Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:51:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Klášterecký pohár 2011 mladší žáci
Last update 30.03.2011 17:41:51, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Vykouk Jan
CZE
1683
Svè Most
2
Soukup Václav
CZE
1537
Šk Spartak Ústí N.l.
3
Brejník Gustav
CZE
1445
Klub Šachistù Štìtí
4
Kalinová Eliška
CZE
1344
Šk Spartak Ústí N.l.
5
Zahradník Aleš
CZE
1307
Šachy Povrly
6
Pavelka Hubert Jan
CZE
1293
Šk Spartak Ústí N.l.
7
Kadlec Daniel
CZE
1253
Svè Most
8
Mrišová Eliška
CZE
1250
Tj Slavoj Litomìøice
9
Pech David
CZE
1250
Šachy Povrly
10
Polanský Adam Luboš
CZE
1250
Svè Most
11
Randák Richard
CZE
1250
Šk Karlovy Vary
12
Škuthan Radek
CZE
1250
Svè Most
13
Abrahám Tomáš
CZE
1100
Svè Most
14
Koèí Vít
CZE
1100
Svè Most
15
Ordoš Aleš
CZE
1100
Karlovarský Šachklub Tiet
16
Reiner Jakub
CZE
1100
Svè Most
17
Zboøil Petr
CZE
1100
Karlovarský Šachklub Tiet
18
Zeman Pavel
CZE
1100
ŠK Teplice
19
Šnábl Šimon
CZE
1100
Tj Sokol Údlice
20
Špièka Jan
CZE
1100
Šk Karlovy Vary
21
Èabala Tadeáš
CZE
1100
Tj Spartak Chodov
22
Balín Daniel
CZE
1000
Šk Spartak Ústí N.l.
23
Bechyòský Vojtìch
CZE
1000
Svè Most
24
Benda David
CZE
1000
Svè Most
25
Brzybohatý Patrik
CZE
1000
Šk Mddm Postoloprty
26
David Miroslav
CZE
1000
Šk Spartak Ústí N.l.
27
Devera Martin
CZE
1000
Šk Viamont Teplice
28
Hora Aleš
CZE
1000
Svè Most
29
Ježek Jakub
CZE
1000
Svè Most
30
Kalužný Maxmilián
CZE
1000
Tj Sokol Údlice
31
Kopáèek Lukáš
CZE
1000
1. ZŠ Lovosice
32
Kotalík Ivan
CZE
1000
Tj Klášterec Nad Ohøí
33
Kroutil Vladislav
CZE
1000
Tj Sokol Údlice
34
Kroutilová Jitka
CZE
1000
Tj Sokol Údlice
35
Kucherjavyj Nazar
CZE
1000
ŠK Postoloprty
36
Matuška Ondøej
CZE
1000
TJ Slavoj Litomìøice
37
Nademlejnský Vít
CZE
1000
TJ Slavoj Litomìøice
38
Peroutka Šimon
CZE
1000
Tj Sokol Údlice
39
Pešek Michal
CZE
1000
Svè Most
40
Pick Daniel
CZE
1000
Klub Šachistù Štìtí
41
Sabov Patrik
CZE
1000
ŠK Postoloprty
42
Seifert Tomáš
CZE
1000
Tj Sokol Litvínov-Lom.
43
Spišjak Jakub
CZE
1000
Tj Sokol Údlice
44
Spurná Jana
CZE
1000
ZŠ Kryry
45
Stríž Vojtìch
CZE
1000
Svè Most
46
Stárek Eduard
CZE
1000
ŠK Postoloprty
47
Sysel František
CZE
1000
Šachy Povrly
48
Trojáèek Otakar
CZE
1000
Tj Slavoj Litomìøice
49
Turek Mikuláš
CZE
1000
Masarykova ZŠ Litomìøice
50
Turek Václav
CZE
1000
Masarykova ZŠ Litomìøice
51
Turková Hana
CZE
1000
Masarykova ZŠ Litomìøice
52
Ulrych Tomáš
CZE
1000
ŠK Postoloprty
53
Vejražka Kryštof
CZE
1000
Klub Šachistù Štìtí
54
Vydra Martin
CZE
1000
TJ Slavoj Litomìøice
55
Šponták Robert
CZE
1000
Tj Klášterec Nad Ohøí
56
Èerníèek Matyáš
CZE
1000
ŠK UNION Louny
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use