Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

MČR mládeže rapid 2020 H10

Poslední aktualizace06.09.2020 12:15:39, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 55

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Bouška JiříCZE17632222 ŠK Polabiny, z.s.7,504852
24Roubal MatyášCZE1702ŠK Sokol Klatovy70,54850,5
31Delgerdalai BayarjavkhlanCZE1778ŠK Staré Město70,547,552,5
49Popov RomanCZE1555Sk Oaza Praha6,5043,546,5
53Váňa JanCZE1722ŠK Tachov604852
67Starý VojtěchCZE15632222 ŠK Polabiny, z.s.604447
717Bára JanCZE1405ŠK Dopravní podnik Praha6036,539
86Kroulík VáclavCZE1609Region Panda, z.s.5,5044,548
910Bělaška VáclavCZE1477TJ Desko Liberec5,5044,547
105Gorej VojtěchCZE1651SK Děčín5,5044,547
1115Bludský HynekCZE1423ŠK 64 Plzeň5,5041,545
1216Topenčík BrunoCZE1408ŠK Spartak Čelákovice5,504042,5
138Švadlenka DominikCZE1563TJ Kobylisy5,503740
1411Bělaška AdamCZE1451TJ Desko Liberec5045,549,5
1525Chernyy AndreyCZE1340Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar5040,543,5
1626Létal HynekCZE1328Beskydská Šachová Škola Z.S.5037,540
1738Boff OndřejCZE1199Tž Třinec5035,538,5
1814Šotek ŠimonCZE1430Slezan Opava503537,5
1940Zrůst LukášCZE1156ŠK Spartak Chodov503537,5
2024Souček AndrejCZE1348ŠK Kuřim, z.s.5034,536
2122Komárek TobiášCZE1369Jezdci Jundrov5033,535
2229Švadlenka MichalCZE1281TJ Kobylisy4,5036,539,5
2321Srba DanielCZE1376Šachový klub Světlá nad Sázavou4,5035,537,5
2432Lumbert FilipCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.4,503538
2531Hladký MikulášCZE1272Jezdci Jundrov4,503537,5
2628Frantsev IegorCZE1304Šk Česká Lípa4,5032,534,5
2723Hrdlička JanCZE1362Šachový spolek Železné hory404446
2812Krautschneider Daniel JanCZE1433Region Panda, z.s.403738,5
2937Knápek JanCZE1231Agentura 64 Grygov4031,533
3020Janský AdamCZE1383ŠK Duras BVK403133,5
3136Kotisa JanCZE1237Sportovní klub Vyškov4028,531
3239Hokr MatyášCZE1199ŠO Hraničář Horní Stropnice3,504043
3319Tejnor MartinCZE1396ŠACHklub Písek3,503942
3430Berkovec JakubCZE1272Šachová Akademie Všte, Z.S.3,503940,5
3527Ježek JakubCZE1313TJ Sokol Plzeň-Letná3,503537
3643Babula TomášCZE1083ŠK Staré Město3,503132,5
3735Jaroš MichalCZE1243ŠACHklub Tábor z.s.3037,540
3833Mrázek MatoušCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.303739
3913Koždoň MarekCZE1430Tž Třinec303536,5
4018Denko OtakarCZE1396Šachový klub Zdice303133
4141Tomynec JonášCZE1119DDM Písek2,50,535,537,5
4242Chauvin SimonCZE1117ŠK Staré Město2,50,53132,5
4334Matusík PetrCZE1245Beskydská Šachová Škola Z.S.202931

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, tiráž