Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDDružstvoŠach.
1Archlebová Eva1100CZETJ Jiskra Jaroměř "A"5
2Archlebová Iva1100CZETJ Jiskra Jaroměř "B"4
3Archlebová Stela237270391280CZETJ Jiskra Jaroměř "A"1
4Banas Ondřej1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"3
5Bertha Marek237377601000CZETJ Náchod4
6Brož Jan1000CZEŠK Lípa "C"3
7Brožová Lucie1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"5
8Buchta Josef1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"4
9Dekker Natalia1000CZELoko Trutnov1
10Del Prete Carlo1000CZELoko Trutnov4
11Dřízal Jan1000CZETJ Jiskra Jaroměř "A"3
12Dušánek Michal237210221399CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"1
13Dvořák Milan1097CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"1
14Dvořák Vojtěch1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"2
15Fejfarová Anna1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"1
16Ficenec Natanael1000CZEDDM Třebechovice pod Orebem5
17Fořt Hugo237345741091CZEŠK Lípa "A"3
18Hetfleischová Elen3992131259CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"4
19Hofmanová Klára1000CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"5
20Holubář Roman237269621000CZEŠŠPM Lipky HK "A"4
21Holzknecht Michal1000CZEŠK Lípa "B"5
22Houšť Bartoloměj Filip1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"1
23Hrubá Michaela1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"4
24Hrubý Šimon1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"5
25Jakubec Vít237046161247CZEŠK Lípa "B"1
26Jenček Filip237284931000CZEŠŠPM Lipky HK "B"1
27Ježek Jindřich1000CZELoko Trutnov3
28Karafiát Jan1000CZELoko Trutnov5
29Kašpar Josef237376891000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"2
30Klempíř Pavel1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"2
31Kopysová Lenka1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"3
32Krautschneider Daniel Jan237260081484CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"3
33Kroulík Štěpán237254601052CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"5
34Kroulík Václav237254781396CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "A"2
35Kudr Dominik1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"2
36Lesák David237108451075CZETJ Jiskra Jaroměř "A"2
37Levitner Matěj237121471521CZEŠK Lípa "A"2
38Majoroš Matěj237378401000CZEDDM Třebechovice pod Orebem4
39Morávek Petr237299371000CZEŠK Lípa "C"1
40Nedoma Josef Jozua1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"4
41Novotný Antonín1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"5
42Pávek Leoš1000CZEŠŠPM Lipky HK "A"3
43Pechan Viktor1000CZEŠK Lípa "C"5
44Pechanová Anna1000CZEŠK Lípa "A"5
45Pechanová Kristýna1000CZEŠŠPM Lipky HK "A"5
46Ponikelský Petr1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"3
47Reschel Josef1086CZEDDM Třebechovice pod Orebem3
48Reschel Matouš237286041130CZEDDM Třebechovice pod Orebem1
49Reschelová Anna237378751159CZEDDM Třebechovice pod Orebem2
50Rudová Jana237377001000CZEŠK Lípa "C"4
51Šlapák Petr237270471000CZEŠŠPM Lipky HK "B"3
52Šmejdová Adéla237274971000CZETJ Náchod5
53Šmejdová Kateřina237274541000CZETJ Náchod2
54Snopek Jan1100CZEPanda Rychnov nad Kněžnou "B"4
55Spíchalová Barbora1000CZELoko Trutnov2
56Svoboda David1000CZEPodzvičinská šachová Škola "B"1
57Svoboda Ondřej237172621267CZEŠŠPM Lipky HK "A"1
58Toman Michal1000CZEŠK Lípa "C"2
59Vítková Veronika1000CZEŠK Lípa "B"4
60Vlček Vítězslav237379051100CZETJ Náchod3
61Vlček Vojtěch237286471105CZETJ Náchod1
62Vondruška Viktor237201231143CZEŠŠPM Lipky HK "A"2
63Voříšek Jan237362081061CZEŠŠPM Lipky HK "B"2
64Vošmik Jáchym1000CZEŠK Lípa "B"3
65Záliš Petr1000CZETJ Jiskra Jaroměř "B"3
66Zástava Marek237377351000CZEŠK Lípa "B"2
67Zdechovský Tomáš1000CZEŠŠPM Lipky HK "B"6
68Zelba Josef237377431082CZEŠK Lípa "A"4
69Zelba Lukáš237178741692CZEŠK Lípa "A"1
70Zolman Darek1000CZEPodzvičinská šachová Škola "A"5
71Zolman Teodor1000CZETJ Jiskra Jaroměř "A"4
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž