Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ŠSPK_KP v rapid sachu Amper2_Starší

Poslední aktualizace26.11.2019 21:30:13, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 118

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Janouš Marek23709650CZE1739ŠK 64 Plzeň
2Rudlof JanCZE0TJ Sokol Postřekov
3Vilímek Vít23718218CZE1681ŠK Líně
4Váňa Jan23726016CZE1551ŠK Tachov
5Do Quang Huy23737140CZE1490ŠK Líně
6Roubal Matyáš23727152CZE1476ŠK Sokol Klatovy
7Mametev Artem23710195CZE1473ŠK 64 Plzeň
8Valdman Jakub23718196CZE1470ŠK Líně
9Šindelář JakubCZE1469ŠK Přeštice
10Marešová Michaela392170CZE1458ŠK 64 Plzeň
11Škutil František Eliáš23727160CZE1432ŠK Dvorec
12Handlovský Jáchym23703687CZE1421Sokol Domažlice
13Bukvaj Jan23718129CZE1417ŠK Sokol Klatovy
14Bukvaj Martin23718137CZE1415ŠK Sokol Klatovy
15Les Jiří23703814CZE1415ŠK 64 Plzeň
16Kopčil Jakub23703741CZE1361SK Petřín Plzeň
17Řezníčková Sibyla398721CZE1358ŠK Tachov
18Novák Ondřej23718587CZE1340ŠK 64 Plzeň
19Dofek Tomáš23703660CZE1338Sokol Domažlice
20Janoušková Adéla23709804CZE1337ŠK Líně
21Velkoborský Tadeáš23709707CZE1325ŠK Sokol Klatovy
22Folková Markéta397458CZE1314SK Petřín Plzeň
23Kasík Denis23734434CZE1289ŠK Sokol Klatovy
24Urbánek Vojtěch23721308CZE1277ŠK 64 Plzeň
25Požár Pavel23718153CZE1265ŠK Sokol Klatovy
26Samuel Luděk23735929CZE1257SK Petřín Plzeň
27Janda Jiří1000CZE1000Domažlice
28Le Quoc Anh David23735848CZE1169SK Petřín Plzeň
29Dundr FilipCZE1168ŠK Sokol Klatovy
30Kopčil Richard23711400CZE1150SK Petřín Plzeň
31Hrdina Jan23731397CZE1137ŠK Garde Kaznějov
32Stepanyshyn KaterinaCZE1103ŠK 64 Plzeň
33Skřivan Matěj23718170CZE1100ŠK Sokol Klatovy
34Šrámek Jakub23711604CZE1094Sokol Domažlice
35Švantner RichardCZE1091ŠK Líně
36Šubrt JakubCZE1085ŠK Garde Kaznějov
37Černá Miriam23732717CZE1073SK Petřín Plzeň
38Šubrt DominikCZE1072ŠK Garde Kaznějov
39Stegner Mathias23718188CZE1066ŠK Sokol Klatovy
40Hornek Daniel23711353CZE1050ŠK Dvorec
41Trsková AnežkaCZE1049ŠK Líně
42Dominiková DenisaCZE1040Sokol Domažlice
43Štván Jan23711639CZE1032ŠK Dvorec
44Kostohryz JiříCZE1000SK Tachov
45Konjata VáclavCZE1321Tj Plzeň Košutka Z.S.
46Nádaský VojtěchCZE1000
47Bui LukášCZE0
48Doan LukášCZE0
49Hejlová AdélaCZE1000ŠK Líně
50Hrdinová JolanaCZE1000ŠK Garde Kaznějov
51Kreuzman TomášCZE1000ŠK Sokol Klatovy
52Tomek DanielCZE1000ŠK 64 Plzeň
Advertisement