Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:59:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Jihomoravský krajský přebor I. třídy 2019-2020
Poslední aktualizace14.06.2020 21:41:43, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
6. Kolo Datum kola 2020/01/19 Hodina 09:00
Šach.
12
ŠK Kuřim B
ELO
-
9
ŠK Duras BVK Královo Pole B
ELO
4 : 4
1.1
Košata Jan
2110
-
Kredl Karel
2096
1 - 0
1.2
Němec David
2058
-
Nový Martin
2057
1 - 0
1.3
Majer Jiří
1998
-
Kureš Michael
1943
0 - 1
1.4
Horák Bronislav
1950
-
Zavadil Michal
1994
0 - 1
1.5
Kříž Tomáš
1766
-
Glozar Petr
1918
0 - 1
1.6
Kudla Vladimír
1906
-
Tůma Miroslav
1866
1 - 0
1.7
Pešl Jan
1766
-
Hyrš Martin
1906
½ - ½
1.8
Hrdina Jiří
1645
-
Fuchs Luděk
1853
½ - ½
Šach.
10
ŠK Agrotec Hustopeče
ELO
-
8
ŠO MKS Vyškov
ELO
4 : 4
2.1
FM
Markovič Ivan
2103
-
Dvořák Adam
2121
1 - 0
2.2
Fojtík Tomáš
2021
-
Jireš Jiří
2164
0 - 1
2.3
Urban Vlastimil
1929
-
Hejný Jaroslav
1970
1 - 0
2.4
Kuchynka Luboš
1916
-
Kejík František
2028
1 - 0
2.5
Vaculík Martin
1734
-
Rozumek Vlastimil
1953
½ - ½
2.6
Zlámal Radek
1670
-
Štrublík Martin
1805
0 - 1
2.7
Jurák Stanislav
1728
-
Zabloudil Radek
1851
0 - 1
2.8
Kunc Petr
1914
-
Majetič Radim
1761
½ - ½
Šach.
11
TJ Sloup
ELO
-
7
Jezdci Jundrov C
ELO
2½:5½
3.1
Boháček Milan
2074
-
Slepov Kyryl
1973
½ - ½
3.2
Dirgas Josef
2102
-
Mlýnek Petr
2053
½ - ½
3.3
Pokladník Martin
2001
-
Šípek Michal
2025
1 - 0
3.4
Ševčík Leoš
1980
-
Růžička František
2052
0 - 1
3.5
Baláž František
1888
-
Volák Šimon
1937
0 - 1
3.6
Moc Roman
1928
-
Růžička Martin
1913
½ - ½
3.7
Moc Martin
1935
-
Šípek Oldřich
1933
0 - 1
3.8
Helebrand Zdeněk
1802
-
Hladký Tadeáš
1773
0 - 1
Šach.
1
ŠK Veselí nad Moravou
ELO
-
6
Jezdci Jundrov B
ELO
3 : 5
4.1
Hudeček Jan
2223
-
Hošek Martin
2146
1 - 0
4.2
Uřičář Jakub
2185
-
FM
Buchníček Petr
2299
0 - 1
4.3
Symerský Petr
2121
-
Musil Jiří
2161
½ - ½
4.4
Bílek Petr
2013
-
Bednář Jakub
2215
0 - 1
4.5
Klenner Richard
1954
-
Továrek Antonín
1982
½ - ½
4.6
Křížek František
1923
-
Tioka Zdeněk
1943
0 - 1
4.7
Skalka Jan
1910
-
Chmelíček Bronislav
1905
½ - ½
4.8
Navrátil Josef
2027
-
Nikodém Gustav
2013
½ - ½
Šach.
2
SK Podlužan Prušánky B
ELO
-
5
ŠK Hodonín
ELO
4 : 4
5.1
Mlénský Dalibor
2065
-
Provazník Michal
2166
0 - 1
5.2
Mayer Josef
2041
-
Kladňák Martin
1970
1 - 0
5.3
Skočík Marek
1900
-
Racek Michal
2017
½ - ½
5.4
Marek Jiří
1917
-
Trávníček Petr
2144
0 - 1
5.5
Dryšl Radek
1916
-
Taptič Filip
1900
½ - ½
5.6
Kocáb Jan
1960
-
Ling Bronislav
1886
½ - ½
5.7
Krolop Petr
1809
-
Myšulka Jiří
1843
1 - 0
5.8
Budín Marek
1582
-
Šmíd Vladimír
1852
½ - ½
Šach.
3
TJ Znojmo
ELO
-
4
VSK Universita Brno
ELO
5 : 3
6.1
Růžička Josef
2233
-
Gajdoš Daniel
2056
½ - ½
6.2
Škaroupka Jiří
2162
-
Kiša Lubomír
2192
½ - ½
6.3
Kavan Zdeněk
2149
-
Jelínek Ota
2167
1 - 0
6.4
Dvořák Libor
2009
-
Borovský Adam
1937
0 - 1
6.5
Skřenek Jiří
1959
-
Uhmann Jan
2000
½ - ½
6.6
Nekula Richard
1975
-
Bakoš Eduard
2061
1 - 0
6.7
Petlák Josef
1922
-
Říha Otmar
1902
½ - ½
6.8
Fojtách Ivan
1976
-
Šebek Jan
1877
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž