Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  14. GERUNDA K (Elo mitjà:1380, Des1: 9 / Des2: 4)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Stasyuk Daniel Richard1340ESP385278101,021407
6Lorente I Riera Jan1388ESP385732101,021406
7Gratacos Bayer Erik1280ESP385880+000001,061359
8Pons Perujo Eric1320ESP38590610001,041398
9Ibañez Roca Guim1384ESP38601911013,041389
10Lopez Callol Aleix1312ESP385662011,021377
11jordan mas sergi1408ESP386276011,021406
12Colon Palahi Adria1332ESP385238000,021345

Informació de jugadors

Stasyuk Daniel Richard 1340 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
154Movilla Arasanz Ferrán1383ESP1,0w 11
231Raviña Corestein Dante1430ESP2,0w 01
Lorente I Riera Jan 1388 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
155Buenacasa Acosta Julia1368ESP0,5s 12
232Grabalosa Muñoz Joan1444ESP2,0s 02
Gratacos Bayer Erik 1280 ESP Rp:559
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
16VACANT0ESP0,0- 1K4
29Farjas Gomez Guerau1377ESP2,5s 04
370Costa Altés Alex1448ESP1,0w 02
488Payra Morales Eric1217ESP2,0s 03
5105Viader Dominguez Jordi1372ESP2,0w 03
614Moradell Plana Salvador1380ESP3,5w 03
Pons Perujo Eric 1320 ESP Rp:1205
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
156Buenacasa Acosta Jana1357ESP1,0w 13
233Gifreu Matilló Núria1472ESP2,0w 03
542Sola Bofill Iuri1342ESP3,0s 04
61Bosacoma I Feliu Jordi1420ESP3,0s 04
Ibañez Roca Guim 1384 ESP Rp:1582
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
344Campillo Clapes Etna1496ESP1,0s 11
48Trossel Gaston1340ESP0,0s 11
5104Valle Luis Liam1306ESP2,0w 01
691Saballs Donado Eric1412ESP0,5w 11
Lopez Callol Aleix 1312 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
347Sargatal Puigbert Pol1374ESP3,0s 03
465BORRAS MARC1380ESP0,0w 12
jordan mas sergi 1408 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
346Miñana Anglada Martí1476ESP3,0w 04
47Boada Pujol Ferran1336ESP1,5w 14
Colon Palahi Adria 1332 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
573Stasyuk Daniel Richard1340ESP1,0s 02
686Serra Cruz Oriol1349ESP3,0s 02

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.8  GERUNDA KElo-16  FORNELLS DElo4 : 0
8.1
Stasyuk , Daniel Richard
1340-
Movilla Arasanz, Ferrán
13831 - 0
8.2
Lorente I Riera, Jan
1388-
Buenacasa Acosta, Julia
13681 - 0
8.3
Pons Perujo, Eric
1320-
Buenacasa Acosta, Jana
13571 - 0
8.4
Gratacos Bayer, Erik
1280-
VACANT
0+ - -
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.8  GERUNDA KElo-4  OLOT HElo0 : 4
2.1
Stasyuk , Daniel Richard
1340-
Raviña Corestein, Dante
14300 - 1
2.2
Lorente I Riera, Jan
1388-
Grabalosa Muñoz, Joan
14440 - 1
2.3
Pons Perujo, Eric
1320-
Gifreu Matilló, Núria
14720 - 1
2.4
Gratacos Bayer, Erik
1280-
Farjas Gomez, Guerau
13770 - 1
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.6  OLOT IElo-8  GERUNDA KElo3 : 1
4.1
Campillo Clapes, Etna
1496-
Ibañez Roca, Guim
13840 - 1
4.2
Costa Altés, Alex
1448-
Gratacos Bayer, Erik
12801 - 0
4.3
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
Lopez Callol, Aleix
13121 - 0
4.4
Miñana Anglada, Martí
1476-
jordan mas, sergi
14081 - 0
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.12  ALT EMPORDA CElo-8  GERUNDA KElo1 : 3
7.1
Trossel , Gaston
1340-
Ibañez Roca, Guim
13840 - 1
7.2
BORRAS, MARC
1380-
Lopez Callol, Aleix
13120 - 1
7.3
Payra Morales, Eric
1217-
Gratacos Bayer, Erik
12801 - 0
7.4
Boada Pujol, Ferran
1336-
jordan mas, sergi
14080 - 1
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.8  GERUNDA KElo-5  GERUNDA JElo0 : 4
5.1
Ibañez Roca, Guim
1384-
Valle Luis, Liam
13060 - 1
5.2
Colon Palahi, Adria
1332-
Stasyuk , Daniel Richard
13400 - 1
5.3
Gratacos Bayer, Erik
1280-
Viader Dominguez, Jordi
13720 - 1
5.4
Pons Perujo, Eric
1320-
Sola Bofill, Iuri
13420 - 1
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.8  GERUNDA KElo-9  MONTGRIElo1 : 3
6.1
Ibañez Roca, Guim
1384-
Saballs Donado, Eric
14121 - 0
6.2
Colon Palahi, Adria
1332-
Serra Cruz, Oriol
13490 - 1
6.3
Gratacos Bayer, Erik
1280-
Moradell Plana, Salvador
13800 - 1
6.4
Pons Perujo, Eric
1320-
Bosacoma I Feliu, Jordi
14200 - 1