CZECH OPEN 2020 - E open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournamentPoslední aktualizace25.09.2020 09:35:56, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
10. ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) (Rtg prům.:2134, Kapitán: Brouček Tomáš / PH 1: 9 / PH 2: 17,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Partie | Rtg prům. | K | rtg+/- |
1 | | Hacha Ales | 2112 | CZE | 315796 | 1 | ½ | ½ | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 2202 | 20 | 5,6 |
2 | | Sykora Marek | 2185 | CZE | 365491 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | ½ | 1 | 5,5 | 7 | 2022 | 40 | 28 |
3 | | Zima Jan | 2104 | CZE | 346292 | 1 | ½ | ½ | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 1970 | 20 | -12,2 |
4 | | Broucek Tomas | 2135 | CZE | 339555 | 1 | 1 | 0 | ½ | 1 | ½ | 1 | 5 | 7 | 1743 | 20 | -16,4 |
Info o hráči
Hacha Ales 2112 CZE Rp:2152 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 22 | | Pesl Jan | 1753 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
2 | 234 | GM | Golubka Petro | 2488 | POL | 6,5 | s ½ | 1 |
3 | 173 | GM | Vokac Marek | 2365 | CZE | 5 | w ½ | 1 |
4 | 227 | | Petrun Milan | 1868 | CZE | 1 | s 1 | 1 |
5 | 41 | GM | Neuman Petr | 2385 | CZE | 3,5 | w 0 | 1 |
6 | 137 | | Walek Petr | 2261 | CZE | 4,5 | s 0 | 1 |
7 | 270 | FM | Buchnicek Petr | 2291 | CZE | 5,5 | w 0 | 1 |
Sykora Marek 2185 CZE Rp:2252 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 23 | | Cihal Jan | 1744 | CZE | 2 | s 1 | 2 |
2 | 235 | | Bartkiewicz Pawel | 1907 | POL | 4,5 | w 1 | 2 |
3 | 174 | | Borkovec Milan | 2215 | CZE | 3 | s 0 | 2 |
4 | 228 | | Kastner Jan | 1998 | CZE | 2 | w 1 | 2 |
5 | 43 | | Bauer Jindrich | 2085 | CZE | 3 | s 1 | 2 |
6 | 138 | | Kratochvil Vit | 2226 | CZE | 5 | w ½ | 2 |
7 | 62 | | Tesar Jan | 1977 | CZE | 3 | s 1 | 2 |
Zima Jan 2104 CZE Rp:2020 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 267 | | Krupica Pavel | 1870 | CZE | 1,5 | w 1 | 3 |
2 | 236 | | Wielosz Jaroslaw | 1940 | POL | 3 | s ½ | 3 |
3 | 175 | WGM | Richtrova Eliska | 2183 | CZE | 3,5 | w ½ | 3 |
4 | 229 | | Chmelik Ladislav | 1741 | CZE | 2 | s 1 | 3 |
5 | 44 | | Cozl David | 1981 | CZE | 1,5 | w 1 | 3 |
6 | 139 | | Ruzicka Josef | 2243 | CZE | 5 | s 0 | 3 |
7 | 64 | | Cieslak Leszek | 1833 | CZE | 3 | w 0 | 3 |
Broucek Tomas 2135 CZE Rp:1901 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 268 | | Snasel Michal | 1678 | CZE | 2 | s 1 | 4 |
2 | 237 | | Chowaniec Artur | 1538 | POL | 2,5 | w 1 | 4 |
3 | 176 | | Vybiral Zdenek | 2221 | CZE | 3,5 | s 0 | 4 |
4 | 242 | | Zimovcak Zdenek | 1503 | CZE | 1 | w ½ | 4 |
5 | 46 | | Urban Tomas | 1742 | CZE | 2 | s 1 | 4 |
6 | 140 | | Kosut Tomas | 1849 | CZE | 4 | w ½ | 4 |
7 | 65 | | Michalek Miroslav | 1668 | CZE | 1,5 | s 1 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2020/09/17 Hodina 17:00 |
Šach. | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | - | 38 | TAROKÁŘI | ELO | FED | 4 : 0 | PGN |
12.1 | | | 2112 | CZE | - | | | 1753 | CZE | 1 - 0 | |
12.2 | | | 2185 | CZE | - | | | 1744 | CZE | 1 - 0 | |
12.3 | | | 2104 | CZE | - | | | 1870 | CZE | 1 - 0 | |
12.4 | | | 2135 | CZE | - | | | 1678 | CZE | 1 - 0 | |
2. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 10:00 |
Šach. | 26 | MERLIN LEZAJSK | ELO | FED | - | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | 1 : 3 | PGN |
11.1 | GM | | 2488 | POL | - | | | 2112 | CZE | ½ - ½ | |
11.2 | | | 1907 | POL | - | | | 2185 | CZE | 0 - 1 | |
11.3 | | | 1940 | POL | - | | | 2104 | CZE | ½ - ½ | |
11.4 | | | 1538 | POL | - | | | 2135 | CZE | 0 - 1 | |
3. Kolo Datum kola 2020/09/18 Hodina 16:00 |
Šach. | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | - | 5 | QCC ČESKÉ BUDĚJOVICE (MČR) | ELO | FED | 1 : 3 | PGN |
5.1 | | | 2112 | CZE | - | GM | | 2365 | CZE | ½ - ½ | PGN |
5.2 | | | 2185 | CZE | - | | | 2215 | CZE | 0 - 1 | PGN |
5.3 | | | 2104 | CZE | - | WGM | | 2183 | CZE | ½ - ½ | PGN |
5.4 | | | 2135 | CZE | - | | | 2221 | CZE | 0 - 1 | PGN |
4. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 10:00 |
Šach. | 28 | ŠACHKLUB MĚSTA DOBROVICE (MČR) | ELO | FED | - | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | ½ :3½ | PGN |
8.1 | | | 1868 | CZE | - | | | 2112 | CZE | 0 - 1 | |
8.2 | | | 1998 | CZE | - | | | 2185 | CZE | 0 - 1 | |
8.3 | | | 1741 | CZE | - | | | 2104 | CZE | 0 - 1 | |
8.4 | | | 1503 | CZE | - | | | 2135 | CZE | ½ - ½ | |
5. Kolo Datum kola 2020/09/19 Hodina 16:00 |
Šach. | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | - | 7 | ČESKÝ LEV KOLEŠOVICE (MČR) | ELO | FED | 3 : 1 | PGN |
5.1 | | | 2112 | CZE | - | GM | | 2385 | CZE | 0 - 1 | PGN |
5.2 | | | 2185 | CZE | - | | | 2085 | CZE | 1 - 0 | PGN |
5.3 | | | 2104 | CZE | - | | | 1981 | CZE | 1 - 0 | PGN |
5.4 | | | 2135 | CZE | - | | | 1742 | CZE | 1 - 0 | PGN |
6. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 08:00 |
Šach. | 8 | WALKŮV PROTIGAMBIT | ELO | FED | - | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | 3 : 1 | PGN |
4.1 | | | 2261 | CZE | - | | | 2112 | CZE | 1 - 0 | PGN |
4.2 | | | 2226 | CZE | - | | | 2185 | CZE | ½ - ½ | PGN |
4.3 | | | 2243 | CZE | - | | | 2104 | CZE | 1 - 0 | PGN |
4.4 | | | 1849 | CZE | - | | | 2135 | CZE | ½ - ½ | PGN |
7. Kolo Datum kola 2020/09/20 Hodina 14:00 |
Šach. | 12 | ŠK ZIKUDA TURNOV C (MČR) | ELO | FED | - | 21 | CAISSA TŘEBÍČ (MČR) | ELO | FED | 2 : 2 | PGN |
7.1 | | | 2112 | CZE | - | FM | | 2291 | CZE | 0 - 1 | |
7.2 | | | 2185 | CZE | - | | | 1977 | CZE | 1 - 0 | |
7.3 | | | 2104 | CZE | - | | | 1833 | CZE | 0 - 1 | |
7.4 | | | 2135 | CZE | - | | | 1668 | CZE | 1 - 0 | |
|
|
|
|
|
|
|