Copa Catalana 2020 - Fase Territorial Barcelona (239395) Darrera actualització18.01.2020 10:47:38, Creador/Darrera càrrega: Carlos Gimenez Cañadas
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda
135. SITGES B (Elo mitjà:1600, Des1: 14,5 / Des2: 5) |
T. | | Nom | Elo | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Pts. | Partides |
1 | | Empez Garcia Manuel | 1821 | ESP | 22200770 | 0 | 0 | 1 | | 0 | | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 |
2 | | Chiochia Daniel | 1596 | ESP | 54526957 | 0 | 0 | | ½ | ½ | 0 | ½ | 0 | 0 | 1,5 | 8 |
3 | | Anguera Staina Maxim | 1496 | ESP | 54507731 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | | | 2,5 | 7 |
4 | | Marin Ripoll Marti | 1488 | ESP | 54568994 | 0 | | ½ | 1 | 1 | 0 | | 0 | 1 | 3,5 | 7 |
5 | | Lazaro Del Arco Martina | 1448 | ESP | 54567963 | | 1 | + | 1 | | 0 | + | 1 | 1 | 6 | 7 |
Informació de jugadors
Empez Garcia Manuel 1821 ESP Rp:1399 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 81 | | Cano Vila Eduard | 1993 | ESP | 4 | w 0 | 1 |
2 | 615 | | Garcia Llargues Daniel | 2094 | ESP | 4,5 | s 0 | 1 |
3 | 577 | | Vicente Perales Manel | 1654 | ESP | 3 | s 1 | 1 |
5 | 549 | | Colome Rovira Oscar | 1985 | ESP | 3,5 | w 0 | 1 |
7 | 161 | | Silva Rosas Cristian | 1936 | ESP | 5 | w 0 | 1 |
8 | 706 | | Rodenas Balana Lluis | 2020 | ESP | 3 | s 0 | 1 |
9 | 46 | | Gomez Sanchez Javier | 1726 | ESP | 3 | s 0 | 1 |
Chiochia Daniel 1596 ESP Rp:1444 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 82 | | Rodriguez Gonzalez Gerard | 1791 | ESP | 3 | s 0 | 2 |
2 | 618 | | Delgadillo Torrico Felipe | 2068 | ESP | 5 | w 0 | 2 |
4 | 268 | | Anjali R. Sagar | 1775 | IND | 1,5 | w ½ | 1 |
5 | 550 | | Roig Ruiz Carles | 1957 | ESP | 4 | s ½ | 2 |
6 | 656 | | Corriguelas Armillas Frederic | 2109 | ESP | 3,5 | s 0 | 1 |
7 | 164 | | Sanchez Viana Jordi | 1819 | ESP | 3,5 | s ½ | 2 |
8 | 709 | | Gomez Cortes Daniel | 1998 | ESP | 3 | w 0 | 2 |
9 | 45 | | Garre Montes Marc | 1795 | ESP | 6 | w 0 | 2 |
Anguera Staina Maxim 1496 ESP Rp:1320 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 85 | | Blanes Gay Sir Nil | 1571 | ESP | 3 | w 1 | 3 |
2 | 620 | | Martinez Torras Pol | 1919 | ESP | 6 | s ½ | 3 |
3 | 574 | | Puigdecanet Lopez Joan | 1788 | ESP | 7,5 | w 0 | 2 |
4 | 269 | | Sagar Siya | 1684 | IND | 5,5 | s 0 | 2 |
5 | 551 | | Mancha Cerezuela Sergio | 1780 | ESP | 4 | w 0 | 3 |
6 | 659 | | Pinyol Llora Julia | 1577 | ESP | 4 | w 1 | 2 |
7 | 163 | | Gallego Obrador Aaron | 1777 | ESP | 5 | w 0 | 3 |
Marin Ripoll Marti 1488 ESP Rp:1415 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
1 | 86 | | Jimenez Rimblas Raul | 1755 | ESP | 1,5 | s 0 | 4 |
3 | 575 | | Bertran Nadal Santiago | 1759 | ESP | 3,5 | s ½ | 3 |
4 | 271 | | Herman Gamazo Isaac | 1704 | ESP | 4 | w 1 | 3 |
5 | 552 | | Gabanach Fernandez Victor | 1767 | ESP | 7 | s 1 | 4 |
6 | 658 | | Ribera Caro Joan | 1640 | ESP | 3,5 | s 0 | 3 |
8 | 710 | | Chen Siyuan | 1607 | ESP | 3,5 | s 0 | 3 |
9 | 48 | | Gomez Rivera Judit | 1621 | ESP | 2 | s 1 | 3 |
Lazaro Del Arco Martina 1448 ESP Rp:1725 |
Rd. | Núm. Ini. | | Nom | Elo | FED | Pts. | Res. | T. |
2 | 619 | | Monfort Cebrian Emilio | 1929 | ESP | 2,5 | w 1 | 4 |
3 | 576 | | Araque Moreno Carles | 1700 | ESP | 2 | - 1K | 4 |
4 | 272 | | Lorenzo Castro Danilo | 1431 | ESP | 2 | s 1 | 4 |
6 | 657 | | Juncosa Padros Ernest | 1845 | ESP | 4,5 | w 0 | 4 |
7 | 0 | | Brett nicht besetzt | 0 | | 0 | - 1K | 4 |
8 | 711 | | Triay Piedrabuena Maria | 1722 | ESP | 4,5 | w 1 | 4 |
9 | 47 | | Gomez Rivera Sergio | 1652 | ESP | 3 | w 1 | 4 |
Aparellaments per taulers
1. Ronda El 2020/01/12 A les 9:30 |
T. | 133 | SITGES B | - | 53 | ATENEU COLON C1 | 1 : 3 |
53.1 | | | - | | | 0 - 1 |
53.2 | | | - | | | Rodriguez Gonzalez Gerard |
| 0 - 1 |
53.3 | | | - | | | 1 - 0 |
53.4 | | | - | | | 0 - 1 |
2. Ronda El 2020/01/12 A les 10:25 |
T. | 100 | PEON DOBLADO | - | 133 | SITGES B | 2½:1½ |
47.1 | | | - | | | 1 - 0 |
47.2 | | | Delgadillo Torrico Felipe |
| - | | | 1 - 0 |
47.3 | | | - | | | ½ - ½ |
47.4 | | | - | | | 0 - 1 |
3. Ronda El 2020/01/12 A les 11:20 |
T. | 97 | MOLLET C | - | 133 | SITGES B | 1½:2½ |
60.1 | | | - | | | 0 - 1 |
60.2 | | | - | | | 1 - 0 |
60.3 | | | - | | | ½ - ½ |
60.4 | | | - | | | - - + |
4. Ronda El 2020/01/12 A les 12:15 |
T. | 133 | SITGES B | - | 83 | COLON SABADELL CHESSY D | 2½:1½ |
46.1 | | | - | | | ½ - ½ |
46.2 | | | - | | | 0 - 1 |
46.3 | | | - | | | 1 - 0 |
46.4 | | | - | | | 1 - 0 |
5. Ronda El 2020/01/12 A les 13:10 |
T. | 133 | SITGES B | - | 96 | MATARO B | 1½:2½ |
45.1 | | | - | | | 0 - 1 |
45.2 | | | - | | | ½ - ½ |
45.3 | | | - | | | 0 - 1 |
45.4 | | | - | | | Gabanach Fernandez Victor |
| 1 - 0 |
6. Ronda El 2020/01/12 A les 15:30 |
T. | 103 | PEONA I PEO C | - | 133 | SITGES B | 3 : 1 |
51.1 | | | Corriguelas Armillas Frederic |
| - | | | 1 - 0 |
51.2 | | | - | | | 0 - 1 |
51.3 | | | - | | | 1 - 0 |
51.4 | | | - | | | 1 - 0 |
7. Ronda El 2020/01/12 A les 16:25 |
T. | 133 | SITGES B | - | 79 | BARCELONA D | 1½:2½ |
57.1 | | | - | | | 0 - 1 |
57.2 | | | - | | | ½ - ½ |
57.3 | | | - | | | 0 - 1 |
57.4 | | | - | | | No se'n mostren els jugadors |
| + - - |
8. Ronda El 2020/01/12 A les 17:20 |
T. | 106 | SANT ADRIA B | - | 133 | SITGES B | 3 : 1 |
60.1 | | | - | | | 1 - 0 |
60.2 | | | - | | | 1 - 0 |
60.3 | | | - | | | 1 - 0 |
60.4 | | | - | | | 0 - 1 |
9. Ronda El 2020/01/12 A les 18:15 |
T. | 135 | ARGENTONA B | - | 133 | SITGES B | 2 : 2 |
71.1 | | | - | | | 1 - 0 |
71.2 | | | - | | | 1 - 0 |
71.3 | | | - | | | 0 - 1 |
71.4 | | | - | | | 0 - 1 |
|
|
|
|
|
|
|