Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:19:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
MČR mládeže 2020 - Národní open
Poslední aktualizace13.03.2020 08:40:05, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
6. Kolo Datum kola 2020/03/11 Hodina 9:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
1
Slepánková Radka
1953
4½
1 - 0
4½
Černý Michael
1513
9
2
12
Mrkvan František
1480
4
1 - 0
4
Žaža Martin
1574
4
3
5
Čížek Jan
1566
4
1 - 0
4
Milfort Václav
1350
28
4
18
Hrbek Jáchym
1433
4
0 - 1
4
Vyhnálek Jan
1528
6
5
7
Steinbauer Sebastián
1527
4
½ - ½
4
Mametev Artem
1419
20
6
17
Šedý Matěj
1443
4
0 - 1
4
Čipl Jan
1526
8
7
32
Lukáš Ondřej
1304
4
0 - 1
3½
Klabeneš Petr
1672
2
8
23
Zrůbek Adam
1384
3½
0 - 1
3½
Kožušník Roman
1397
22
9
27
Strnad Vladimír
1356
3
0 - 1
3
Svačina Tobiáš
1601
3
10
11
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1502
3
0 - 1
3
Samohýl Adam
1364
26
11
13
Sichrovský Tomáš
1470
3
1 - 0
3
Hobza Radek
1334
30
12
29
Jun Rostislav
1342
3
0 - 1
3
Zezula Jakub
1465
14
13
37
Dejmek Tomáš
1255
3
½ - ½
3
Hladký Jiří
1457
15
14
57
Martinkovič Adam
1106
3
0 - 1
3
Londin Martin
1456
16
15
21
Blaha Lukáš
1401
3
1 - 0
3
Zezula Matěj
1062
46
16
41
Pešek Martin Jakub
1166
3
0 - 1
3
Holásková Veronika
1376
24
17
25
Hobza Vojtěch
1374
3
1 - 0
3
Mrázek Adam
1259
36
18
31
Včela Martin
1307
2½
1 - 0
2½
Veverka Max
1117
43
19
33
Ptáček Vladimír
1297
2½
1 - 0
2½
Pejcha Ivoš
1099
44
20
51
Hladký Mikuláš
1008
2½
0 - 1
2½
Martirosyan Artyom
1260
34
21
35
Richterová Nataša
1260
2½
½ - ½
2½
Tran Tuan Anh
1265
54
22
53
Topenčík Bruno
1343
2½
1 - 0
2½
Ecler Matěj
1232
38
23
39
Zrůbek Dan
1212
2½
1 - 0
2½
Harvalík Ondřej
1121
56
24
63
Kusyn Oliver
1062
2½
0 - 1
2½
Jun Robert
1210
40
25
19
Frank Martin
1429
2
1 - 0
2½
Bureš Lukáš
1048
48
26
61
Zahradník Viktor
1100
2
0 - 1
2
Mikoláš Petr
1513
10
27
55
Sochor Václav
1175
2
½ - ½
2
Bouška Jonáš
1145
42
28
45
Vondra Filip
1072
2
1 - 0
2
Bažant Radek
1053
64
29
47
Langová Hana
1050
2
0 - 1
2
Švagr Daniel
1051
65
30
49
Mičutka Daniel
1033
2
1 - 0
2
Velehradský Kryštof
0
78
31
67
Schmidt Jakub
1019
2
1 - 0
2
Janata Adam
1004
52
32
66
Bitta Ondřej
1023
1½
½ - ½
1½
Londin Michal Karol
1027
50
33
59
Picek Josef
1100
1½
0 - 1
1½
Šetina Jan
0
77
34
69
Belatková Markéta
0
1½
1 - 0
1½
Starý Šimon
1081
62
35
71
Havelka Aleš
0
1½
1 - 0
1
Babula Tomáš
0
68
36
58
Fousek Petr
1100
1
½ - ½
1
Pádivý Marek
0
74
37
75
Soustružník Matěj
0
1
0 - 1
1
Brož Pavel
0
70
38
72
Klaus Matyáš
0
1
1 - 0
1
Žák Jakub
0
79
39
73
Machovec Vojtěch
0
½
1 - 0
½
Tichý Pavel
1100
60
40
76
Šedý Mikeš
0
½
1
volno
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž