Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  4. GERUNDA J (Elo mitjà:1378, Des1: 14 / Des2: 7)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Castilla Crego Marti1294ESP38165611½13,541403
6Sola Sartorio Blai1408ESP385878½11,521353
7Sola Bofill Iuri1342ESP38497310113,041397
8Colon Palahi Adria1332ESP38523800101,041294
9Stasyuk Daniel Richard1340ESP38527800101,041320
10Lopez Callol Ingrid1388ESP385247000,021256
11Valle Luis Liam1306ESP382990112,021379
12Viader Dominguez Jordi1372ESP385208112,021342

Informació de jugadors

Castilla Crego Marti 1294 ESP Rp:1739
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
139Guell I Bau Oriol1396ESP3,0s 11
244Campillo Clapes Etna1496ESP1,0w 11
323Ruiz Servent Arnau1367ESP5,5s ½1
448Vidal Quintana Joan1351ESP2,0w 11
Sola Sartorio Blai 1408 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
138Cervia Carballeda Marc1230ESP3,0w ½4
246Miñana Anglada Martí1476ESP3,0w 13
Sola Bofill Iuri 1342 ESP Rp:1590
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
136Cruz I Valenzuela Àlex1436ESP2,0w 12
245Pages Ruiz Pau1456ESP1,0s 02
553Pons Perujo Eric1320ESP1,0w 14
69Farjas Gomez Guerau1377ESP2,5w 14
Colon Palahi Adria 1332 ESP Rp:1101
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
137Ruiz Rodriguez David1345ESP4,0s 03
247Sargatal Puigbert Pol1374ESP3,0s 04
324Ruiz Servent Marti1209ESP3,0w 14
494Sunyer Ministral Miquel1248ESP2,0s 04
Stasyuk Daniel Richard 1340 ESP Rp:1127
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
325Faixedas Climent Carla1208ESP3,5w 02
478Coll Motje Jofre1283ESP2,0s 02
5103Colon Palahi Adria1332ESP0,0w 12
6112Pages Ruiz Pau1456ESP1,0w 02
Lopez Callol Ingrid 1388 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
326Faixedas Climent Pol1253ESP3,0s 03
449Mas Sunyer Robert1258ESP5,0w 03
Valle Luis Liam 1306 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
575Ibañez Roca Guim1384ESP3,0s 11
690Sargatal Puigbert Pol1374ESP1,0s 11
Viader Dominguez Jordi 1372 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
552Gratacos Bayer Erik1280ESP1,0s 13
6101Serra Texido Taquara1403ESP0,0s 13

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.13  FORNELLS CElo-5  GERUNDA JElo1½:2½
5.1
Guell I Bau, Oriol
1396-
Castilla Crego, Marti
12940 - 1
5.2
Cruz I Valenzuela, Àlex
1436-
Sola Bofill, Iuri
13420 - 1
5.3
Ruiz Rodriguez, David
1345-
Colon Palahi, Adria
13321 - 0
5.4
Cervia Carballeda, Marc
1230-
Sola Sartorio, Blai
1408½ - ½
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.5  GERUNDA JElo-6  OLOT IElo2 : 2
4.1
Castilla Crego, Marti
1294-
Campillo Clapes, Etna
14961 - 0
4.2
Sola Bofill, Iuri
1342-
Pages Ruiz, Pau
14560 - 1
4.3
Sola Sartorio, Blai
1408-
Miñana Anglada, Martí
14761 - 0
4.4
Colon Palahi, Adria
1332-
Sargatal Puigbert, Pol
13740 - 1
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.11  FORNELLS BElo-5  GERUNDA JElo2½:1½
3.1
Ruiz Servent, Arnau
1367-
Castilla Crego, Marti
1294½ - ½
3.2
Faixedas Climent, Carla
1208-
Stasyuk , Daniel Richard
13401 - 0
3.3
Faixedas Climent, Pol
1253-
Lopez Callol, Ingrid
13881 - 0
3.4
Ruiz Servent, Marti
1209-
Colon Palahi, Adria
13320 - 1
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.5  GERUNDA JElo-14  SANT GREGORIElo1 : 3
5.1
Castilla Crego, Marti
1294-
Vidal Quintana, Joan
13511 - 0
5.2
Stasyuk , Daniel Richard
1340-
Coll Motje, Jofre
12830 - 1
5.3
Lopez Callol, Ingrid
1388-
Mas Sunyer, Robert
12580 - 1
5.4
Colon Palahi, Adria
1332-
Sunyer Ministral, Miquel
12480 - 1
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.8  GERUNDA KElo-5  GERUNDA JElo0 : 4
5.1
Ibañez Roca, Guim
1384-
Valle Luis, Liam
13060 - 1
5.2
Colon Palahi, Adria
1332-
Stasyuk , Daniel Richard
13400 - 1
5.3
Gratacos Bayer, Erik
1280-
Viader Dominguez, Jordi
13720 - 1
5.4
Pons Perujo, Eric
1320-
Sola Bofill, Iuri
13420 - 1
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.4  OLOT HElo-5  GERUNDA JElo1 : 3
4.1
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
Valle Luis, Liam
13060 - 1
4.2
Pages Ruiz, Pau
1456-
Stasyuk , Daniel Richard
13401 - 0
4.3
Serra Texido, Taquara
1403-
Viader Dominguez, Jordi
13720 - 1
4.4
Farjas Gomez, Guerau
1377-
Sola Bofill, Iuri
13420 - 1