Pořadí po 4 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Roubal MatyášCZE1702ŠK Sokol Klatovy4,00,08,010,0
22Bouška JiříCZE17632222 ŠK Polabiny, z.s.3,50,59,512,5
31Delgerdalai BayarjavkhlanCZE1778ŠK Staré Město3,50,58,510,5
45Gorej VojtěchCZE1651SK Děčín3,00,08,09,5
511Bělaška AdamCZE1451TJ Desko Liberec3,00,08,09,0
621Srba DanielCZE1376Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,07,08,5
723Hrdlička JanCZE1362Šachový spolek Železné hory3,00,07,07,5
87Starý VojtěchCZE15632222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,06,57,0
99Popov RomanCZE1555Sk Oaza Praha3,00,06,06,5
1013Koždoň MarekCZE1430Tž Třinec3,00,05,56,0
116Kroulík VáclavCZE1609Region Panda, z.s.2,50,08,59,5
1215Bludský HynekCZE1423ŠK 64 Plzeň2,50,08,59,0
1325Chernyy AndreyCZE1340Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar2,50,08,59,0
143Váňa JanCZE1722ŠK Tachov2,50,08,09,0
1510Bělaška VáclavCZE1477TJ Desko Liberec2,50,07,59,0
1639Hokr MatyášCZE1199ŠO Hraničář Horní Stropnice2,50,07,09,0
1729Švadlenka MichalCZE1281TJ Kobylisy2,50,06,57,0
188Švadlenka DominikCZE1563TJ Kobylisy2,50,05,56,0
1933Mrázek MatoušCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,09,011,0
2026Létal HynekCZE1328Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,08,09,5
2138Boff OndřejCZE1199Tž Třinec2,00,08,08,5
2241Tomynec JonášCZE1119DDM Písek2,00,07,59,0
2342Chauvin SimonCZE1117ŠK Staré Město2,00,07,08,0
2422Komárek TobiášCZE1369Jezdci Jundrov2,00,06,57,0
2512Krautschneider Daniel JanCZE1433Region Panda, z.s.2,00,06,06,5
2618Denko OtakarCZE1396Šachový klub Zdice2,00,05,56,0
2717Bára JanCZE1405ŠK Dopravní podnik Praha2,00,05,06,0
2814Šotek ŠimonCZE1430Slezan Opava2,00,04,54,5
2919Tejnor MartinCZE1396ŠACHklub Písek1,50,08,09,5
3035Jaroš MichalCZE1243ŠACHklub Tábor z.s.1,50,08,09,5
3131Hladký MikulášCZE1272Jezdci Jundrov1,50,06,57,0
3240Zrůst LukášCZE1156ŠK Spartak Chodov1,50,06,06,5
3316Topenčík BrunoCZE1408ŠK Spartak Čelákovice1,50,06,06,0
3420Janský AdamCZE1383ŠK Duras BVK1,50,05,57,0
3543Babula TomášCZE1083ŠK Staré Město1,00,07,59,0
3636Kotisa JanCZE1237Sportovní klub Vyškov1,00,07,58,0
3734Matusík PetrCZE1245Beskydská Šachová Škola Z.S.1,00,07,07,0
3827Ježek JakubCZE1313TJ Sokol Plzeň-Letná1,00,06,57,5
3924Souček AndrejCZE1348ŠK Kuřim, z.s.1,00,06,06,0
32Lumbert FilipCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.1,00,06,06,0
4130Berkovec JakubCZE1272Šachová Akademie Všte, Z.S.0,50,08,510,5
4228Frantsev IegorCZE1304Šk Česká Lípa0,50,07,08,5
4337Knápek JanCZE1231Agentura 64 Grygov0,00,04,55,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž