CZECH OPEN 2020 - E open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournamentPoslední aktualizace25.09.2020 09:35:56, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) (Rtg prům.:2449, Kapitán: Šimáček Pavel / PH 1: 12 / PH 2: 21,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. | K | rtg+/- |
1 | FM | Vlasak Lukas | 2446 | CZE | 324752 | | | | | | 0 | ½ | 0,5 | 2 | 2313 | 10 | -8,4 |
2 | GM | Simacek Pavel | 2474 | CZE | 307165 | 1 | 1 | ½ | ½ | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | 2269 | 10 | 1,5 |
3 | IM | Vykouk Jan | 2421 | CZE | 349658 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | 6 | 7 | 2196 | 10 | 7,6 |
4 | IM | Kraus Tomas | 2455 | CZE | 331708 | 1 | 1 | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 6,5 | 7 | 2075 | 10 | 6,3 |
5 | IM | Studnicka Tomas | 2354 | CZE | 318949 | 1 | ½ | 1 | | | | | 2,5 | 3 | 1683 | 10 | -2,6 |
6 | IM | Cech Pavel | 2332 | CZE | 302139 | | | | 1 | 0 | | | 1 | 2 | 2318 | 10 | -0,4 |
Info o hráči
Vlasak Lukas FM 2446 CZE Rp:0 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
6 | 141 | FM | Jedlicka Ales | 2197 | CZE | 4,5 | s 0 | 1 |
7 | 53 | FM | Rydl Jiri | 2428 | CZE | 4 | s ½ | 1 |
Simacek Pavel GM 2474 CZE Rp:2427 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 227 | | Petrun Milan | 1868 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
2 | 221 | FM | Kozusek Daniel | 2307 | CZE | 3,5 | s 1 | 1 |
3 | 41 | GM | Neuman Petr | 2385 | CZE | 3,5 | w ½ | 1 |
4 | 173 | GM | Vokac Marek | 2365 | CZE | 5 | s ½ | 1 |
5 | 248 | GM | Plat Vojtech | 2566 | CZE | 5 | w 0 | 1 |
6 | 142 | | Mach Petr | 2029 | CZE | 3,5 | w 1 | 2 |
7 | 54 | IM | Szotkowski Jakub | 2362 | CZE | 5,5 | w 1 | 2 |
Vykouk Jan IM 2421 CZE Rp:2505 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 228 | | Kastner Jan | 1998 | CZE | 2 | s 1 | 2 |
2 | 222 | WIM | Richterova Natasa | 2228 | CZE | 2 | w 1 | 2 |
3 | 42 | | Wasserbauer Radek | 2174 | CZE | 2,5 | s 1 | 2 |
4 | 174 | | Borkovec Milan | 2215 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
5 | 249 | IM | Zwardon Vojtech | 2455 | CZE | 5 | s ½ | 2 |
6 | 143 | | Ocelak Jakub | 1976 | CZE | 4,5 | s 1 | 3 |
7 | 56 | FM | Vojta Tomas | 2325 | CZE | 4 | s ½ | 3 |
Kraus Tomas IM 2455 CZE Rp:2497 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 229 | | Chmelik Ladislav | 1741 | CZE | 2 | w 1 | 3 |
2 | 223 | | Dumkova Daniela | 1946 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
3 | 44 | | Cozl David | 1981 | CZE | 1,5 | w 1 | 3 |
4 | 175 | WGM | Richtrova Eliska | 2183 | CZE | 3,5 | s 1 | 3 |
5 | 250 | GM | Jurcik Marian | 2426 | SVK | 5,5 | w ½ | 3 |
6 | 145 | | Popper Tomas | 2053 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
7 | 57 | | Hrdina Robin | 2197 | CZE | 4 | w 1 | 4 |
Studnicka Tomas IM 2354 CZE Rp:1956 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 242 | | Zimovcak Zdenek | 1503 | CZE | 1 | s 1 | 4 |
2 | 224 | | Dvoracek Filip | 1805 | CZE | 4,5 | w ½ | 4 |
3 | 46 | | Urban Tomas | 1742 | CZE | 2 | s 1 | 4 |
Cech Pavel IM 2332 CZE Rp:0 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
4 | 176 | | Vybiral Zdenek | 2221 | CZE | 3,5 | w 1 | 4 |
5 | 251 | IM | Pulpan Jakub | 2414 | CZE | 4 | s 0 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2020/09/17 Hodina 17:00 |
Šach. | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | - | 28 | ŠACHKLUB MĚSTA DOBROVICE (MČR) | ELO | FED | 4 : 0 | PGN |
2.1 | GM | | 2474 | CZE | - | | | 1868 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.2 | IM | | 2421 | CZE | - | | | 1998 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.3 | IM | | 2455 | CZE | - | | | 1741 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.4 | IM | | 2354 | CZE | - | | | 1503 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 10:00 |
Šach. | 17 | ŠK UTOPIA | ELO | FED | - | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
2.1 | FM | | 2307 | CZE | - | GM | | 2474 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.2 | WIM | | 2228 | CZE | - | IM | | 2421 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.3 | | | 1946 | CZE | - | IM | | 2455 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.4 | | | 1805 | CZE | - | IM | | 2354 | CZE | ½ - ½ | PGN |
3. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 16:00 |
Šach. | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | - | 7 | ČESKÝ LEV KOLEŠOVICE (MČR) | ELO | FED | 3½: ½ | PGN |
2.1 | GM | | 2474 | CZE | - | GM | | 2385 | CZE | ½ - ½ | PGN |
2.2 | IM | | 2421 | CZE | - | | | 2174 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.3 | IM | | 2455 | CZE | - | | | 1981 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.4 | IM | | 2354 | CZE | - | | | 1742 | CZE | 1 - 0 | PGN |
4. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 10:00 |
Šach. | 5 | QCC ČESKÉ BUDĚJOVICE (MČR) | ELO | FED | - | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
2.1 | GM | | 2365 | CZE | - | GM | | 2474 | CZE | ½ - ½ | PGN |
2.2 | | | 2215 | CZE | - | IM | | 2421 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.3 | WGM | | 2183 | CZE | - | IM | | 2455 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.4 | | | 2221 | CZE | - | IM | | 2332 | CZE | 0 - 1 | PGN |
5. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 16:00 |
Šach. | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | - | 1 | STAY POSITIVE | ELO | FED | 1 : 3 | PGN |
1.1 | GM | | 2474 | CZE | - | GM | | 2566 | CZE | 0 - 1 | PGN |
1.2 | IM | | 2421 | CZE | - | IM | | 2455 | CZE | ½ - ½ | PGN |
1.3 | IM | | 2455 | CZE | - | GM | | 2426 | SVK | ½ - ½ | PGN |
1.4 | IM | | 2332 | CZE | - | IM | | 2414 | CZE | 0 - 1 | PGN |
6. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 08:00 |
Šach. | 19 | MLÁDÍ VPŘED | ELO | FED | - | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | 1 : 3 | PGN |
2.1 | FM | | 2197 | CZE | - | FM | | 2446 | CZE | 1 - 0 | PGN |
2.2 | | | 2029 | CZE | - | GM | | 2474 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.3 | | | 1976 | CZE | - | IM | | 2421 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.4 | | | 2053 | CZE | - | IM | | 2455 | CZE | 0 - 1 | PGN |
7. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 14:00 |
Šach. | 3 | ANYTRADE VLAŠIM (MČR) | ELO | FED | - | 2 | ŠK ZIKUDA TURNOV A (MČR) | ELO | FED | 1 : 3 | PGN |
2.1 | FM | | 2428 | CZE | - | FM | | 2446 | CZE | ½ - ½ | PGN |
2.2 | IM | | 2362 | CZE | - | GM | | 2474 | CZE | 0 - 1 | PGN |
2.3 | FM | | 2325 | CZE | - | IM | | 2421 | CZE | ½ - ½ | PGN |
2.4 | | | 2197 | CZE | - | IM | | 2455 | CZE | 0 - 1 | PGN |
|
|
|
|
|
|
|