Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:48:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
MČR družstev mládeže - finále "B" 2019/20 web
Poslední aktualizace21.06.2020 19:07:33, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
RtgFIDE
RtgN
FED
Družstvo
Šach.
1
FM
Špreňar Petr
397164
2285
2244
CZE
ŠK AD Jičín
1
2
FM
Švanda Ondřej
359670
2219
2206
CZE
ŠK Staré Město
1
3
Skalský Alexandr
381799
2251
2155
CZE
ŠK Staré Město
2
4
Fojt Petr
386570
2084
2092
CZE
ŠK AD Jičín
2
5
Hrbek Štěpán
393479
2114
2069
CZE
Interchess Frýdek-Místek
1
6
Lajbl Jan
390240
2138
2067
CZE
ŠK AD Jičín
5
7
Mach Petr
383546
2081
2048
CZE
Siesta Solution Unichess
2
8
Hložek David
384828
2068
2039
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
1
9
Babula Vlastimil
391930
2041
2023
CZE
ŠK Staré Město
3
10
Hofman Kryštof
381446
2039
2022
CZE
1.Novoborský ŠK
1
11
Reljič Michael
371980
2005
2017
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
2
12
Šulc Jakub
394050
1957
2014
CZE
1.Novoborský ŠK
3
13
Šmíd Pavel
382213
2025
1981
CZE
TJ Kobylisy
1
14
WCM
Gřesová Zuzana
371661
1968
1980
CZE
Interchess Frýdek-Místek
2
15
Skýpala Ondřej
366285
2019
1980
CZE
TJ Kobylisy
3
16
Jiroušek Jan
378771
1865
1969
CZE
2222 ŠK Polabiny B
1
17
Nguyen Thai Dai Vinh
375349
1985
1961
CZE
Interchess Frýdek-Místek
3
18
Kučera Tomáš
395390
1954
1951
CZE
ŠK Staré Město
4
19
Hurtík Matěj
397997
2001
1948
CZE
1.Novoborský ŠK
2
20
Pavlík Vladimír
377724
1876
1948
CZE
ŠK Staré Město
5
21
Ret Adam Josef
384240
2028
1935
CZE
ŠK AD Jičín
4
22
Janouch Jáchym Štěpán
390216
1924
1931
CZE
ŠK AD Jičín
6
23
Očko Dominik
371963
1889
1905
CZE
Interchess Frýdek-Místek
5
24
Polanský Adam Luboš
364657
1898
1904
CZE
ŠK AD Jičín
3
25
Demko Robert
371769
1859
1901
CZE
Interchess Frýdek-Místek
4
26
Pekárek Aleš
366960
2020
1896
CZE
TJ Kobylisy
2
27
Szotkowski David
377465
1850
1894
CZE
Interchess Frýdek-Místek
7
28
Janouš Marek
23709650
1990
1888
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
3
29
Koubová Anna Marie
381470
2099
1885
CZE
Siesta Solution Unichess
1
30
Winter Ondřej
23702192
1951
1881
CZE
2222 ŠK Polabiny B
2
31
Procházka Vojtěch
393754
1780
1839
CZE
Siesta Solution Unichess
5
32
Bartošová Hana
394106
1837
1837
CZE
ŠK AD Jičín
7
33
Husa Daniel
393487
1807
1825
CZE
Siesta Solution Unichess
4
34
Stoček Martin
380121
1754
1809
CZE
2222 ŠK Polabiny B
3
35
Souček Petr
23715170
1905
1803
CZE
Siesta Solution Unichess
3
36
Fizer Marek
391980
1897
1800
CZE
Interchess Frýdek-Místek
6
37
Růžička Filip
386154
1775
1779
CZE
TJ Kobylisy
4
38
Vylíčil Adam
23717556
1719
1757
CZE
ŠK Staré Město
7
39
Ocelák Jakub
23707933
1893
1746
CZE
Siesta Solution Unichess
6
40
Dolenský Filip
399000
1728
1741
CZE
1.Novoborský ŠK
8
41
Juchelka Marek
398284
1723
1738
CZE
2222 ŠK Polabiny B
4
42
Šeterle Matěj
23704047
1704
1737
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
4
43
Mikesch Dalibor
371939
1764
1720
CZE
Interchess Frýdek-Místek
8
44
Macháček Lukáš
377210
1687
1693
CZE
ŠK Staré Město
6
45
Pravda Kryštof
374113
1744
1693
CZE
TJ Kobylisy
5
46
Langmajer Jan
397920
1716
1692
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
7
47
Přenosil Julián
374121
1582
1688
CZE
1.Novoborský ŠK
5
48
Rousek Jan
386669
1622
1679
CZE
Siesta Solution Unichess
9
49
Králová Gabriela
23706570
1791
1677
CZE
2222 ŠK Polabiny B
5
50
Fizerová Lucie
385115
1605
1676
CZE
Interchess Frýdek-Místek
10
51
Beneš Jáchym
23710870
1697
1672
CZE
TJ Kobylisy
6
52
Holub Adam
23709073
1784
1628
CZE
Siesta Solution Unichess
7
53
Třasáková Adéla
398306
1664
1628
CZE
2222 ŠK Polabiny B
9
54
Mametev Artem
23710195
1479
1622
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
10
55
Liška Kryštof
376434
1584
1617
CZE
2222 ŠK Polabiny B
8
56
Dolejš Jakub
399841
1523
1616
CZE
TJ Kobylisy
7
57
Papoušek Michal
398012
1650
1615
CZE
1.Novoborský ŠK
4
58
Juhaňák Daniel
23718765
1725
1613
CZE
Siesta Solution Unichess
11
59
Brázda Vít
386812
1622
1593
CZE
2222 ŠK Polabiny B
7
60
Šulcová Tereza Radmila
395196
1527
1589
CZE
2222 ŠK Polabiny B
10
61
Mareš Matěj
393720
1582
1587
CZE
Siesta Solution Unichess
8
62
Štogr Viktor
23716070
1542
1579
CZE
Siesta Solution Unichess
15
63
Delgerdalai Bayarjavkhlan
23727276
1626
1577
CZE
ŠK Staré Město
9
64
Spyrka Jakub
23732660
1553
1565
CZE
1.Novoborský ŠK
7
65
Půlpán Ondřej
395110
1569
1545
CZE
2222 ŠK Polabiny B
6
66
Kresl Filip
395579
1358
1537
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
9
67
Popov Roman
23732580
1532
1537
CZE
Siesta Solution Unichess
14
68
Nguyen Thai Dang Vi
398551
1505
1534
CZE
Interchess Frýdek-Místek
11
69
Málková Adriana
377333
1496
1528
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
8
70
Langmajerová Jana
397938
1424
1519
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
6
71
Svoboda Daniel
23718684
1470
1517
CZE
Siesta Solution Unichess
13
72
Kaňák Matyáš
398349
1481
1514
CZE
Interchess Frýdek-Místek
9
73
Hykš Jan
23704608
1526
1509
CZE
ŠK AD Jičín
8
74
Vávra Jan
392103
1386
1485
CZE
ŠK Staré Město
10
75
Hušková Agáta
376280
1435
1481
CZE
1.Novoborský ŠK
6
76
Rucabado Štefan
23730315
1534
1476
CZE
Siesta Solution Unichess
10
77
Lukáš Vojtěch
398357
1365
1474
CZE
ŠK Staré Město
11
78
Andrle Filip
23718749
1448
1472
CZE
TJ Kobylisy
9
79
Šťastný Josef
23704098
1463
1460
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
5
80
Juračák David
23708972
1385
1439
CZE
Interchess Frýdek-Místek
12
81
Šťastný Jiří
23711612
1316
1439
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
11
82
Marešová Michaela
392170
1399
1434
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
12
83
Tesař Jakub
23718730
1384
1434
CZE
Siesta Solution Unichess
12
84
Foltýnek Stanislav
391999
1297
1419
CZE
ŠK Staré Město
13
85
Babula Matěj
398322
1349
1403
CZE
ŠK Staré Město
8
86
Spousta Vojtěch
398985
1347
1401
CZE
Siesta Solution Unichess
20
87
Zemek Antonín
23703474
1317
1399
CZE
Interchess Frýdek-Místek
14
88
Heinrich Dominik
395560
1311
1385
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
13
89
Dobsa Emma
23709391
1345
1377
CZE
Siesta Solution Unichess
17
90
Kožušníková Daniela
23729279
1278
1365
CZE
Interchess Frýdek-Místek
15
91
Gřes Michal
392014
1374
1342
CZE
Interchess Frýdek-Místek
13
92
Kaplánek Jan
23735589
0
1339
CZE
1.Novoborský ŠK
11
93
Švadlenka Dominik
23716258
1350
1328
CZE
TJ Kobylisy
11
94
Spáčilová Klára
23709308
1210
1323
CZE
ŠK Staré Město
12
95
Kohout Filip
23714115
0
1315
CZE
TJ Kobylisy
10
96
Senft Antonín
23715391
1324
1313
CZE
Siesta Solution Unichess
16
97
Hroch Matěj
23710365
1151
1302
CZE
Siesta Solution Unichess
18
98
Lapčík Roman
390348
1247
1300
CZE
ŠK Staré Město
14
99
Tregler Jan
23724765
0
1298
CZE
TJ Kobylisy
13
100
Vomela Patrik
23735619
0
1294
CZE
1.Novoborský ŠK
9
101
Švadlenka Michal
23717068
1395
1272
CZE
TJ Kobylisy
12
102
Jakubec Vít
23704616
1046
1247
CZE
ŠK AD Jičín
10
103
Prokop Filip
23730820
0
1244
CZE
Siesta Solution Unichess
19
104
Lechovský Vojtěch
23710624
0
1201
CZE
ŠK AD Jičín
12
105
Chauvin Leon
23730137
0
1168
CZE
ŠK Staré Město
16
106
Sadil Antonín
23735597
0
1166
CZE
TJ Kobylisy
14
107
Trejbalová Eva
381063
1092
1147
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
14
108
Kraus Kristián
23711418
0
1139
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
15
109
Borovička Miroslav
23729325
0
1119
CZE
TJ Kobylisy
15
110
Slovák Jakub
23735600
0
1107
CZE
TJ Kobylisy
16
111
Teichmann Cyril
23721286
0
1074
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
17
112
Semak David
23729368
0
1071
CZE
1.Novoborský ŠK
10
113
Wintr Filip
23704225
0
1065
CZE
Šachový klub 64 Plzeň
16
114
Procházka Rostislav
23712783
1033
1042
CZE
ŠK Staré Město
15
115
Kordík Jan
23729333
0
1039
CZE
ŠK AD Jičín
11
116
Sajdl František
23729350
0
0
CZE
ŠK AD Jičín
9
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž