Mistrovství České republiky v šachu mužů 2020

OrganizátorŠK 64 Plzeň
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Petr Herejk
Hlavní rozhodčíIA Bohumír Sunek
RozhodčíKateřina Šimáčková, Ladislav Hajšman
Bedenkzeit90m./40t+30m+30s/tah
MístoPlzeň
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/08/23 Datum do 2020/08/31
Ø ELO turnaje2237
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace31.08.2020 15:18:35, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeMČR, OPEN, mladez1, Fischer, mladez2, blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Partie331 partií dostupných ke stažení
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
GMNavara DavidCZE27191. Novoborský ŠK7,50,047,551,5
22
GMLáznička ViktorCZE26382222 ŠK Polabiny, z.s.7,00,047,552,0
37
GMHráček ZbyněkCZE25632222 ŠK Polabiny, z.s.6,50,048,051,5
43
GMŠtoček JiříCZE2595ŠK Líně6,50,047,050,5
56
GMNguyen Thai Dai VanCZE25691. Novoborský ŠK6,50,046,550,0
620
IMOrság MilanCZE2300TJ Neratovice6,50,041,044,5
714
FMŠorm DanielCZE2343Tatran Litovel6,50,040,544,5
810
IMMalinovský KarelCZE2474Slavia Kroměříž6,00,041,544,0
919
FMKožúšek DanielCZE2307Region Panda, z.s.6,00,040,043,5
1011
FMHavelka JosefCZE2367SK OAZA Praha6,00,039,543,0
1127
FMŘíha VojtěchCZE22702222 ŠK Polabiny, z.s.6,00,034,537,0
128
GMPolák TomášCZE2563Moravská Slavia Brno5,50,046,551,0
135
GMBabula VlastimilCZE25711. Novoborský ŠK5,50,045,549,5
1413
FMFiněk VáclavCZE2344TJ Desko Liberec5,50,044,046,5
1523
FMRabatin JakubCZE2291Beskydská Šachová Škola Z.S.5,50,041,545,0
1612
FMHollan MartinCZE2346Slavia Kroměříž5,50,041,544,0
1718
FMMiča MarekCZE2315Beskydská Šachová Škola Z.S.5,50,040,041,5
1815
FMČervený PetrCZE2340TJ Štefanydes Polička5,50,038,541,5
1926
FMStalmach RichardCZE2273Beskydská Šachová Škola Z.S.5,50,038,541,0
2021
FMSerrano Salvador EduardoCZE2299ŠK Sokol Vyšehrad5,50,036,540,0
2125
FMVoříšek JaroslavCZE2279TJ Bohemians Praha5,50,032,536,0
224
GMMichalík PeterCZE2593Unichess5,00,045,549,0
2328
Brejník GustavCZE2265ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.5,00,043,546,5
2441
Vybíral ZdeněkCZE2221QCC České Budějovice5,00,039,042,0
259
GMŠimáček PavelCZE2474ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.5,00,038,542,0
2633
Gloser DavidCZE22482222 ŠK Polabiny, z.s.5,00,038,541,5
2724
FMMládek RichardCZE2280TJ Spartak Vlašim5,00,035,538,0
2817
FMŠimek PetrCZE2324Unichess5,00,030,533,0
2916
Hurdzan TomášCZE2325ŠK Sokol Klatovy4,50,042,547,0
3032
IMFreisler PavelCZE2249ŠK Kladno4,50,042,544,5
3134
FMNovotný MichalCZE2246Šachová Akademie Všte, Z.S.4,50,039,543,0
3258
Folk PetrCZE2122ŠK Líně4,50,038,542,5
3346
Houška JiříCZE2202SK Petřín Plzeň4,50,038,542,0
3436
Kůsa JakubCZE2239Moravská Slavia Brno4,50,038,041,0
3535
Němec PavelCZE2243TJ ŠO Chrudim4,50,037,540,5
3630
FMŠvanda OndřejCZE2250ŠK Staré Město4,50,037,540,0
3753
Nagy LadislavCZE2150QCC České Budějovice4,50,037,039,5
3842
Eret JonášCZE2219ŠK Sokol Klatovy4,50,037,039,5
3922
Stinka JakubCZE2299QCC České Budějovice4,50,036,539,0
4029
Klement LukášCZE2260TJ Tatran Podbořany z.s.4,50,036,039,5
4139
Kawulok MarekCZE2226Slavoj Český Těšín4,50,035,038,0
4252
WFMPýchová NelaCZE2159Moravská Slavia Brno4,50,035,037,5
4354
Němec JáchymCZE2150Klub Šachistů Říčany 19254,50,034,537,5
4460
Koubová Anna MarieCZE2099Unichess4,50,033,034,5
4540
Gnojek PetrCZE2225Beskydská Šachová Škola Z.S.4,00,042,546,5
4631
Zeman MatyášCZE2250Moravská Slavia Brno4,00,041,544,5
4748
Flajšman PavelCZE2184ŠK Dvorec4,00,039,543,0
4876
Nytra OndřejCZE1925Beskydská Šachová Škola Z.S.4,00,039,543,0
4957
FMBartoš JanCZE2131Unichess4,00,038,540,5
5062
Jun RudolfCZE2094TJ CHS Chotěboř4,00,038,041,5
5175
Paseka MatyášCZE1959Beskydská Šachová Škola Z.S.4,00,037,038,5
5238
Toman OndřejCZE2233TJ Sokol Údlice4,00,036,539,5
5365
Kopřiva MartinCZE2079ŠK Dvorec4,00,035,036,5
5445
FMLudvík TomášCZE22022222 ŠK Polabiny, z.s.4,00,034,537,5
5561
Placer SebastianCZE2097QCC České Budějovice4,00,031,033,0
5647
FMSimet MartinCZE2194ŠK Sokol Klatovy3,50,040,042,0
5749
Novotný MartinCZE2180Klub Šachistů Říčany 19253,50,038,541,5
5863
Vojta JakubCZE2093TJ Spartak Vlašim3,50,036,539,5
5944
Voříšek JakubCZE2205TJ Spartak Vlašim3,50,036,539,5
6072
Brožka KarelCZE19912222 ŠK Polabiny, z.s.3,50,036,038,5
6171
WFMLaurincová KristýnaCZE2008Beskydská Šachová Škola Z.S.3,50,035,538,5
6243
Frank AdamCZE2219Beskydská Šachová Škola Z.S.3,50,035,538,0
6359
Šmolík JáchymCZE2121Klub Šachistů Říčany 19253,50,035,037,0
6467
Hložek DavidCZE2037ŠK 64 Plzeň3,50,033,535,0
6569
Kureš MichaelCZE2019ŠK Duras BVK3,50,030,533,0
6674
Janouš MarekCZE1968ŠK 64 Plzeň3,00,033,036,0
6773
Němcová KarinCZE1983SK OAZA Praha3,00,033,036,0
6855
Tauš MartinCZE2142Beskydská Šachová Škola Z.S.3,00,031,032,5
6966
Joukl ZdeněkCZE2062TJ Jiskra Tanvald3,00,029,531,5
7050
Pokrupa MarekCZE2164Krásnodvorská MYSLIVNA2,51,038,040,5
7151
Ježek JanCZE2162ŠK Líně2,50,030,031,5
7256
Babula ml. VlastimilCZE2138ŠK Staré Město2,00,029,531,5
7337
IMJuřek JosefCZE2234ŠK Sokol Vyšehrad1,50,034,537,0
7464
Malinovský PetrCZE2081Lokomotiva Krnov1,50,031,534,0
7570
Beneš MiroslavCZE2011Slavia Kroměříž1,00,027,028,5
7668
Turner RadekCZE2024ŠK Líně0,00,024,025,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž