Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bleskový turnaj mládeže tábor KHŠŠ

Poslední aktualizace19.08.2019 17:21:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Gloser DavidCZE21472222 ŠK Polabiny, z.s.8,00,040,552,0
25Janouch Jáchym ŠtěpánCZE1819Šachový klub Jičín z.s.7,50,040,550,5
311Zelba LukášCZE1610ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.7,00,038,549,5
410Vestfál JanCZE1658ŠŠPM Lipky HK6,50,041,054,0
52Ret Adam JosefCZE2047Šachový klub Jičín z.s.6,50,038,550,5
64Voříšková AnnaCZE1929ŠŠPM Lipky HK6,00,039,551,5
76Winter OndřejCZE1806Šachový klub Lípa, z.s.6,00,038,550,5
89Pražák ViktorCZE1660Šachový klub Lípa, z.s.6,00,037,047,0
916Gloser TomášCZE1431Šachový klub Lípa, z.s.6,00,034,543,0
107Zdechovský TobiášCZE1786ŠŠPM Lipky HK5,50,043,555,5
113Rokoš FilipCZE2015ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.5,50,041,053,0
1213Dedek JanCZE1542ŠŠPM Lipky HK5,50,038,046,5
1312Bednář MilošCZE1573ŠŠPM Lipky HK5,50,033,043,0
1415Dušánek MichalCZE1467Region Panda, z.s.5,50,033,042,0
158Kačírek PavelCZE1674Region Panda, z.s.5,00,036,048,0
1617Marxová ŠárkaCZE1391TJ Jiskra Jaroměř5,00,035,545,5
1726Olšák VojtěchCZE1225Šachový klub Lípa, z.s.5,00,034,043,5
1821Komora MatějCZE1237ŠŠPM Lipky HK5,00,033,540,5
1918Šmajzrová DominikaCZE1387Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.5,00,033,043,0
2020Hetfleischová ElenCZE1302Region Panda, z.s.5,00,032,040,0
2123Špriňar MichalCZE1163ŠŠPM Lipky HK5,00,030,539,5
2222Svoboda OndřejCZE1198ŠŠPM Lipky HK5,00,029,538,0
2333Lesák DavidCZE1075TJ Jiskra Jaroměř5,00,029,036,0
2427Koblic JanCZE1221Region Panda, z.s.4,50,031,037,5
2541Jarešová VendulaCZE0TJ Jiskra Jaroměř4,50,022,028,5
2614Till VáclavCZE1499Region Panda, z.s.4,00,037,048,5
2730Vlček VojtěchCZE1093Šachový klub Červený Kostelec z.s.4,00,034,542,5
2824Archlebová StelaCZE1119TJ Jiskra Jaroměř4,00,033,043,5
2925Jakubec VítCZE1239Šachový klub Jičín z.s.4,00,032,540,5
3043Pávek LeošCZE0ŠŠPM Lipky HK4,00,030,038,0
3134Voříšek JanCZE1061ŠŠPM Lipky HK4,00,029,539,0
3246Šlapák PetrCZE0ŠŠPM Lipky HK4,00,029,036,5
3319Vošmik MatějCZE1333Šachový klub Lípa, z.s.4,00,028,035,5
3431Zelba JosefCZE1088ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.4,00,026,034,5
3529Dvořák MilanCZE1100Region Panda, z.s.4,00,022,028,5
3645Pech OliverCZE0ŠŠPM Lipky HK3,50,029,536,0
3747Vošmik JáchymCZE0Šachový klub Lípa, z.s.3,50,028,037,5
3840Holubář RomanCZE0ŠŠPM Lipky HK3,50,028,036,0
3932Barták AdamCZE1086ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.3,50,028,035,5
4037Částek ZdeněkCZE0TJ Jiskra Jaroměř3,50,025,030,5
4139Fibigerová LucieCZE0ŠŠPM Lipky HK3,00,025,031,5
4238Dekker NataliaCZE0TJ Lokomotiva Trutnov3,00,025,031,0
4335Uhlířová MarianaCZE1047TJ Jiskra Jaroměř3,00,023,531,0
4442Kobza GabrielCZE0ŠŠPM Lipky HK3,00,023,530,0
4528Archlebová IvaCZE1100TJ Jiskra Jaroměř2,50,020,528,5
4636Archlebová EvaCZE0TJ Jiskra Jaroměř2,00,024,031,5
4744Pech ErikCZE0ŠŠPM Lipky HK1,00,025,032,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž