3. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 14, PdŠS - Mistrovice

Poslední aktualizace25.01.2020 15:29:58, Creator/Last Upload: czech republic licence 7

Výběr turnajeHD14, HD16
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Bouška Jiří23722223CZE16002222 ŠK Polabiny, z.s.
2Starý Vojtěch399817CZE15992222 ŠK Polabiny, z.s.
3Večeř Martin23720115CZE1430TJ Lanškroun
4Váňa Jakub23712210CZE14202222 ŠK Polabiny, z.s.
5Brázda Zdeněk23729201CZE1412ŠK Svitavy
6Jun Robert23709510CZE1379TJ CHS Chotěboř
7Sysrová Eliška23729171CZE1357TJ Spartak Letohrad
8Jun Rostislav23719524CZE1355TJ CHS Chotěboř
9Bártová Leona23719419CZE1320TJ Slovan Moravská Třebová
10Pešek Martin Jakub395650CZE1309ŠO Hlinsko
11Urban Stanislav23736186CZE1273TJ Štefanydes Polička
12Macan Tomáš23729139CZE1258Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
13Pokorný Jiří23734930CZE1236TJ Lanškroun
14Holásek Tomáš398381CZE1224Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
15Lána Vincent23729910CZE1208TJ Lanškroun
16Knízner Michal23729120CZE1179TJ Sokol Nekoř
17Krupička Filip23719966CZE1129TJ CHS Chotěboř
18Kalousová Eva23736070CZE1127TJ Lanškroun
19Tyč Karel23711906CZE1105Šachový spolek Železné hory
20Kubíček Ondřej23736917CZE1100TJ Sokol Nekoř
21Zucha Ilja23729180CZE1098SK Žamberk
22Sysr Vojtěch23737115CZE1079TJ Spartak Letohrad
23Zahradník ViktorCZE1077ŠO Hlinsko
24Suchodol Lukáš23722207CZE1076ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
25Fousek Petr23736003CZE1062TJ CHS Chotěboř
26Bouška Jonáš23722231CZE1046ŠO Hlinsko
27Vágnerová Eliška23733110CZE1029ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
28Mík TomášCZE1000Žamberk
29Rous LukášCZE1000Kunvald
30Rousová BarboraCZE1000Kunvald
31Hejč JakubCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová
32Ingr JosefCZE0ŠK Svitavy
33Kozák ŠimonCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová
34Pernica JakubCZE0ŠK Svitavy
35Růžička Vít23736968CZE0Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
36Šafář Adam23736135CZE0TJ Štefanydes Polička
37Škobrtal LukášCZE0TJ Lokomotiva Česká Třebová
38Teplá EmaCZE0ŠO Hlinsko
39Václavíková Adriana23736828CZE0ŠK Svitavy
40Zeman ŠimonCZE0TJ Spartak Letohrad
41Žák JakubCZE0ŠO Hlinsko
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž