Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  6. OLOT I (Elo mitjà:1576, Des1: 12 / Des2: 7)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Campillo Clapes Etna1496ESP38514700011,041332
6Pages Ruiz Pau1456ESP385557011,021300
7Miñana Anglada Martí1476ESP385902+0113,041386
8Sargatal Puigbert Pol1374ESP384081+1103,041348
9Costa Altés Alex1448ESP38533611,011280
10Hijano Soy Marina1287ESP38327311,011272
11Farjas Gomez Guerau1377ESP38408600,011374
12Raviña Corestein Dante1430ESP381628000,021620
13Grabalosa Muñoz Joan1444ESP385165011,021429
14Gifreu Matilló Núria1472ESP385584011,021438
16Musté Casanova Guiu1460ESP38533500,011374

Informació de jugadors

Campillo Clapes Etna 1496 ESP Rp:1139
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
148Vidal Quintana Joan1351ESP2,0w 01
240Castilla Crego Marti1294ESP3,5s 01
375Ibañez Roca Guim1384ESP3,0w 01
483Poch I Prieto Jan1297ESP1,0w 14
Pages Ruiz Pau 1456 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
149Mas Sunyer Robert1258ESP5,0s 02
242Sola Bofill Iuri1342ESP3,0w 12
Miñana Anglada Martí 1476 ESP Rp:1511
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
15VACAT0ESP0,0- 1K3
241Sola Sartorio Blai1408ESP1,5s 03
377jordan mas sergi1408ESP1,0s 14
484Terrades I Boadas Arnau1343ESP2,0s 13
Sargatal Puigbert Pol 1374 ESP Rp:1473
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
14VACAT0ESP0,0- 1K4
243Colon Palahi Adria1332ESP1,0w 14
376Lopez Callol Aleix1312ESP1,0w 13
572Guerra Turon Lluc1400ESP3,0s 04
Costa Altés Alex 1448 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
352Gratacos Bayer Erik1280ESP1,0s 12
Hijano Soy Marina 1287 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
485Pardo Lopez Max1272ESP2,0s 11
Farjas Gomez Guerau 1377 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
482Poch Prieto Pau1374ESP2,0w 02
Raviña Corestein Dante 1430 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
571Compte Auge Lluis1803ESP3,5w 01
661Triadu Godo Pau1437ESP4,0s 01
Grabalosa Muñoz Joan 1444 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
511Osses Falgas Angel1490ESP4,5s 02
664Díaz Font Roger1368ESP1,0s 13
Gifreu Matilló Núria 1472 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
512Bartra Marco Marc1571ESP5,0w 03
6113Triadú Godó Jan1304ESP0,0w 14
Musté Casanova Guiu 1460 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
662Diaz Font Eudald1374ESP4,0w 02

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.6  OLOT IElo-14  SANT GREGORIElo2 : 2
6.1
Campillo Clapes, Etna
1496-
Vidal Quintana, Joan
13510 - 1
6.2
Pages Ruiz, Pau
1456-
Mas Sunyer, Robert
12580 - 1
6.3
Miñana Anglada, Martí
1476-
VACAT
0+ - -
6.4
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
VACAT
0+ - -
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.5  GERUNDA JElo-6  OLOT IElo2 : 2
4.1
Castilla Crego, Marti
1294-
Campillo Clapes, Etna
14961 - 0
4.2
Sola Bofill, Iuri
1342-
Pages Ruiz, Pau
14560 - 1
4.3
Sola Sartorio, Blai
1408-
Miñana Anglada, Martí
14761 - 0
4.4
Colon Palahi, Adria
1332-
Sargatal Puigbert, Pol
13740 - 1
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.6  OLOT IElo-8  GERUNDA KElo3 : 1
4.1
Campillo Clapes, Etna
1496-
Ibañez Roca, Guim
13840 - 1
4.2
Costa Altés, Alex
1448-
Gratacos Bayer, Erik
12801 - 0
4.3
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
Lopez Callol, Aleix
13121 - 0
4.4
Miñana Anglada, Martí
1476-
jordan mas, sergi
14081 - 0
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.16  FORNELLS DElo-6  OLOT IElo1 : 3
3.1
Pardo Lopez, Max
1272-
Hijano Soy, Marina
12870 - 1
3.2
Poch Prieto, Pau
1374-
Farjas Gomez, Guerau
13771 - 0
3.3
Terrades I Boadas, Arnau
1343-
Miñana Anglada, Martí
14760 - 1
3.4
Poch I Prieto, Jan
1297-
Campillo Clapes, Etna
14960 - 1
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.6  OLOT IElo-1  FIGUERES FElo0 : 4
2.1
Raviña Corestein, Dante
1430-
Compte Auge, Lluis
18030 - 1
2.2
Grabalosa Muñoz, Joan
1444-
Osses Falgas, Angel
14900 - 1
2.3
Gifreu Matilló, Núria
1472-
Bartra Marco, Marc
15710 - 1
2.4
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
Guerra Turon, Lluc
14000 - 1
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.7  BANYOLESElo-6  OLOT IElo2 : 2
5.1
Triadu Godo, Pau
1437-
Raviña Corestein, Dante
14301 - 0
5.2
Diaz Font, Eudald
1374-
Musté Casanova, Guiu
14601 - 0
5.3
Díaz Font, Roger
1368-
Grabalosa Muñoz, Joan
14440 - 1
5.4
Triadú Godó, Jan
1304-
Gifreu Matilló, Núria
14720 - 1