2. liga F 19/20

OrganizátorSTK, Šachový svaz ČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeJan Malec
Hlavní rozhodčíIA Jiřina Prokopová
Bedenkzeit90 min/40 tahu + 30 min + 30s/tah
Number of rounds11
Tournament typeKaždý s každým pro družstva
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2019/10/13 Datum do 2020/06/28
Ø ELO turnaje2027
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.09.2020 16:50:39, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnaje1LZ, 1LV, 2LA, 2LB, 2LC, 2LD, 2LE, 2LF
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoRtgFIDERtgNFEDDružstvoŠach.Krtg+/-
1Bachořík Otto21082126CZELabortech Ostrava "B"820-18,6
2Baier Pavel21042097CZEBaník Havířov17200,0
3Banasik Krzysztof21790POLSokol Vrbno pod P.6205,4
4Bareš Jáchym21362075CZEA64 Proclient Grygov132014,2
5Bělačík Jan19161898CZEŠK Karviná14202,4
6FMBělunek Vladimír22252250CZETJ Tatran Litovel31010,3
7Beluská Tereza19431925CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"14200,0
8Benčo Pavel22162203CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"5207,6
9Beran Petr20142008CZETJ Slovan Havířov920-6,0
10IMBiolek, ml. Richard24612447CZEA64 Proclient Grygov110-12,3
11IMBiolek, st. Richard24152407CZEA64 Proclient Grygov210-3,2
12Botur Michal19631928CZEA64 Proclient Grygov15200,0
13Broda Michal17851792CZEŠK Karviná18200,0
14Buchta Bartoloměj15771551CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"20400,0
15Bulava Petr20452029CZEBaník Havířov62016,8
16Bulawa Marek18831908CZEBaník Havířov15204,8
17Bureš Martin20722118CZETJ Ostrava "B"120-34,0
18IMButkiewicz Lukasz24000POLSokol Vrbno pod P.210-5,8
19Bystroň Ladislav16611717CZESokol Vrbno pod P.17400,0
20FMČempel Jaroslav20452043CZEŠK Slavoj Poruba "C"42026,6
21Chlevišťan Jakub20602079CZEŠK Slavoj Poruba "C"12200,0
22Chliapas Nikos19701959CZELabortech Ostrava "B"12208,0
23Chrostek Lukáš19051924CZETJ Ostrava "B"1320-14,8
24Čížek Petr18441872CZELabortech Ostrava "B"112017,2
25Cupek Martin20692081CZETŽ Třinec "B"9201,2
26Didi Jan20232030CZETJ Ostrava "B"620-32,0
27IMDobrovolský Ladislav22772299CZEBaník Havířov1107,9
28Dostál Radim19841999CZEŠK Slavoj Poruba "C"1520-9,8
29Fargač Martin23062264CZETŽ Třinec "B"32053,8
30Fialka Adam18501835CZESK Slavia Orlová "B"1220-5,8
31FMFiřt Stanislav21912163CZELabortech Ostrava "B"3101,0
32Fojtík Vlastislav20042006CZESokol Vrbno pod P.1220-5,8
33Foltyn Lukasz19750POLŠK Karviná9200,6
34Folwarczný Jiří17381764CZEŠK Karviná2020-3,4
35Frank Adam22602171CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"64011,6
36FMFrolík Martin21742187CZETŽ Třinec "B"720-9,2
37Fuksík Jakub21322157CZEA64 Proclient Grygov920-27,2
38Fuksík Jaroslav01557CZEA64 Proclient Grygov19
39Funiok Marcel20772069CZEBaník Havířov720-9,8
40Funiok Richard19181914CZEBaník Havířov162011,0
41Gawlas Roman20191992CZETJ Tatran Litovel102017,4
42Gerych Jan20061990CZETJ Tatran Litovel172013,8
43Gnida Patrik22122210CZETJ Tatran Litovel42012,8
44Gnojek Petr21262119CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"44039,6
45Gregůrková Nikola17021643CZEA64 Proclient Grygov1840-5,6
46Gruštík Radomír22112206CZEŠK Karviná10200,0
47Haderka Karel18211787CZETJ Tatran Litovel7201,8
48FMHájek Michal22192198CZELabortech Ostrava "B"15200,0
49Hampl Martin13551435CZETJ Tatran Litovel940-12,8
50Hampl Pavel17211531CZETJ Tatran Litovel8402,0
51Havelka Ondřej21402086CZELabortech Ostrava "B"22013,2
52Hladík Oto21422163CZETJ Ostrava "B"4202,6
53Holeček Vladimír19041901CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"15202,2
54Horváth Tomáš20272023CZESK Slavia Orlová "B"620-7,4
55Hrbáček Miroslav19221928CZESokol Vrbno pod P.1120-22,0
56Hričko Martin19011932CZETJ Slovan Havířov1120-4,2
57Hurta Jiří17761764CZELabortech Ostrava "B"132014,4
58Janyška Pavel21592153CZESokol Vrbno pod P.820-16,0
59Jarolím Jan19801964CZEŠK Slavoj Poruba "C"1620-6,4
60IMJaworski Miroslaw21960POLTJ Slovan Havířov310-0,8
61Jelínek Marek21092093CZETJ Ostrava "B"14200,0
62Juroszek Radomil20061982CZETŽ Třinec "B"17200,0
63Kála Jiří01427CZETJ Slovan Havířov15
64Kaminský Rudolf20311977CZETJ Slovan Havířov820-2,0
65Káňa Pavel20182026CZEŠK Karviná82022,2
66Kander Ladislav20422010CZELabortech Ostrava "B"9202,8
67Kaňok Jaroslav21462165CZELabortech Ostrava "B"72021,6
68Kárník Pavel22822293CZESokol Vrbno pod P.720-9,6
69Kašpárek Ivo16431719CZEŠK Slavoj Poruba "C"17400,0
70Kičmer Petr21902173CZEBaník Havířov22028,2
71Kijonka Ondřej15441574CZEBaník Havířov1440-3,2
72Kocián Karel21292140CZETŽ Třinec "B"1220-4,8
73Kolář Stanislav20572072CZEBaník Havířov420-23,8
74Konečný Vladimír18191839CZEŠK Karviná17202,8
75Kopcová Ludmila19151928CZETJ Ostrava "B"920-7,0
76Kopec, ml. Ladislav17991772CZETJ Ostrava "B"1840-16,4
77Kopec, st. Ladislav20692066CZETJ Ostrava "B"820-15,6
78Kostka Vít21382127CZESK Slavia Orlová "B"420-6,2
79Kovář Oldřich19751973CZELabortech Ostrava "B"1620-2,8
80Kozel Jiří21062116CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"920-15,8
81Kozelský Marek19601961CZELabortech Ostrava "B"1020-5,2
82Krajina Aleš21722166CZELabortech Ostrava "B"5207,6
83Kramoliš Pavel18301830CZETJ Ostrava "B"1920-8,6
84GMKrejčí, ml. Jan25432552CZETJ Tatran Litovel110-2,0
85Krejčí, st. Jan20782076CZETJ Tatran Litovel132017,6
86Kubeczka Aleš20222038CZETJ Slovan Havířov7204,6
87Kuboš Rostislav21342113CZESK Slavia Orlová "B"1320-14,0
88Kuchař Matěj19852009CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"1120-0,4
89Kudla Richard20232039CZEŠK Slavoj Poruba "C"920-2,4
90Kufa Pavel21182151CZEŠK Slavoj Poruba "C"320-17,0
91Kvíčala Miroslav20352026CZETŽ Třinec "B"1020-5,4
92IMLangner Ladislav23732361CZETŽ Třinec "B"1103,0
93WFMLaurincová Kristýna19871993CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"10409,2
94Lepík Jaroslav17891798CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"1820-4,2
95Letovanec Petr18461822CZETŽ Třinec "B"1620-0,4
96Lipus Petr14991554CZETŽ Třinec "B"19400,0
97Lojek Marek21962148CZESK Slavia Orlová "B"22010,4
98IMLuch Michal24090POLSokol Vrbno pod P.310-3,0
99Macíček Jakub22452235CZELabortech Ostrava "B"6205,2
100Máj Svatopluk18911905CZESokol Vrbno pod P.1320-0,6
101Malyrz Ladislav18981868CZETŽ Třinec "B"152011,4
102Maroszczyk Wieslaw18671883CZETŽ Třinec "B"142011,4
103Matoušek Petr21192093CZEA64 Proclient Grygov620-4,4
104Mavrev David18081809CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"16400,0
105CMMiča Marek23242171CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"120-14,6
106Mičulka David20382021CZEŠK Slavoj Poruba "C"1020-14,8
107Mičulka Petr20322031CZEŠK Slavoj Poruba "C"11208,6
108Míka Tomáš18691883CZETJ Tatran Litovel194018,4
109Milat Patrik20642050CZEŠK Slavoj Poruba "C"820-13,4
110Milián Milan18621843CZESokol Vrbno pod P.1420-5,8
111Mohapl Petr20262020CZETJ Tatran Litovel1420-21,2
112Mrázek Roman18391838CZEŠK Karviná1320-0,4
113IMMroziak Maciej23690POLŠK Karviná210-9,1
114Mrva Marek21062134CZETJ Ostrava "B"520-2,2
115Musil Vítězslav18971880CZEA64 Proclient Grygov14204,4
116IMNeděla Vlastimil23402352CZETJ Slovan Havířov110-0,2
117Neoral Antonín20942110CZETJ Tatran Litovel1220-14,2
118Neumann Filip20421986CZETJ Ostrava "B"24041,6
119Novák Jiří20031988CZESK Slavia Orlová "B"72024,6
120Nytra Ondřej21122072CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"134048,4
121Nytra Petr19331970CZESK Slavia Orlová "B"1120-24,2
122Oborný Tomáš17871876CZETJ Ostrava "B"112012,2
123FMObšivač Josef22632283CZEA64 Proclient Grygov320-11,2
124Očkay Tomáš21172130CZEŠK Slavoj Poruba "C"520-6,2
125FMOlšar Jaroslav21742181CZEŠK Karviná420-44,4
126Ondrejka Pavel18981949CZESokol Vrbno pod P.1040-40,4
127Orzechowski Jacek21250POLLabortech Ostrava "B"42015,0
128Ovesný Radim19751976CZETJ Slovan Havířov102010,8
129FMPacl Václav20122043CZETJ Slovan Havířov62020,0
130Pán Vladimír20222038CZESokol Vrbno pod P.9203,8
131Pastorek Bedřich01639CZELabortech Ostrava "B"17
132Pavlík Petr19291921CZETJ Tatran Litovel1620-17,6
133Pekárek Aleš20201896CZEBaník Havířov1340-2,8
134Pilch Roman21642150CZETŽ Třinec "B"82015,6
135Podlesný Pavel20792099CZEBaník Havířov520-44,0
136Podlesný Petr18761913CZEBaník Havířov1020-12,0
137Poláček Michal19731962CZETJ Ostrava "B"16208,4
138IMPoloch Petr22792270CZEŠK Karviná1102,4
139Potomák Vladimír20892091CZEŠK Slavoj Poruba "C"13200,0
140Pytolaj Radek19641979CZETJ Tatran Litovel640-20,0
141Ramík Jan19831971CZEBaník Havířov92010,0
142Raszka Janusz20810POLŠK Karviná620-1,6
143Řezníček Marcel20141988CZEBaník Havířov820-13,8
144Richter Ivan18391779CZESokol Vrbno pod P.15200,0
145FMRůžička Petr22142207CZEŠK Karviná520-10,2
146Šamu Pavel19461908CZETJ Ostrava "B"1520-10,0
147Schoupal Patrik20091983CZETŽ Třinec "B"112011,0
148Šebesta Jan18481743CZESK Slavia Orlová "B"104016,4
149Sedláček Jiří18761872CZEBŠŠ Frýdek-Místek "C"19201,6
150Sekáč Martin19401926CZEBaník Havířov11208,8

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, tiráž