30. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Poslední aktualizace20.09.2020 16:53:07, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 22
Pořadí po 5 kole
Poř. | St.č. | | | Jméno | Typ | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | | FM | Gregor Jiri | | CZE | 2169 | SK Slavoj Litomerice, z.s. | 5 | 9,5 | 15,50 | 15 |
2 | 1 | | | Mikes Jan | | CZE | 2251 | Sk Podluzan Prusanky Z.S. | 4,5 | 10 | 16,50 | 14 |
3 | 5 | | | Janda Zdenek | | CZE | 2024 | Sk Decin | 4 | 9,5 | 17,00 | 13 |
4 | 13 | | | Koper Stefan | | CZE | 1911 | Sachovy Spolek Kostelec Nad Ce | 4 | 8 | 13,50 | 11 |
5 | 22 | | | Jirasko Miroslav | H02 | CZE | 1678 | Chess Most | 4 | 7 | 11,50 | 11 |
6 | 3 | | | Hadraba Vladimir | | CZE | 2100 | Sk Teplice | 3,5 | 11 | 18,00 | 13 |
7 | 9 | | | Reitingerova Iveta | Z | CZE | 1982 | Sachovy klub Louny | 3,5 | 10 | 17,50 | 11 |
8 | 17 | | | Stastny Jakub | H02 | CZE | 1815 | Sk Teplice | 3,5 | 9 | 14,50 | 11 |
9 | 11 | | | Hurtik Matej | H02 | CZE | 1976 | Tj Desko Liberec | 3,5 | 8 | 13,50 | 12 |
10 | 10 | | | Chmelik Jiri | | CZE | 1978 | Tj Sokol Litvinov-Lom. | 3,5 | 7,5 | 12,50 | 10,5 |
11 | 12 | | | Papay Jindrich | | CZE | 1940 | Sk Decin | 3,5 | 7 | 11,50 | 11 |
12 | 7 | | | Stastny Petr | | CZE | 2007 | SK Teplice | 3,5 | 7 | 10,00 | 8,5 |
13 | 8 | | | Vaclavik Jan | H02 | CZE | 1988 | Sk Teplice | 3 | 10 | 16,00 | 11 |
14 | 24 | | | Gorej Vojtech | H07 | CZE | 1651 | Sk Decin | 3 | 8,5 | 14,00 | 9,5 |
15 | 18 | | | Majerik Vladimir | | CZE | 1811 | Sachovy Klub Louny Z.S. | 3 | 8,5 | 13,50 | 9 |
16 | 14 | | | Jirasek Jiri | | CZE | 1865 | Sachovy klub Slovan Jirkov | 3 | 8 | 12,50 | 10 |
17 | 19 | | | Wirkner Frantisek | | CZE | 1771 | Tj Klasterec Nad Ohri | 3 | 7 | 12,00 | 8,5 |
18 | 16 | | | Bazantova Marie | Z | CZE | 1841 | SK Spartak Usti nad Labem | 3 | 7 | 11,50 | 9 |
19 | 4 | | | Kral David | | CZE | 2026 | Sk Teplice | 3 | 6,5 | 11,00 | 8 |
20 | 21 | | | Chaloupka Karel | H02 | CZE | 1702 | Sk Slavoj Litomerice, Z.S. | 2,5 | 10 | 15,50 | 9,5 |
21 | 25 | | | Werner Hong Quan Dan | H07 | CZE | 1644 | Sk Spartak Usti Nad Labem | 2,5 | 10 | 15,50 | 8 |
22 | 20 | | | Krehla Milan | | CZE | 1757 | Sachovy Klub Teplice | 2,5 | 9,5 | 15,50 | 9,5 |
23 | 31 | | | Toman Jan | H02 | CZE | 1584 | Sk Spartak Usti Nad Labem | 2,5 | 9 | 14,00 | 8 |
24 | 29 | | | Masek Daniel | H02 | CZE | 1626 | Sk Decin | 2,5 | 8,5 | 14,00 | 7 |
25 | 15 | | | Saffova Michaela | Z | CZE | 1842 | Tj Sokol Litvinov-Lom. | 2,5 | 8,5 | 13,50 | 8,5 |
26 | 33 | | | Dunda Andrej | H02 | CZE | 1517 | SK Slavoj Litomerice, z.s. | 2,5 | 8,5 | 13,00 | 7,5 |
27 | 44 | | | Moravek Zdenek | | CZE | 1250 | Sachovy klub Teplice | 2,5 | 6,5 | 10,50 | 5,5 |
28 | 6 | | | Havranek Tomas | | CZE | 2022 | Sk Decin | 2,5 | 6 | 10,50 | 8,5 |
29 | 42 | | | Kerej Junus Tulengaliuly | H02 | CZE | 1302 | Sk Spartak Usti Nad Labem | 2,5 | 6 | 10,50 | 5 |
30 | 34 | | | Kleker Jiri | H02 | CZE | 1460 | Klub Sachistu Steti | 2 | 8 | 13,50 | 6 |
31 | 43 | | | Machka Vit | H07 | CZE | 1277 | Sk Decin | 2 | 8 | 13,00 | 7 |
32 | 26 | | | Veselsky Jan | | CZE | 1640 | Sk Praha-Smichov | 2 | 8 | 13,00 | 6 |
33 | 48 | | | Schuldes Rene | | CZE | 0 | SK Teplice | 2 | 7 | 11,50 | 6 |
34 | 28 | | | Vydra Jaroslav | | CZE | 1629 | Sk Slavoj Litomerice, Z.S. | 2 | 7 | 11,50 | 5,5 |
35 | 23 | | | Purkyt Jaroslav | | CZE | 1668 | Sk Decin | 2 | 6,5 | 11,00 | 6 |
| 27 | | | Marten Tomas | | CZE | 1632 | Klub Sachistu Steti | 2 | 6,5 | 11,00 | 6 |
37 | 45 | | | Vanerka Vojtech | H02 | CZE | 1218 | SK Teplice | 2 | 5,5 | 9,00 | 4 |
38 | 47 | | | Machka Roman | | CZE | 0 | Sk Decin | 2 | 4 | 7,00 | 4 |
39 | 30 | | | Lev Lukas | H07 | CZE | 1611 | Klub Sachistu Steti | 1,5 | 7,5 | 11,50 | 5,5 |
40 | 32 | | | Mascak Milan | | CZE | 1579 | Sachovy Klub Teplice | 1,5 | 6,5 | 10,00 | 2,5 |
41 | 41 | | | Jirotova Eliska | D02 | CZE | 1379 | SK Spartak Usti nad Labem | 1,5 | 6 | 10,50 | 3 |
42 | 36 | | | Vyslysel Petr | H02 | CZE | 1434 | Sk Teplice | 1 | 8,5 | 14,00 | 4 |
43 | 46 | | | Kalyncukova Katerina | D07 | CZE | 1143 | TJ Klasterec nad Ohri | 1 | 6,5 | 10,50 | 3 |
44 | 40 | | | Godlova Kamila | Z | CZE | 1381 | TJ Klasterec nad Ohri | 1 | 6 | 10,00 | 3 |
45 | 37 | | | Papik Jaromir | | CZE | 1410 | Klub Sachistu Steti | 1 | 6 | 10,00 | 2 |
46 | 35 | | | Rehacek Jan | | CZE | 1437 | SK Spartak Usti nad Labem | 1 | 5 | 8,50 | 1 |
47 | 38 | | | Vydra Martin | H02 | CZE | 1406 | Sk Slavoj Litomerice, Z.S. | 0,5 | 7,5 | 12,50 | 2,5 |
48 | 39 | | | Durdisova Monika | Z | CZE | 1394 | Klub Sachistu Steti | 0 | 4 | 7,50 | 0 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results) Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break
|
|
|
|