Copa Catalana 2020 - Fase DT Lleida (239396) Darrera actualització13.01.2020 02:22:37, Creador/Darrera càrrega: Xavier Valios Blanco
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda
36. ALMENAR A3 (Elo mitjà:1530, Capità: 1933 / Des1: 12,5 / Des2: 0) |
T. | | Nom | FIDE | EloN | FideID | ID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Pts. | Partides | Elo mitjà |
1 | | Miret Munoz Cesar | 1556 | 1714 | 2234432 | 384731 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 8 | 1670 |
2 | | Carnice Gatius Elisa Justa | 0 | 1579 | 32045492 | 22877 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 1589 |
3 | | Jimenez Mata Jesus | 0 | 1496 | 54700531 | 383748 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 8 | 1559 |
4 | | Vicente Prikhodko Marc | 0 | 1332 | | 384068 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | 0,5 | 8 | 1444 |
Informació de jugadors
Miret Munoz Cesar 1714 ESP Rp:1607 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | FIDE | EloN | Pts. | Res. | T. |
1 | 62 | | Ribera Veganzones Serni | 1650 | 2031 | 5 | s 0 | 1 |
2 | 157 | | Rubies Roure Antonio | 1514 | 1684 | 4 | w 0 | 1 |
3 | 7 | | Miralles Salse Pere | 0 | 1700 | 2 | s 1 | 1 |
4 | 53 | | Benseny Martinez Guerau | 1515 | 1779 | 3 | w 1 | 1 |
5 | 1 | | Vidal Rosell Jose | 1711 | 1907 | 4 | s 0 | 1 |
6 | 42 | | Ballesteros Oro Adria | 0 | 1345 | 1,5 | w 1 | 1 |
7 | 17 | | Gutierrez Garcia Didac | 0 | 1496 | 0 | w 1 | 2 |
8 | 124 | | Bosch Carrera Laia | 1161 | 1418 | 1 | w 1 | 1 |
Carnice Gatius Elisa Justa 1579 ESP Rp:1223 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | FIDE | EloN | Pts. | Res. | T. |
1 | 63 | | Martinez Gamiz Marc | 1662 | 1968 | 6,5 | w 0 | 2 |
2 | 158 | | Berge Gallego Pau | 1465 | 1705 | 2,5 | s 0 | 2 |
3 | 6 | | Boya Gascon Francesc Xavier | 0 | 1700 | 3 | w 1 | 2 |
4 | 55 | | Massot Fernandez Ian | 1269 | 1590 | 1 | w 0 | 3 |
5 | 3 | | Villaro Marimon Andreu | 1544 | 1729 | 3,5 | w 0 | 2 |
6 | 45 | | Wangpan Cheryl | 0 | 1296 | 1,5 | s 1 | 4 |
7 | 15 | | Farre Gonzalez Max | 0 | 1384 | 1,5 | w 0 | 4 |
8 | 127 | | Pinol Bosch Gerard | 1008 | 1342 | 3 | w 0 | 3 |
Jimenez Mata Jesus 1496 ESP Rp:1569 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | FIDE | EloN | Pts. | Res. | T. |
1 | 64 | | Sanchez Sala Marc | 1279 | 1548 | 5 | s 1 | 3 |
2 | 160 | | Rubies Vazquez Antoni | 1304 | 1583 | 3 | w 1 | 3 |
3 | 5 | | Reig Cerda Vicent | 0 | 1700 | 3 | s 1 | 3 |
4 | 54 | | Domenech Planes Roger | 1425 | 1557 | 3 | s 0 | 2 |
5 | 2 | | Villaro Buj Ernest | 0 | 1624 | 4 | s 0 | 3 |
6 | 44 | | Oliach Aranda Biel | 0 | 1392 | 1,5 | w 0 | 3 |
7 | 13 | | Gomez Triunfante Albert | 0 | 1664 | 4 | s 1 | 1 |
8 | 125 | | Puig-Gros Munte Andreu | 0 | 1404 | 3 | s 1 | 2 |
Vicente Prikhodko Marc 1332 ESP Rp:921 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | FIDE | EloN | Pts. | Res. | T. |
1 | 65 | | Alcon Llosada Jaume | 1466 | 1832 | 4 | w 0 | 4 |
2 | 159 | | Fernandez Gomez Izan | 1346 | 1321 | 3 | s 0 | 4 |
3 | 8 | | Brad Dacian Julian | 0 | 1393 | 4 | w 0 | 4 |
4 | 56 | | Huguet Caldero Marti | 1290 | 1421 | 6,5 | s 0 | 4 |
5 | 4 | | Carbi Fon Joan | 1226 | 1384 | 1 | w 0 | 4 |
6 | 43 | | Solana Olalla Biel | 0 | 1407 | 2 | s 0 | 2 |
7 | 14 | | Blaga Daniel Gabriel | 0 | 1508 | 1 | s 0 | 3 |
8 | 165 | | Beas Torres Aleix | 0 | 1283 | 2,5 | s ½ | 4 |
Aparellaments per taulers
1. Ronda El 2020/01/12 A les 9.00 |
T. | 5 | GEVA-CEA B | Elo | - | 25 | ALMENAR A3 | Elo | 3 : 1 |
5.1 | | | 2031 | - | | | 1714 | 1 - 0 |
5.2 | | | 1968 | - | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | 1 - 0 |
5.3 | | | 1548 | - | | | 1496 | 0 - 1 |
5.4 | | | 1832 | - | | | 1332 | 1 - 0 |
2. Ronda El 2020/01/12 A les 9.40 |
T. | 25 | ALMENAR A3 | Elo | - | 34 | VALLFOGONA C | Elo | 1 : 3 |
14.1 | | | 1714 | - | | | 1684 | 0 - 1 |
14.2 | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | - | | | 1705 | 0 - 1 |
14.3 | | | 1496 | - | | | 1583 | 1 - 0 |
14.4 | | | 1332 | - | | | 1321 | 0 - 1 |
3. Ronda El 2020/01/12 A les 10.20 |
T. | 38 | BELLCAIRE A2 | Elo | - | 25 | ALMENAR A3 | Elo | 1 : 3 |
16.1 | | | 1700 | - | | | 1714 | 0 - 1 |
16.2 | | | Boya Gascon Francesc Xavier |
| 1700 | - | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | 0 - 1 |
16.3 | | | 1700 | - | | | 1496 | 0 - 1 |
16.4 | | | 1393 | - | | | 1332 | 1 - 0 |
4. Ronda El 2020/01/12 A les 11.00 |
T. | 25 | ALMENAR A3 | Elo | - | 30 | LLEIDA D | Elo | 1 : 3 |
15.1 | | | 1714 | - | | | 1779 | 1 - 0 |
15.2 | | | 1496 | - | | | 1557 | 0 - 1 |
15.3 | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | - | | | 1590 | 0 - 1 |
15.4 | | | 1332 | - | | | 1421 | 0 - 1 |
5. Ronda El 2020/01/12 A les 11.40 |
T. | 31 | BELLCAIRE A1 | Elo | - | 25 | ALMENAR A3 | Elo | 4 : 0 |
14.1 | | | 1907 | - | | | 1714 | 1 - 0 |
14.2 | | | 1729 | - | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | 1 - 0 |
14.3 | | | 1624 | - | | | 1496 | 1 - 0 |
14.4 | | | 1384 | - | | | 1332 | 1 - 0 |
6. Ronda El 2020/01/12 A les 12.20 |
T. | 25 | ALMENAR A3 | Elo | - | 19 | LLEIDA B3 | Elo | 2 : 2 |
18.1 | | | 1714 | - | | | 1345 | 1 - 0 |
18.2 | | | 1332 | - | | | 1407 | 0 - 1 |
18.3 | | | 1496 | - | | | 1392 | 0 - 1 |
18.4 | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | - | | | 1296 | 1 - 0 |
7. Ronda El 2020/01/12 A les 13.00 |
T. | 40 | LA SEU B | Elo | - | 25 | ALMENAR A3 | Elo | 2 : 2 |
20.1 | | | 1664 | - | | | 1496 | 0 - 1 |
20.2 | | | 1496 | - | | | 1714 | 0 - 1 |
20.3 | | | 1508 | - | | | 1332 | 1 - 0 |
20.4 | | | 1384 | - | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | 1 - 0 |
8. Ronda El 2020/01/12 A les 13.40 |
T. | 25 | ALMENAR A3 | Elo | - | 36 | MOLLERUSSA B2 | Elo | 2½:1½ |
20.1 | | | 1714 | - | | | 1418 | 1 - 0 |
20.2 | | | 1496 | - | | | 1404 | 1 - 0 |
20.3 | | | Carnice Gatius Elisa Justa |
| 1579 | - | | | 1342 | 0 - 1 |
20.4 | | | 1332 | - | | | 1283 | ½ - ½ |
|
|
|
|
|
|
|