Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  2. FIGUERES F (Elo mitjà:1591, Des1: 18 / Des2: 10)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Villalba Pons Guillem1500ESP383184101,021314
6Osses Falgas Angel1490ESP380256½101114,561427
7Bartra Marco Marc1571ESP3813721110115,061402
8Montero Padilla Isac1319ESP378967101,021269
9Compte Auge Lluis1803ESP334264½1113,541429
10Guerra Turon Lluc1400ESP38125610113,041331

Informació de jugadors

Villalba Pons Guillem 1500 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
13VILA OTIS1260ESP0,0s 11
223Ruiz Servent Arnau1367ESP5,5w 01
Osses Falgas Angel 1490 ESP Rp:1620
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
114Moradell Plana Salvador1380ESP3,5w ½2
225Faixedas Climent Carla1208ESP3,5s 12
330Vives Pararols Arnau1605ESP5,0w 02
415Castilla Crego Roger1642ESP3,0s 12
596Grabalosa Muñoz Joan1444ESP1,0w 12
678Coll Motje Jofre1283ESP2,0s 12
Bartra Marco Marc 1571 ESP Rp:1675
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
11Bosacoma I Feliu Jordi1420ESP3,0s 13
226Faixedas Climent Pol1253ESP3,0w 13
328Cusi Guillaumes Aleix1438ESP3,0s 13
417Alonso Gimenez Mauro1547ESP6,0w 03
597Gifreu Matilló Núria1472ESP1,0s 13
679Coll Motje Biel1281ESP0,5w 13
Montero Padilla Isac 1319 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
12Vila Butt Eliot1328ESP0,0w 14
224Ruiz Servent Marti1209ESP3,0s 04
Compte Auge Lluis 1803 ESP Rp:1765
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
327Campos Hernandez Guillem1567ESP3,5s ½1
466Costa Dangla Pere1366ESP2,0w 11
595Raviña Corestein Dante1430ESP0,0s 11
648Vidal Quintana Joan1351ESP2,0w 11
Guerra Turon Lluc 1400 ESP Rp:1524
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
329Güell Adroher Marc1396ESP2,5w 14
467Valle Luis Liam1306ESP2,0s 04
547Sargatal Puigbert Pol1374ESP3,0w 14
694Sunyer Ministral Miquel1248ESP2,0s 14

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.9  MONTGRIElo-1  FIGUERES FElo½ :3½
1.1
VILA, OTIS
1260-
Villalba Pons, Guillem
15000 - 1
1.2
Moradell Plana, Salvador
1380-
Osses Falgas, Angel
1490½ - ½
1.3
Bosacoma I Feliu, Jordi
1420-
Bartra Marco, Marc
15710 - 1
1.4
Vila Butt, Eliot
1328-
Montero Padilla, Isac
13190 - 1
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.1  FIGUERES FElo-11  FORNELLS BElo2 : 2
3.1
Villalba Pons, Guillem
1500-
Ruiz Servent, Arnau
13670 - 1
3.2
Osses Falgas, Angel
1490-
Faixedas Climent, Carla
12081 - 0
3.3
Bartra Marco, Marc
1571-
Faixedas Climent, Pol
12531 - 0
3.4
Montero Padilla, Isac
1319-
Ruiz Servent, Marti
12090 - 1
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.3  ALT EMPORDA BElo-1  FIGUERES FElo1½:2½
2.1
Campos Hernandez, Guillem
1567-
Compte Auge, Lluis
1803½ - ½
2.2
Vives Pararols, Arnau
1605-
Osses Falgas, Angel
14901 - 0
2.3
Cusi Guillaumes, Aleix
1438-
Bartra Marco, Marc
15710 - 1
2.4
Güell Adroher, Marc
1396-
Guerra Turon, Lluc
14000 - 1
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.1  FIGUERES FElo-2  GERUNDA IElo2 : 2
1.1
Compte Auge, Lluis
1803-
Costa Dangla, Pere
13661 - 0
1.2
Osses Falgas, Angel
1490-
Castilla Crego, Roger
16421 - 0
1.3
Bartra Marco, Marc
1571-
Alonso Gimenez, Mauro
15470 - 1
1.4
Guerra Turon, Lluc
1400-
Valle Luis, Liam
13060 - 1
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.6  OLOT IElo-1  FIGUERES FElo0 : 4
2.1
Raviña Corestein, Dante
1430-
Compte Auge, Lluis
18030 - 1
2.2
Grabalosa Muñoz, Joan
1444-
Osses Falgas, Angel
14900 - 1
2.3
Gifreu Matilló, Núria
1472-
Bartra Marco, Marc
15710 - 1
2.4
Sargatal Puigbert, Pol
1374-
Guerra Turon, Lluc
14000 - 1
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.1  FIGUERES FElo-14  SANT GREGORIElo4 : 0
2.1
Compte Auge, Lluis
1803-
Vidal Quintana, Joan
13511 - 0
2.2
Osses Falgas, Angel
1490-
Coll Motje, Jofre
12831 - 0
2.3
Bartra Marco, Marc
1571-
Coll Motje, Biel
12811 - 0
2.4
Guerra Turon, Lluc
1400-
Sunyer Ministral, Miquel
12481 - 0