Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  5. ALT EMPORDA B (Elo mitjà:1502, Des1: 14 / Des2: 6)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Campos Hernandez Guillem1567ESP33422301½1103,561418
6Cusi Guillaumes Aleix1438ESP3567320101103,061414
7Güell Adroher Marc1396ESP379116010½102,561317
8Vives Pararols Arnau1605ESP356704½1111½5,061361

Informació de jugadors

Campos Hernandez Guillem 1567 ESP Rp:1475
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
123Ruiz Servent Arnau1367ESP5,5s 01
23VILA OTIS1260ESP0,0w 11
371Compte Auge Lluis1803ESP3,5w ½1
419Bosch I Sinkevich Bogdan1276ESP1,0s 11
561Triadu Godo Pau1437ESP4,0w 11
666Costa Dangla Pere1366ESP2,0s 01
Cusi Guillaumes Aleix 1438 ESP Rp:1414
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
126Faixedas Climent Pol1253ESP3,0s 03
21Bosacoma I Feliu Jordi1420ESP3,0w 13
312Bartra Marco Marc1571ESP5,0w 03
421Yañez Casado Arnau1324ESP1,0s 13
564Díaz Font Roger1368ESP1,0w 13
617Alonso Gimenez Mauro1547ESP6,0s 03
Güell Adroher Marc 1396 ESP Rp:1260
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
124Ruiz Servent Marti1209ESP3,0w 04
22Vila Butt Eliot1328ESP0,0s 14
372Guerra Turon Lluc1400ESP3,0s 04
420Osses Falgas Jan Pol1309ESP4,5w ½4
598Triadú Godó Oriol1304ESP0,0s 14
618Palahi Hervas Dalmau1350ESP4,0w 04
Vives Pararols Arnau 1605 ESP Rp:1634
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
125Faixedas Climent Carla1208ESP3,5w ½2
214Moradell Plana Salvador1380ESP3,5s 12
311Osses Falgas Angel1490ESP4,5s 12
481Montero Padilla Isac1319ESP1,0w 12
562Diaz Font Eudald1374ESP4,0s 12
616Mallorqui Llop Marc1396ESP3,5w ½2

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.11  FORNELLS BElo-3  ALT EMPORDA BElo3½: ½
3.1
Ruiz Servent, Arnau
1367-
Campos Hernandez, Guillem
15671 - 0
3.2
Faixedas Climent, Carla
1208-
Vives Pararols, Arnau
1605½ - ½
3.3
Faixedas Climent, Pol
1253-
Cusi Guillaumes, Aleix
14381 - 0
3.4
Ruiz Servent, Marti
1209-
Güell Adroher, Marc
13961 - 0
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.3  ALT EMPORDA BElo-9  MONTGRIElo4 : 0
6.1
Campos Hernandez, Guillem
1567-
VILA, OTIS
12601 - 0
6.2
Vives Pararols, Arnau
1605-
Moradell Plana, Salvador
13801 - 0
6.3
Cusi Guillaumes, Aleix
1438-
Bosacoma I Feliu, Jordi
14201 - 0
6.4
Güell Adroher, Marc
1396-
Vila Butt, Eliot
13281 - 0
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.3  ALT EMPORDA BElo-1  FIGUERES FElo1½:2½
2.1
Campos Hernandez, Guillem
1567-
Compte Auge, Lluis
1803½ - ½
2.2
Vives Pararols, Arnau
1605-
Osses Falgas, Angel
14901 - 0
2.3
Cusi Guillaumes, Aleix
1438-
Bartra Marco, Marc
15710 - 1
2.4
Güell Adroher, Marc
1396-
Guerra Turon, Lluc
14000 - 1
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.10  FIGUERES GElo-3  ALT EMPORDA BElo½ :3½
4.1
Bosch I Sinkevich, Bogdan
1276-
Campos Hernandez, Guillem
15670 - 1
4.2
Montero Padilla, Isac
1319-
Vives Pararols, Arnau
16050 - 1
4.3
Yañez Casado, Arnau
1324-
Cusi Guillaumes, Aleix
14380 - 1
4.4
Osses Falgas, Jan Pol
1309-
Güell Adroher, Marc
1396½ - ½
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.3  ALT EMPORDA BElo-7  BANYOLESElo4 : 0
3.1
Campos Hernandez, Guillem
1567-
Triadu Godo, Pau
14371 - 0
3.2
Vives Pararols, Arnau
1605-
Diaz Font, Eudald
13741 - 0
3.3
Cusi Guillaumes, Aleix
1438-
Díaz Font, Roger
13681 - 0
3.4
Güell Adroher, Marc
1396-
Triadú Godó, Oriol
13041 - 0
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.2  GERUNDA IElo-3  ALT EMPORDA BElo3½: ½
1.1
Costa Dangla, Pere
1366-
Campos Hernandez, Guillem
15671 - 0
1.2
Mallorqui Llop, Marc
1396-
Vives Pararols, Arnau
1605½ - ½
1.3
Alonso Gimenez, Mauro
1547-
Cusi Guillaumes, Aleix
14381 - 0
1.4
Palahi Hervas, Dalmau
1350-
Güell Adroher, Marc
13961 - 0