Startovní listina

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1Zelba Lukáš237178741692CZEŠK Lípa "A"1
2Levitner Matěj237121471521CZEŠK Lípa "A"2
3Krautschneider Daniel Jan237260081484CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"3
4Dušánek Michal237210221399CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"1
5Kroulík Václav237254781396CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"2
6Archlebová Stela237270391280CZETJ Jiskra Jaroměř "A"1
7Svoboda Ondřej237172621267CZEŠŠPM Lipky HK "A"1
8Hetfleischová Elen3992131259CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"4
9Jakubec Vít237046161247CZEŠK Lípa "B"1
10Reschelová Anna237378751159CZEDDM Třebechovice pod Orebem2
11Vondruška Viktor237201231143CZEŠŠPM Lipky HK "A"2
12Reschel Matouš237286041130CZEDDM Třebechovice pod Orebem1
13Vlček Vojtěch237286471105CZETJ Náchod1
14Archlebová Eva1100CZETJ Jiskra Jaroměř "A"5
15Archlebová Iva1100CZETJ Jiskra Jaroměř "B"4
16Banas Ondřej1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"3
17Dvořák Vojtěch1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"2
18Snopek Jan1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"4
19Vlček Vítězslav237379051100CZETJ Náchod3
20Dvořák Milan1097CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"1
21Fořt Hugo237345741091CZEŠK Lípa "A"3
22Reschel Josef1086CZEDDM Třebechovice pod Orebem3
23Zelba Josef237377431082CZEŠK Lípa "A"4
24Lesák David237108451075CZETJ Jiskra Jaroměř "A"2
25Voříšek Jan237362081061CZEŠŠPM Lipky HK "B"2
26Kroulík Štěpán237254601052CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"5
27Bertha Marek237377601000CZETJ Náchod4
28Brož Jan1000CZEŠK Lípa "C"3
29Brožová Lucie1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"5
30Buchta Josef1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"4
31Dekker Natalia1000CZELoko Trutnov1
32Del Prete Carlo1000CZELoko Trutnov4
33Dřízal Jan1000CZETJ Jiskra Jaroměř "A"3
34Fejfarová Anna1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"1
35Ficenec Natanael1000CZEDDM Třebechovice pod Orebem5
36Hofmanová Klára1000CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"5
37Holubář Roman237269621000CZEŠŠPM Lipky HK "A"4
38Holzknecht Michal1000CZEŠK Lípa "B"5
39Houšť Bartoloměj Filip1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"1
40Hrubá Michaela1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"4
41Hrubý Šimon1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"5
42Jenček Filip237284931000CZEŠŠPM Lipky HK "B"1
43Ježek Jindřich1000CZELoko Trutnov3
44Karafiát Jan1000CZELoko Trutnov5
45Kašpar Josef237376891000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"2
46Klempíř Pavel1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"2
47Kopysová Lenka1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"3
48Kudr Dominik1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"2
49Majoroš Matěj237378401000CZEDDM Třebechovice pod Orebem4
50Morávek Petr237299371000CZEŠK Lípa "C"1
51Nedoma Josef Jozua1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"4
52Novotný Antonín1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"5
53Pávek Leoš1000CZEŠŠPM Lipky HK "A"3
54Pechan Viktor1000CZEŠK Lípa "C"5
55Pechanová Anna1000CZEŠK Lípa "A"5
56Pechanová Kristýna1000CZEŠŠPM Lipky HK "A"5
57Ponikelský Petr1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"3
58Rudová Jana237377001000CZEŠK Lípa "C"4
59Šlapák Petr237270471000CZEŠŠPM Lipky HK "B"3
60Šmejdová Adéla237274971000CZETJ Náchod5
61Šmejdová Kateřina237274541000CZETJ Náchod2
62Spíchalová Barbora1000CZELoko Trutnov2
63Svoboda David1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"1
64Toman Michal1000CZEŠK Lípa "C"2
65Vítková Veronika1000CZEŠK Lípa "B"4
66Vošmik Jáchym1000CZEŠK Lípa "B"3
67Záliš Petr1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"3
68Zástava Marek237377351000CZEŠK Lípa "B"2
69Zdechovský Tomáš1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"6
70Zolman Darek1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"5
71Zolman Teodor1000CZETJ Jiskra Jaroměř "A"4
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž