GP Štětí starší žáci Poslední aktualizace25.01.2020 16:54:46, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 103
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 4 | | Jirásko Miroslav | CZE | 1596 | CHESS MOST | 6 | 1 | 25,5 | 31,5 |
2 | 1 | | Václavík Jan | CZE | 2028 | ŠK Teplice | 6 | 0 | 26 | 32 |
3 | 7 | | Vyslyšel Petr | CZE | 1399 | ŠK Teplice | 5,5 | 0 | 23 | 29 |
4 | 3 | | Lev Lukáš | CZE | 1603 | Klub šachistů Štětí | 5 | 0 | 26,5 | 32,5 |
5 | 5 | | Kleker Jiří | CZE | 1483 | Klub šachistů Štětí | 5 | 0 | 24,5 | 30,5 |
6 | 6 | | Semová Lada | CZE | 1463 | ŠK Teplice | 5 | 0 | 23,5 | 29,5 |
7 | 12 | | Sichrovský Filip | CZE | 1292 | ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek | 5 | 0 | 22,5 | 28 |
8 | 2 | | Peroutka Šimon | CZE | 1648 | TJ Sokol Údlice | 4,5 | 0 | 27,5 | 33,5 |
9 | 8 | | Mikoláš Petr | CZE | 1389 | TJ Klášterec nad Ohří | 4,5 | 0 | 23,5 | 29 |
10 | 11 | | Jusko Jindřich | CZE | 1319 | SK Děčín | 4,5 | 0 | 21 | 27 |
11 | 10 | | Jirotová Eliška | CZE | 1322 | Klub šachistů Štětí | 4,5 | 0 | 17,5 | 23,5 |
12 | 9 | | Baláž Viktor | GER | 1388 | SV Bannewitz | 4 | 0 | 25 | 31 |
13 | 15 | | David Ondřej | CZE | 1230 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 4 | 0 | 20,5 | 25,5 |
14 | 16 | | Češpiva Jakub | CZE | 1205 | ŠK Teplice | 4 | 0 | 19 | 24,5 |
15 | 21 | | Kalužný Maxmilián | CZE | 1147 | TJ Sokol Údlice | 4 | 0 | 17,5 | 22,5 |
16 | 18 | | Kulašová Nikola | CZE | 1193 | ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek | 4 | 0 | 15 | 20 |
17 | 23 | | Vítek Filip | CZE | 1100 | Šachový klub Louny z.s. | 4 | 0 | 14,5 | 19,5 |
18 | 19 | | Vaněrka Vojtěch | CZE | 1170 | ŠK Teplice | 3,5 | 0 | 21,5 | 27,5 |
19 | 37 | | Šatánek Damián | CZE | 0 | Šachový klub Louny | 3,5 | 0 | 21,5 | 26 |
20 | 26 | | Šlechta Ondřej | CZE | 1029 | ŠK Teplice | 3,5 | 0 | 14 | 18,5 |
21 | 13 | | Burger Jonáš | CZE | 1286 | ŠK Teplice | 3 | 0 | 21,5 | 27,5 |
22 | 27 | | Kresl Josef | CZE | 1022 | Šachový klub Louny z.s. | 3 | 0 | 20,5 | 24,5 |
23 | 35 | | Rödig Filip | CZE | 0 | TJ Klášterec nad Ohří | 3 | 0 | 19 | 24 |
24 | 17 | | Vykoupil Lukáš | CZE | 1199 | Šachový klub Louny z.s. | 3 | 0 | 18,5 | 22,5 |
25 | 14 | | Očenáš František Filip | CZE | 1273 | ŠK Teplice | 3 | 0 | 17,5 | 22,5 |
26 | 24 | | Machka Vít | CZE | 1089 | SK Děčín | 3 | 0 | 17,5 | 22,5 |
27 | 22 | | Löffler Šimon | CZE | 1139 | ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek | 3 | 0 | 17 | 23 |
28 | 30 | | Kintner Matěj | CZE | 0 | Šachový klub Louny | 3 | 0 | 15 | 20 |
29 | 20 | | Čech Jan | CZE | 1162 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3 | 0 | 13 | 17,5 |
30 | 31 | | Kofroň Jan | CZE | 0 | TJ Klášterec nad Ohří | 2,5 | 1 | 17,5 | 21 |
31 | 32 | | Novotný Pavel | CZE | 0 | Klub šachistů Štětí | 2,5 | 0 | 13,5 | 17,5 |
32 | 25 | | Krupka Aleš | CZE | 1085 | Šachový klub Louny z.s. | 2 | 0 | 20 | 25,5 |
33 | 36 | | Šatánek Kosma | CZE | 0 | Šachový klub Louny | 2 | 0 | 19 | 23 |
34 | 33 | | Novák Pavel | CZE | 0 | Klášterec nad Ohří | 2 | 0 | 17,5 | 21,5 |
35 | 34 | | Policerová Kateřina | CZE | 0 | ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek | 2 | 0 | 15 | 19 |
36 | 28 | | Bartoš Vojtěch | CZE | 0 | ŠK Teplice | 2 | 0 | 12,5 | 17 |
37 | 29 | | Běla Lukáš | CZE | 0 | TJ Sokol Údlice | 1 | 0 | 12 | 16,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|