Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:01:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
OÖ 2. Klasse Mitte
Последња измена12.05.2007 10:45:47, Creator/Last Upload: Heinz Herzog
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФЕД
Ртг
Клуб / Град
1
Fuchs Christian
AUT
1818
2
Schabetsberger Franz
1704
3
Bittner Helmut Ing.
1693
4
Wimmer Christian
1693
5
Schnell Franz
1632
6
Heyne Werner
1615
7
Kreinecker Friedrich
1572
8
Eichinger Franz
1563
9
Redtenbacher Werner Mag.
1547
10
Linsberger Rudolf
1544
11
Call Heinrich
1534
12
Raaber Guenter
1534
13
Stadlmayr Hermann
1532
14
Roiss Franz DI.
1527
15
Suenkel Edgar
1505
16
Roesslhumer Johann
1476
17
Martzy Ewald
1463
18
Sekot Roman
1454
19
Bruckbauer Sebastian
1449
20
Salvenmoser Thomas
1446
21
Dieplinger Erich
1440
22
Kainz Ludwig Sen.
1434
23
Bittner Rudolf Sen.
1433
24
Lindpointner Walter
1433
25
Denk Monika
1431
26
Hell Karlheinz
1425
27
Schmid Jonathan
1425
28
Schoerflinger Franz
1416
29
Hamedinger Franz Sen.
1406
30
Fuchs Gerhard
1404
31
Eder Franz
1395
32
Woesner Wolfgang
1390
33
Zauner Hermann
1386
34
Hamedinger Franz Jun.
1380
35
Fuchs Daniel
1367
36
Kasbauer Stefan
1361
37
Kern Karl
1349
38
Windhager Armin
1340
39
Gaderbauer Stefan
1337
40
Burgstaller Christian DI.
1329
41
Stockenhuber Siegfried
1327
42
Huber Franz
1318
43
Schmidbauer Alexander
1317
44
Dubinin Alexander
1303
45
Hauer Josef
1299
46
Aspetsberger Christoph
1292
47
Schauer Erwin
1291
48
Wellhoefer Regina
1289
49
Gallhammer Werner
1271
50
Gaderbauer Bernhard
1267
51
Holzapfel Anton Sen.
1251
52
Sandmeier Andreas
1250
53
Schmid Norbert
1249
54
Salvenmoser Daniel
1244
55
Salvenmoser Stefan
1237
56
Witzeneder David
1233
57
Bruckbauer Christoph
1213
58
Zeilberger Mathias
1211
59
Denk Ludwig
1210
60
Grueneis Lukas
1201
61
Bakran Luka
1200
62
Fratucello Ermes
1200
63
Gruber Marcel
1200
64
Gurtner Georg
1200
65
Hruska Daniel
1200
66
Weinberger Wolfgang
1200
67
Wilflingseder Norbert
1200
68
Wimmesberger Stefan
1200
69
Windhager Vanessa
1200
70
Witzeneder Thomas
1200
71
Denk Kevin
0
72
Schneeberger Anton Sen.
0
73
Steinbinder Dominik
0
74
Tiefenthaler Florian
0
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад