Majstrovstva SR 2020 - SARIS OPEN

Posledná aktualizácia 08.03.2020 17:31:43, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaGM, OPEN
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloTypKlub
1GMPlat Vojtech325740CZE2557Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.
2IMSvoboda Svatopluk14903563CZE2411Sachovy Klub Sabinov
3GMPacher Milan14907445SVK2403Sk Slovan Bratislava
4GMCzebe Attila705268HUN2368Sk Dunajska Streda
5GMManik Mikulas14900734SVK2356Sk Prakovce
6FMKrak Tomas14903750SVK2331Sachy Reinter
7FMStraka Jozef14910560SVK2304Tj Slavia Caissa Cadca
8Rybansky Daniel14904837SVK2282Zruseny Clen, Zruseny
9Kusiak Matej14911213SVK2274Sk Prakovce
10FMIstona Martin14923475SVK2269Sk Osuske
11FMZambor Norbert14901200SVK2247Sk Prakovce
12IMBanas Jan14900076SVK2239S60Individualny Clen
13FMKrajnak Martin14903130SVK2215Sk Ruzomberok
14IMKantorik Marian14900513SVK2205Tj Inbest Dunajov
15Matejovic Juraj14906040SVK2204Tj Inbest Dunajov
16Kleman Miroslav14904179SVK2198Topolciansky Sachovy Klub
17WIMMrvova Alena14902036SVK2188WSachy Reinter
18Jendrichovsky Peter14909685SVK2176Zruseny Clen, Zruseny
19Kriz Mario14901552SVK2161Sachovy Klub Sabinov
20Demeter Peter14900459SVK2147S60Psk Tatran Dason Ism Presov
21Kravec Patrik14923505SVK2119Sachovy Klub Sabinov
22Sosovicka Juraj14911418SVK2114Sk Nafta Gbely
23Balazs Ladislav14931265SVK21111. Sk Kosice
24Csala Jan14902150SVK2099Moldava Nad Bodvou + Dpmk
25Koval Jakub14933993SVK2099Psk Tatran Dason Ism Presov
26Verbovsky Michal14934213SVK2098U18Sachovy Klub Sabinov
27Orosi Peter14913810SVK2091Sk Doprastav Bratislava
28Pavlik Milan14926202SVK2068Zruseny Clen, Zruseny
29Nemsak Denis14917866SVK2060Sk Doprastav Bratislava
30Nemergut Patrik14919524SVK2038So Skm Stara Lubovna
31Kardis Benjamin14939568SVK2031U18Sachy Reinter
32Brhel Jan14913070SVK2025Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
33Panko Radoslav14935635SVK2022Sk Stropkov+svidnik
34Panko Eduard14916460SVK2005Sk Stropkov+svidnik
35Svana Kamil14909600SVK2004Tj Slavia Kosice
36Pacholsky Martin14904454SVK2002Osk Margecany
37Krajnak Robert14904977SVK2000Sk Doprastav Bratislava
38WFMVrtiakova Anna14927870SVK1993WKsn Bratislava
39Varga Lukas14945061SVK1988U18Tj Slavia Kosice
40WFMSedlakova Ivana14900637SVK1984WTj Slavia Pu Presov
41Heinrich Jan14902060SVK1982Moldava Nad Bodvou + Dpmk
42Skovran Jaroslav303925SVK1978Sachovy Klub Sabinov
43Tatarko Tomas14905612SVK1977Sachovy Klub Sabinov
44Panko Eduard14940779SVK1958U18Sk Stropkov+svidnik
45Vojtko Marek14905957SVK1940Sachovy Klub Sabinov
46Dujava Daniel14918200SVK1933Sachovy Klub Sabinov
47Belis Rudolf14904969SVK1920S60Psk Tatran Dason Ism Presov
48Steiniger Florian14940620SVK1910U18Sachy Reinter
49Bakalar Jan14901978SVK1904S60Tj Slovan Rajecke Teplice
50Kandrac Maros14918030SVK1874Zruseny Clen, Zruseny
51Nandrazi Dominik14934086SVK1870Psk Tatran Dason Ism Presov
52Huncar Martin14958635SVK1858Sk Doprastav Bratislava
53Nemec Igor14955245SVK1835So Skm Stara Lubovna
54Kapec Kristian73621579SVK1807U18Bsk Bardejov
55Recky Norbert14904918SVK1800Msk Spisska Nova Ves
56Elias David14960141SVK1799U18Sachovy Klub Sabinov
57Zigo Pavol14920107SVK1796Tj Slavia Kosice
58Liscinska Lucia14926180SVK1753WTj Slavia Pu Presov
59Liscinska Jana14928612SVK1700WTj Slavia Pu Presov
60Nandrazi Artur14918552SVK1683S60Tj Slavia Pu Presov
61Shirinyan Daniel443751ENG1682U18Sk Doprastav Bratislava
62Cisarik Pavol14915529SVK1648S60Tj Slavia Pu Presov
63Vesely Jozef14935716SVK1644Neaktivny Clen, Sympatizant
64Vargosko Juraj14951657SVK1624U18Tj Slavia Pu Presov
65Ivanecka Natalia14944510SVK1615U18Tj Slavia Pu Presov
66Kucik Patrik14931370SVK1582Tj Slavia Kosice
67Andras Anton14936526SVK1579Tj Slavia Kosice
68Dragula Miroslav14918196SVK1556S60Tj Slavia Pu Presov
69Tegda Michal14969017SVK1498Tj Slavia Pu Presov
70Magda Juraj14957914SVK1269Sachovy Klub Sabinov
71Pavlik Juraj14942950SVK1253Sachovy Klub Sabinov
72Magda Filip14957876SVK1230U18Sachovy Klub Sabinov
73Marcin Richard14955300SVK1098U18Tj Slavia Pu Presov
74Ziman Damian14967421SVK1085U18Tj Slavia Pu Presov
75Krajnakova Martina14960737SVK1039U18Tj Slavia Pu Presov
76Urda Ondrej14918722SVK1705Sachovy Klub Sabinov
77Tatarkova Daniela14918714SVK1477Zruseny Clen, Zruseny
78Rybovic Miroslav14923211SVK1417Tj Slavia Pu Presov
79Huska JaroslavSVK1000Zatial neregitrovany
80Vojtekova Tereza14968215SVK1000U18Tj Slavia Pu Presov