Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK 64 "B" (Rtg prům.:1857, Kapitán: Pavel Blažek / PH 1: 24 / PH 2: 46,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Blažek Pavel1777CZE320536½½00½½1½½½½5,0111896
2Krejčí Petr1929CZE32787511½½10½116,591830
3FMSpodný Josef1844CZE3074831½½2,031804
4Procházka Peter1852CZE3854841½½½02,551818
5Bartoněk Rostislav1856CZE½10010½½½½4,5101671
6Petráň Tomáš1843CZE3494021111011½½7,091628
7Burýšek Petr1764CZE23707178½½10½½1½04,591596
8Zamazal Milan1844CZE00,011754
9Hanus Daniel1250CZE½00,521776
10Platovský Jiří1746CZE½0,511438
11Všetečka Milan1684CZE3722691111105,061516
12Bezdíček Miloš1658CZE367028½½11½11½6,081377
13Střelec Ladislav1554CZE37812711,011539
14Kopuletý Jan1737CZE½0,511258
18Hafrovič Vendelín1427CZE11,011000
  2. VSK Univerzita "C" (Rtg prům.:1818, Kapitán: Renáta Vaculíková / PH 1: 23 / PH 2: 47)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Pelikán Ctibor1940CZE237119810½+1,531840
2Šebek Jan1854CZE39526900111000+04,0101898
3Weber Tomáš1593CZE3980800½11+03,561815
4Fuchs Petr1833CZE395242½½½0½½+½4,081781
5Zerdaloglu Vasilis1783CZE348201½½0½10½+15,091654
6Vaculíková Renáta1783CZE3952771½111½1½1+19,5111673
7Dufek Martin1728CZE321362010½0+2,561690
8Brychta Jan1688CZE23717807½0,511393
9Phan Thanh0CZE101½½3,051437
10Spěvák Josef1568CZE11,011762
11Sobocik František1313CZE100+½13,561413
12Konečný Pavel1730CZE1½½+1½+5,571277
13Babák Pavel1482CZE11½+3,541086
  3. Jezdci Jundrov "D" (Rtg prům.:1870, Kapitán: Oldřich Šípek / PH 1: 23 / PH 2: 46)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Šípek Michal2032CZE3255541½½½10½0½½5,0101870
2Kočiščáková Alexandra1994SVK1491251111½½3,041855
3Tioka Zdeněk1929CZE396931½101110½117,0101723
4Šípek Oldřich1856CZE312975½001111½5,081659
5Hladký Tadeáš1762CZE23707224½½111011118,0101732
6Vojtek Pavel1438CZE23710128101111½0½6,091519
7Skula Ladislav0CZE237262450½011,541651
8Hrůza Tomáš1186CZE000,021335
9Mojžíš Marek1273CZE39912410½102,551460
10Klamár Maroš1704SVK1491241400,011000
11Slezák Jiří1747CZE389331½11,521672
15Sepši Jakub1258CZE0001101111½6,5111396
17Mojžíš Prokop0CZE39913200,011000
  4. Bystrc Oilers "B" (Rtg prům.:1949, Kapitán: Jiří Řehůřek / PH 1: 20 / PH 2: 38)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1CMŘehůřek Lukáš2134CZE311790½1½13,041852
2Horsák Jan2084CZE3275730½00,531893
3Kubát Pavel1934CZE32567801113,041909
4Sikora Lukáš1887CZE346322½½1,021877
5Petruška Miroslav1873CZE1491094200,011826
6Hrdina Jiří1878CZE36286701½½½2,551734
7Pelikán Jaromír1767CZE380911½½110½1½5,081608
8Kacálek Tomáš1726CZE32708500½001½114,091699
9Řehůřek Jiří1595CZE332275+0½½½02,561431
10Haupt Jaromír1708CZE31607511,011250
11Kalod Michal1853CZE336963½0,511716
12Alexandr Petr1709CZE375250½½1011½4,571417
13Kubíček Jiří1781CZE3480901½10½14,061420
14Kopkan Pavel1800CZE32374800,011660
16Ott Richard0CZE11½11004,571527
17Glacner Karel1539CZE326020100012,051388
  5. Vojenská akademie (Rtg prům.:1863, Kapitán: Zdeněk Nývlt / PH 1: 18 / PH 2: 37,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Vítovec Jiří1926CZE32588011½01½4,061847
2Pouch Milan2045CZE3566541½1½104,061908
3Žitný Petr1852CZE306444101½02,551831
4Nývlt Zdeněk1798CZE3893740½0½½½½002,591785
5Onuca Petr1818CZE00011½013,581645
6Brauner Radek1716CZE1010½1½½4,581619
7Beer František1850CZE1½½11½½1½6,591526
8Herz Luboš1754CZE½½1114,051573
9Sabol Václav1554CZE11,011102
10Kroulík Jan1611CZE11013,041315
11Vrátníček Přemysl1628CZE11,011065
12Trnka Vladimír1598CZE11,011219
  6. Moravská Slávia "D" (Rtg prům.:1812, Kapitán: Kristián Hobza / PH 1: 16 / PH 2: 36,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Řehůřek Karel1793CZE306010½½010001½3,591911
2Zeman Arnošt1899CZE31842600000½1½½2,591907
3Janků Luboslav1813CZE39686901½0½011½½5,0101793
4Prokop Jiří1693CZE376582½½½12,541829
5Turza Pavel1779CZE329630½½½½0101116,0101645
6Kepák Libor1693CZE3161481½01,531521
7Breindl Jaroslav1843CZE305642½0½10½1½15,091486
8Rumian Karel1615CZE½10½01½0½15,0101434
10Stříbrný Rostislav1597CZE10110½104,581466
12Kuchařík Jan1752CZE305901½0,511451
13Hobza Kristián1551CZE396842½00,521360
  7. DM Klášterského "A" (Rtg prům.:1884, Kapitán: Ivan Petlan / PH 1: 16 / PH 2: 35,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Mareš Jan1958CZE333611½1113,541830
2Řehák Lukáš1970CZE304417½1½1½1½½5,581882
3Petlan Ivan1933CZE23718617011½1½11118,0101786
4Slámečka Karel1831CZE3969230110½½3,061670
5Murinová Júlia1826SVK149190440½101½3,061684
6Kašpárek Ondřej1800CZE3035420½112,541682
7Mareš Petr1718CZE3469181½12,531737
10Vémola Luděk1638CZE½0,511764
11Fibich Ondřej1568CZE½0101,541453
12Směšný David1271CZE00000+1,061626
13Korytár Štefan0CZE0010+02,061656
14Ribarič Martin0CZE½00,521434
15Zouhar Pavel0CZE010000012,081343
  8. Duras "D" (Rtg prům.:1823, Kapitán: Rudolf Moulis / PH 1: 14 / PH 2: 37)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Moulis Rudolf1917CZE3398731101½½0½1½½6,5111886
2Strnad Ondřej1887CZE344141½1½0½2,551806
3Tomíška Miroslav1846CZE23728744½½½½½2,551780
4Kudláček Jaroslav1834CZE31854010001,041861
5Hyrš Martin1829CZE318191½0½11½½4,071774
6Weber Tomáš1737CZE344168-½01½10½3,581754
7Koukal Ondřej1709CZE361100½11½3,041623
8Zdražil Karel1491CZE½½10½1½04,081535
10Kunčická Klára1199CZE237138441½0012,551374
11Daniel Antonín1418CZE39267701+½1½04,071517
12Brož Jan1544CZE396435½00,521847
13Lúč Martin1414CZE39035601+013,051425
14Vorel Jan0CZE0000,031180
  9. Lokomotiva "G" (Rtg prům.:1764, Kapitán: Jiří Vachek / PH 1: 11 / PH 2: 34)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Lička Vlastimil1868CZE30594400½0½½101½4,0101912
2Martišek Karel1817CZE329967½01011½1½05,5101892
3Pospíšil Patrik1752CZE365904½11,521843
4Hladký Milan1703CZE397555½0½001½½½3,591785
5Kalendovský Jan1830CZE321095½½½111½0½5,591753
6Vachek Jiří1719CZE33878801½0½½½03,081577
7Zikan Karel1660CZE320510½½1100115,081573
8Hála Pavel1451CZE368636½½11½0½04,081450
9Hloušek Milan1415CZE396966½-0,521000
10Pospíšil Tomáš1413CZE237277721½01,531466
  10. Lokomotiva "H" (Rtg prům.:1744, Kapitán: Alexandr Marša / PH 1: 9 / PH 2: 34)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Marša Alexandr1889CZE237102091½001½0014,091865
2Mazanec Jan1844CZE1½½0½½½0½4,091853
3Paulík Martin1879CZE34908910½1½03,061783
4Lisik Miroslav1722CZE1491625801010½0½0½14,5111733
5Baťa Jiří1590CZE3778301100½02,561645
6Mazanec Karel1629CZE39910811½001½0½04,5101596
7Doškař Miloslav1580CZE35110511½½01½11½7,0101444
9Polák Zdeněk1530CZE39914010110003,071448
10Skřivánek Roman1553CZE397512½½01,031411
11Zamarská Dagmar1481CZE377384½0000,541411
  11. Duras "E" (Rtg prům.:1497, Kapitán: Leoš Fojt / PH 1: 5 / PH 2: 31)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Navrátil Patrik1684CZE237186501½½01½+4,571847
2Machala Matěj1632CZE23717467½½½½½1+4,571852
3Fojt Leoš1776CZE38432111½½0½½½0½+6,0111855
4Strnad Radek1683CZE3441500½+1,531280
5Borkovec Ondřej0CZE237338530010+2,051780
6Grausgruber Jiří1250CZE2373118400½0+1,551591
7Holubec Jakub1165CZE237261990000+1,051874
8Fojt Ondřej1118CZE36562900½½12,051612
9Pejchlová Zuzana1102CZE2373121400011,041602
10Karafiát Vojtěch1219CZE23726237000000,051597
11Klinkovský Vojtěch1139CZE0½0½1,041551
12Šmídek Prokop1065CZE23723149000½1001,571578
14Malý Patrik0CZE1100½114,571211
  12. DM Klášterského "B" (Rtg prům.:1619, Kapitán: Tomáš Dorazil / PH 1: 3 / PH 2: 23)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Pochylý Bronislav1851CZE3379191½½1011½½6,091865
2Rösner Tomáš1922CZE323322½1½½½½3,561859
3Dorazil Tomáš1615CZE23727624½½½½½00½0½3,5101843
4Režný František1559CZE343854001001,051815
5Šimčík Radek1645CZE10100½0½03,091706
6Coufal Karel1393CZE389269½½0000½1,571713
7Gilg Jindřich1351CZE3892770110000½2,581470
8Skoumal Radek1316CZE343463000000,051550
9Fiker Ivan0CZE000,021623
10Václavová Adéla0CZE0½½001,051397
11Fiker Ivan0CZE00,011000
12Hlavatý Roman0CZE00,011258
15Ferby Ondřej0CZE+01,021684
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, tiráž