Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  8. FORNELLS C (Elo mitjà:1352, Des1: 12 / Des2: 6)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
6Cruz I Valenzuela Àlex1436ESP3853690000112,061328
7Ruiz Rodriguez David1345ESP3836241110014,061284
8Cervia Carballeda Marc1230ESP381041½100½13,061323
9Guell I Bau Oriol1396ESP3835850010113,061351

Informació de jugadors

Cruz I Valenzuela Àlex 1436 ESP Rp:1203
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
142Sola Bofill Iuri1342ESP3,0s 02
249Mas Sunyer Robert1258ESP5,0w 02
320Osses Falgas Jan Pol1309ESP4,5s 04
480Rovira Martínez Cesc1484ESP1,0w 04
560Osses Falgas Nina1288ESP0,5s 14
6111Román Rincón Marcel1288ESP0,0w 14
Ruiz Rodriguez David 1345 ESP Rp:1409
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
143Colon Palahi Adria1332ESP1,0w 13
25VACAT0ESP0,0s 13
319Bosch I Sinkevich Bogdan1276ESP1,0w 11
462Diaz Font Eudald1374ESP4,0s 03
559Rodriguez Onetiu Alberto1340ESP2,0w 03
665BORRAS MARC1380ESP0,0s 13
Cervia Carballeda Marc 1230 ESP Rp:1323
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
141Sola Sartorio Blai1408ESP1,5s ½4
24VACAT0ESP0,0w 14
381Montero Padilla Isac1319ESP1,0s 02
463Laso Leva Gonzalo1392ESP2,0w 02
558Blavi Casademont Aniol1480ESP0,5s ½2
68Trossel Gaston1340ESP0,0w 12
Guell I Bau Oriol 1396 ESP Rp:1351
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
140Castilla Crego Marti1294ESP3,5w 01
248Vidal Quintana Joan1351ESP2,0s 01
321Yañez Casado Arnau1324ESP1,0w 13
461Triadu Godo Pau1437ESP4,0s 01
5110Yañez Casado Arnau1324ESP0,0w 11
634Busquets Romera Roger1376ESP0,5s 11

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.13  FORNELLS CElo-5  GERUNDA JElo1½:2½
5.1
Guell I Bau, Oriol
1396-
Castilla Crego, Marti
12940 - 1
5.2
Cruz I Valenzuela, Àlex
1436-
Sola Bofill, Iuri
13420 - 1
5.3
Ruiz Rodriguez, David
1345-
Colon Palahi, Adria
13321 - 0
5.4
Cervia Carballeda, Marc
1230-
Sola Sartorio, Blai
1408½ - ½
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.14  SANT GREGORIElo-13  FORNELLS CElo2 : 2
5.1
Vidal Quintana, Joan
1351-
Guell I Bau, Oriol
13961 - 0
5.2
Mas Sunyer, Robert
1258-
Cruz I Valenzuela, Àlex
14361 - 0
5.3
VACAT
0-
Ruiz Rodriguez, David
13450 - 1
5.4
VACAT
0-
Cervia Carballeda, Marc
12300 - 1
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.13  FORNELLS CElo-10  FIGUERES GElo2 : 2
6.1
Ruiz Rodriguez, David
1345-
Bosch I Sinkevich, Bogdan
12761 - 0
6.2
Cervia Carballeda, Marc
1230-
Montero Padilla, Isac
13190 - 1
6.3
Guell I Bau, Oriol
1396-
Yañez Casado, Arnau
13241 - 0
6.4
Cruz I Valenzuela, Àlex
1436-
Osses Falgas, Jan Pol
13090 - 1
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.7  BANYOLESElo-13  FORNELLS CElo4 : 0
6.1
Triadu Godo, Pau
1437-
Guell I Bau, Oriol
13961 - 0
6.2
Laso Leva, Gonzalo
1392-
Cervia Carballeda, Marc
12301 - 0
6.3
Diaz Font, Eudald
1374-
Ruiz Rodriguez, David
13451 - 0
6.4
Rovira Martínez, Cesc
1484-
Cruz I Valenzuela, Àlex
14361 - 0
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.13  FORNELLS CElo-15  FIGUERES HElo2½:1½
7.1
Guell I Bau, Oriol
1396-
Yañez Casado, Arnau
13241 - 0
7.2
Cervia Carballeda, Marc
1230-
Blavi Casademont, Aniol
1480½ - ½
7.3
Ruiz Rodriguez, David
1345-
Rodriguez Onetiu, Alberto
13400 - 1
7.4
Cruz I Valenzuela, Àlex
1436-
Osses Falgas, Nina
12881 - 0
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.12  ALT EMPORDA CElo-13  FORNELLS CElo0 : 4
7.1
Busquets Romera, Roger
1376-
Guell I Bau, Oriol
13960 - 1
7.2
Trossel , Gaston
1340-
Cervia Carballeda, Marc
12300 - 1
7.3
BORRAS, MARC
1380-
Ruiz Rodriguez, David
13450 - 1
7.4
Román Rincón, Marcel
1288-
Cruz I Valenzuela, Àlex
14360 - 1