
5  TŽ Třinec  Slavoj Český Těšín :
6  Moravská Slavia Brno „B“  SK Slavia Orlová :
5. Kolo Datum kola 2020/12/13 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Slavia Orlová   ŠK Staré Město:
2  Slavoj Český Těšín   Moravská Slavia Brno „B“:
3  A64 PROCLIENT Grygov  TŽ Třinec:
4  ŠK Slavoj Poruba „B“  TJ Vlčnov:
5  TJ CHS Chotěboř   ŠK Gordic:
6  Šachy Hošťálková  ŠK Vsetín:
6. Kolo Datum kola 2021/01/17 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město  ŠK Vsetín:
2  ŠK Gordic  Šachy Hošťálková:
3  TJ Vlčnov  TJ CHS Chotěboř :
4  TŽ Třinec  ŠK Slavoj Poruba „B“:
5  Moravská Slavia Brno „B“  A64 PROCLIENT Grygov:
6  SK Slavia Orlová   Slavoj Český Těšín :
7. Kolo Datum kola 2021/01/31 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Slavoj Český Těšín   ŠK Staré Město:
2  A64 PROCLIENT Grygov  SK Slavia Orlová :
3  ŠK Slavoj Poruba „B“  Moravská Slavia Brno „B“:
4  TJ CHS Chotěboř   TŽ Třinec:
5  Šachy Hošťálková  TJ Vlčnov:
6  ŠK Vsetín  ŠK Gordic:
8. Kolo Datum kola 2021/02/14 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město  ŠK Gordic:
2  TJ Vlčnov  ŠK Vsetín:
3  TŽ Třinec  Šachy Hošťálková:
4  Moravská Slavia Brno „B“  TJ CHS Chotěboř :
5  SK Slavia Orlová   ŠK Slavoj Poruba „B“:
6  Slavoj Český Těšín   A64 PROCLIENT Grygov:
9. Kolo Datum kola 2021/02/28 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  A64 PROCLIENT Grygov  ŠK Staré Město:
2  ŠK Slavoj Poruba „B“  Slavoj Český Těšín :
3  TJ CHS Chotěboř   SK Slavia Orlová :
4  Šachy Hošťálková  Moravská Slavia Brno „B“:
5  ŠK Vsetín  TŽ Třinec:
6  ŠK Gordic  TJ Vlčnov:
10. Kolo Datum kola 2021/03/21 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Staré Město  TJ Vlčnov:
2  TŽ Třinec  ŠK Gordic:
3  Moravská Slavia Brno „B“  ŠK Vsetín:
4  SK Slavia Orlová   Šachy Hošťálková:
5  Slavoj Český Těšín   TJ CHS Chotěboř :
6  A64 PROCLIENT Grygov  ŠK Slavoj Poruba „B“:
11. Kolo Datum kola 2021/04/11 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Poruba „B“  ŠK Staré Město:
2  TJ CHS Chotěboř   A64 PROCLIENT Grygov:
3  Šachy Hošťálková  Slavoj Český Těšín :
4  ŠK Vsetín  SK Slavia Orlová :
5  ŠK Gordic  Moravská Slavia Brno „B“:
6  TJ Vlčnov  TŽ Třinec:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž