Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:15:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Doprovodný turnaj při KP družstev mládeže
Poslední aktualizace25.01.2020 15:50:39, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
4. Kolo Datum kola 2019/12/14 Hodina 10:20
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
32
Řepka Martin
0
1
0 - 1
3
Řepka Jan
1100
31
2
24
Peška Matyáš
0
1
0 - 1
2
Stašok Vladislav
0
27
3
3
Provazník Rafael
1214
1
1 - 0
1
Trnka Libor
0
28
4
1
Výchopeň Martin
0
0
1 - 0
1
Ševčík Filip
0
33
5
18
Kočí Kateřina
0
0
0 - 1
0
Mojžíš Marek
1273
4
6
9
Hlaváčikova Lucia
1100
0
1 - 0
0
Mucha Jakub
0
21
7
25
Prokop Ondřej
0
0
0 - 1
0
Starý Šimon
1100
10
8
17
Jackovičová Veronika
0
0
0 - 1
0
Velehradský Kryštof
0
30
9
29
Trnka Ondřej
0
0
0 - 1
0
Poruban Tomáš
0
36
10
37
Poruban Petr
0
0
1 - 0
0
Prokop Tomáš
0
38
11
2
Šlahůnek Martin
1232
1
0
nenasazen
12
5
Kunčická Klára
1199
2
0
nenasazen
13
6
Hladká Leontýna
1190
3
0
nenasazen
14
7
Rudolf Martin
1182
1
0
nenasazen
15
8
Klinkovský Vojtěch
1139
1
0
nenasazen
16
11
Jabůrek David
1077
0
0
nenasazen
17
12
Pukowietz Marek
1072
1
0
nenasazen
18
13
Laxa Matěj
1047
1
0
nenasazen
19
14
Bany Jonáš Theodor
0
1
0
nenasazen
20
15
Dorazilová Kristýna
0
0
0
nenasazen
21
16
Hladký Petr
0
1
0
nenasazen
22
19
Kubinec Filip
0
1
0
nenasazen
23
20
Képes Karol
0
1
0
nenasazen
24
22
Peroutka Marek
0
2
0
nenasazen
25
23
Peroutka Matěj
0
1
0
nenasazen
26
26
Stašok Serhij
0
0
0
nenasazen
27
34
Ševčík Slavomír
0
0
0
nenasazen
28
35
Šmarda Šimon
0
0
0
nenasazen
29
39
Mikulenková Natálie
0
0
0
nenasazen
30
40
Vindiš Patrik
0
0
0
nenasazen
31
41
Vančura Samuel
1235
0
0
nenasazen
32
42
Kolář Vojtěch
1146
0
0
nenasazen
33
43
Feďkiv Martin
1100
0
0
nenasazen
34
44
Pospíšil Jakub
0
0
0
nenasazen
35
45
Jekl Lukáš
1084
0
0
nenasazen
36
46
Crhonek Jakub
1100
0
0
nenasazen
37
47
Brožová Barbora
0
0
0
nenasazen
38
48
Mojžíš Prokop
0
0
0
nenasazen
39
49
Jabůrek Radim
0
0
0
nenasazen
40
50
Šetina Jan
0
0
0
nenasazen
41
51
Ulrich Adam
1090
0
0
nenasazen
42
52
Crhonek Jan
0
0
0
nenasazen
43
53
Vymyslický Jiří
1233
0
0
nenasazen
44
54
Sedlák Václav
1131
0
0
nenasazen
45
55
Coufalová Laura
1095
0
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž