Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:54:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální Přebor UH 2019/2020
Poslední aktualizace01.03.2020 19:05:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
2. Kolo Datum kola 2019/11/10 Hodina 9:00
Šach.
8
ŠK Dolní Němčí B
ELO
-
6
KK-ŠK Osvětimany
ELO
6 : 2
1.1
Světinský Antonín ml.
1867
-
Churý Petr
1731
½ - ½
1.2
Zpěváková Kateřina st.
1801
-
Macků Lubomír
1638
1 - 0
1.3
Šumšal Václav
1769
-
Mrva Štěpán
1458
1 - 0
1.4
Šťuka Josef
1707
-
Luňák Květoslav
1432
1 - 0
1.5
Kunčík Petr
1667
-
Peška Martin
1397
½ - ½
1.6
Kadlček Petr
1589
-
Churá Petra
1451
½ - ½
1.7
Gál Josef
1439
-
Lavička Zbyněk
1118
½ - ½
1.8
Světinský Antonín st.
1416
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
9
ŠO Kunovice C
ELO
-
5
SK Boršice C
ELO
1½:6½
2.1
Slanicay Gabriel
1724
-
Havránek Michal
1957
½ - ½
2.2
Růčka Pavel
1602
-
Frýbort Pavel
1839
0 - 1
2.3
Hráček Jiří
1454
-
Šaňák František
1766
½ - ½
2.4
Bílek Jaromír
1422
-
Ludvíček Josef
1754
0 - 1
2.5
Vavřík Jiří
1399
-
Tománek Pavel
1688
0 - 1
2.6
Botek Jan
1233
-
Volčík Stanislav st.
1712
0 - 1
2.7
Horáček Tibor
1319
-
Skalka Josef
1653
½ - ½
2.8
Zapletal Matyáš
1092
-
Tomášů Viktor
0
0 - 1
Šach.
10
TJ Vlčnov D
ELO
-
4
TJ Vlčnov C
ELO
4 : 4
3.1
Flekač Milan
1917
-
Moštěk Jan
1876
½ - ½
3.2
Podškubka Ondřej
1712
-
Oharek Vlastimil
1774
1 - 0
3.3
Ondrůšek Jan
1686
-
Ficenc Libor
1889
½ - ½
3.4
Kadlčík Marek
1530
-
Bartoš Karel
1637
½ - ½
3.5
Kadlčík Petr
1560
-
Javor Jan
1607
½ - ½
3.6
Nikorjak Miroslav
1279
-
Vávra Petr ml.
1524
1 - 0
3.7
Holeček Dominik
1245
-
Hala Jaroslav
1597
0 - 1
3.8
Kužela Josef
1319
-
Pavelčík Jaroslav
1506
0 - 1
Šach.
11
TJ Orel Nivnice A
ELO
-
3
TJ Velehrad
ELO
4 : 4
4.1
Kohoutek Martin
1711
-
Kegler Libor
1761
1 - 0
4.2
Mikulčík Josef
1755
-
Psotka Tomáš
1587
0 - 1
4.3
Kratochvílová Magdalena
1616
-
Plevák Pavel
1673
0 - 1
4.4
Velecký Marek
1574
-
Pavlica Tomáš
1519
½ - ½
4.5
Janča František
1451
-
Dornica Miroslav
1384
½ - ½
4.6
Soukeník František
1468
-
Pavelka Zdeněk
1363
1 - 0
4.7
Tesáček Jiří
1327
-
Hanáček Petr
1442
1 - 0
4.8
Habarta Kamil
1214
-
Kegler Rudolf
1349
0 - 1
Šach.
1
TJ Polešovice
ELO
-
2
ŠK Staré Město G
ELO
3½:4½
5.1
Míša Stanislav
1905
-
Horsák Antonín
1778
½ - ½
5.2
Bernatík Lubomír
1767
-
Zelnitius Albert
1541
½ - ½
5.3
Hlaváček Petr
1763
-
Kučera Pavel
1717
½ - ½
5.4
Náplava Michal
1743
-
Lukáš Vojtěch
1474
½ - ½
5.5
Hlaváček Tomáš
1637
-
Babula Matěj
1535
½ - ½
5.6
Botek Jan st.
1611
-
Mikuláštík Jiří
1617
1 - 0
5.7
Bílek Vojtěch ml.
1091
-
Piluša Antonín
1623
0 - 1
5.8
Maršálek David
0
-
Procházka Rostislav
1033
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž