MČR mládeže rapid 2020 D12

OrganizátorVŠTE České Budějovice
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Rudolf Černík
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Deputy ArbiterFA Martin Šmajzr
RozhodčíVeronika Šmajzrová
Bedenkzeit2x20min+5s/move
MístoČeské Budějovice
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2020/09/05 Datum do 2020/09/06
Ø ELO turnaje1283
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace06.09.2020 12:13:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Janoušková Adéla23709804CZE1540ŠK Líně
2Dudková Josefína23712350CZE1453Tj Spartak Vlašim
3Dobsa Emma23709391CZE1432Unichess
4Sikorová Jana392472CZE1424Tž Třinec
5Archlebová Stela23727039CZE1422TJ Jiskra Jaroměř
6Bartečková Denisa23712597CZE1392Beskydská Šachová Škola Z.S.
7Rybáčková Lucie23739207CZE1371Gambit Jihlava
8Cinková Vicky23725826CZE1357Šachová Akademie Všte, Z.S.
9Šťávová Markéta23714824CZE1353TJ Náměšť n/Oslavou
10Březíková Beáta23727250CZE1350Oddíl Šachů Sportovního Klubu Prost
11Veverková Dorota399299CZE1313Sokol Tábor
12Hetfleischová Elen399213CZE1297Region Panda, z.s.
13Mikešová Lenka23727314CZE1276Agentura 64 Grygov
14Kaplanová Dominika23737344CZE1258ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
15Lacková Ludmila23731818CZE1224Beskydská Šachová Škola Z.S.
16Svačinová Valentýna23715413CZE1203SK OAZA Praha
17Kodetová Adriana23703733CZE1184ŠK Karlovy Vary
18Dorazilová Kristýna23739142CZE1137Sportovní klub Vyškov
19Vágnerová Eliška23733110CZE1082ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
20Jančová Pavla JuliaCZE1076TJ Vlčnov
21Policerová BarboraCZE1049Šk Česká Lípa
22Kovářová Karolína23720506CZE1026Tělovýchovná Jednota Sokol Ústí Z.S
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 17.02.2021 13:11
PixFuture exclusive partner, tiráž